Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
READER AT WORK ALMAK?

İ ickiliydibilmemne Konu Sahibi
geçen ay (450 mesaj)
Herkese merhaba. Bir ay içinde ingilizce gramer çalışmamı bitirip okuma çalışmaları yapmak istiyorum, yalnız nasıl bir yol izlemeliyim emin değilim. Belki önümüzdeki birkaç sene içinde dil sınavlarına girerim fakat şu an kesinleşmiş bir şey yok ve temel atmak, belli bir seviyeye gelmek için çalışıyorum. Daha sonra alanımla alakalı spesifik bir çalışma, okuma yapabilirim belki.
Reader at work içinde farklı metinler olması nedeniyle ilgimi çekti. Hikaye vs yerine ayrı ayrı metinlerden oluşan bir kitap okumak istiyorum. Bu kitabı sadece sınavlara hazırlanan kullansın diyen de var, sınava hazırlanmayan da kullanabilir diyen de. Fazla bilgi göz çıkarmaz ama günlük hayatta hiç kullanılmayan, çok karşılaşmayacağım şeylerle haşır neşir olmak istemiyorum şu seviyede. Sonuç olarak bu kitap sizce beklentimi karşılar mı ya da buna benzer olarak ne önerirsiniz? Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ickiliydibilmemne -- 26 Ekim 2020; 3:48:13 >


T Tuyuh
geçen ay (1696 mesaj)
bence al


reader at work 1 ve 2 o kadar agır kıtaplar degıl.

more to read 1 de oyle fakat more to read 2 yi önermem sınava hazırlanmıyorsanız.

bu kıtaplar daha cok akademık kelımeler ıcerıyor ama aynı zamanda gunluk kelımelerde mevcut. gramerı saglamlastırmak (okuyarak), guzel kelımeler ogrenerek guzel bır sevıyeye gelınebılır
M MD.Turkey
4 hafta (19 mesaj)
Vocabulary In Use serisini kullanabilirsiniz. Seviyenize uygun olandan başlarsınız.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.