Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Red Hat Eğitimi

İ İch hab keine lust Konu Sahibi
8 ay (339 mesaj)
Red Hat Sertifikası almak için, bulunduğunuz ülkede Red Hat onaylı sertifikasyon eğitimi veren bir eğitim kuruluşunun eğitimine katılmanız gerekmektedir.
Bu sertifikasyon eğitimini kurumsal ve profesyonel bir biçimde veren Bilginç IT Academy, arayışlarınıza çözüm bulacaktır.
Red Hat Eğitimi almak için, Bilginç IT Academy'nin internet sitesi üzerinden Red Hat Eğitimi bağlantısı üzerinden, başvuru tarihlerine ve yerlerine bakabilir, detaylı bilgi isteyebilirsiniz.
Eğitimlere başvuru için herhangi bir önkoşul yoktur.
Temel yönetim görevlerine odaklanarak Linux yönetimi “varlığını sürdürme becerilerini” kapsar. Ayrıca tam-zamanlı Linux yöneticileri olmak isteyen bireyler için ana komut-satırı kavramları ve diğer kuruluş-seviyesi araçlarını tanıtarak bir temel oluşturur. Bu kavramlar takip-eden Red Hat Sistem Yönetimi II (RH134) eğitimi ile geliştirilebilir. Bu eğitim ve Red Hat Sistem Yönetimi II (RH134) eğitimi Red Hat Sertifikalı Sistem Yöneticisi Sınavı (EX200) hazırlığı için gereklidir.
https://bilginc.com/tr/egitim/1093/rh124-red-hat-system-administration-i-egitimi
S scientia
8 ay (424 mesaj)
Beş gün kısa değil eğitim için?
O opencode
8 ay (272 mesaj)
Eğitimi kim veriyor? Ücreti nedir? İleri düzey eğitimleriniz var mı? Bunları açıklarsanız çok daha faydalı olacaktır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.