Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
1253
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Referanslı Kripto Para Paylaşımları Bölüm Kuralları
W
2 yıl
Moderatör
Konu Sahibi

Bölüm Kuralları:

1- Üye konuyu açmadan önce tüm şartları ve kampanya sağlayıcıyı iyice araştırmalı ve gerekli tüm bilgiye sahip olmalı. Sorun yaşayan üyeleri veya bilgisi olmayan üyeleri yönlendirebilmeli.
2- Referans gerektirmediği halde referans zorunlu gibi bilgi vermek, ödüller konusunda veya genel olarak kampanya koşulları hakkında yanıltıcı bilgiler vermek yasaktır. Yanıltıcı bilgi verenlere cezai işlem uygulanacaktır.
3- Konu içerisinde ödül miktarı ve izlenmesi gereken adımlara dair tüm bilgiler eklenmelidir.
4- Linkler konuya tıklanabilir şekilde eklenmelidir. Referanssız linki de paylaşmak zorunludur.
5- Bir üye aynı kampanya için birden fazla konu açamaz. Kampanyada bir değişiklik varsa açmış olduğu konuyu düzenlemesi gerekir.
6- Hesap satış/alış/takasları, kimlik onayı satış/alış/takasları kesinlikle yasaktır.
7- Ek ödeme teklif eden üyeler için gerekli araştırmaları yapmalısınız(Üyelik tarihi, referansları, daha önceki promosyonlardaki tutumları vb.) Ödemenizi alamazsanız veya problem yaşarsanız DonanımHaber ve yönetim sorumluluk kabul etmeyecektir.
8- Forum kurallarını ve yasaları ihlal eden konular silinecektir ve cezai işlem uygulanacaktır.
9- Üyeler konularını 12 saat aralıkla güncelleyebilirler. 12 saat öncesinde yazılan güncelleme mesajları silinecek ve tekrarı halinde uyarı verilecektir. Üyelerin kendi konularını yukarıda tutmak için flood şeklinde mesaj göndermesi, mesajları silip tekrar göndermesi gibi durumlar yasaktır. Tespit edildiği taktirde konuları mesaj gönderimine kilitlenecektir ve uyarı verilecektir. 
10- Fake üyelik kullanmak ban sebebidir.
11- Bölümde sadece kripto borsalarına ait kampanyalar ve genel kripto AirDrop’ları için konu açılabilir. Ponzi sistemlere ait konu açmak yasaktır. Bölüme uygun olmayan tüm konular silinecektir. Diğer üyelerin konu içeriklerini kopyalamak yasaktır. Her üye konuları kendine ait özgün içeriklerle oluşturmalıdır.
12- Farklı forum/blog/kanal paylaşımı yapmak ve yönlendirme yapmak yasaktır.
13- Yönetim kurallara uygun olmayan konuları ve mesajları, üyelere haber vermeksizin silebilir veya düzenleyebilir. 
14- Bölüm kuralları anlık olarak güncellenebilir. Kuralları takip etmek üyelerin sorumluluğundadır.

Not: Hesap bilgilerinizi veya kimlik gibi kişisel bilgilerinizi hiç bir üye ile paylaşmayınız.

Yaşanacak olumsuzluklardan DonanımHaber ve yönetim sorumlu tutulamaz. Konu açan üyeler tüm kuralları kabul etmiş sayılır. Bölüm kurallarına ek olarak genel forum kuralları geçerlidir.

Bölümde paylaşılacak hiç bir içerik yatırım tavsiyesi değildir. Kurallara uygun olmadığını düşündüğünüz içerikleri şikayet ediniz. Yöneticiler en kısa sürede inceleyip, gerekiyorsa işlem yapacaktır.

Son düzenleme: 07.04.2022< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.