selamlar ben KANGOO almayı düşünüyorum 2 el 2011 veya 2012 bakıyorum ama bir sürü model var sizce hangisi tercih edilmeli kriter olarak. 1. en az yakan modeli hangisidir 2. Beygir gücü 90 mı 105 mi olmalı 3. özellik bakımından dolusu hangisidir 3. görsel olarak en güzeli hangisidir
teşekku ederim birde bu arabalarla şehir dışı kullanırken K belgesi şartmı yani ben hususi eşya falan taşıyorum memlekete çokça gidip gelmekteyiz ve araç hep yüklü gidip gelir k belgesi sorulurmu acaba teşekkurler
Motor ve donanim konusuna bisey diyemem ancak hicbiri guzel degil be arkadas. Sanki ozellikle tipsiz yapmislar bu araci Bak bi partnere bak bi fiorinoya bide buna bak.
1. en az yakan modeli hangisidir
2. Beygir gücü 90 mı 105 mi olmalı
3. özellik bakımından dolusu hangisidir
3. görsel olarak en güzeli hangisidir
teşekku ederim birde bu arabalarla şehir dışı kullanırken K belgesi şartmı yani ben hususi eşya falan taşıyorum memlekete çokça gidip gelmekteyiz ve araç hep yüklü gidip gelir k belgesi sorulurmu acaba teşekkurler