Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
201
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Razer Basiliks x HyperSpeed Wireless Mouse
Şehir : #Muğla
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış
Ekipman Türü : #Mouse
Bağlantı Tipi : #Kablosuz
D
23 sa.
Er
Konu Sahibi


Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 Razer Basiliks x HyperSpeed Wireless Mouse
Yanlış anlaşılmamalar için lütfen ilanın sonuna kadar okuyun. Ön yargılı olmamak için ise lütfen önceki satış yaptığım ürünlerin ilanları, yorumları ve referans mesajlarını okuyun.


Ürünü 15.10.2022 tarihinde Teknosa sitesinden satın aldım, ağırlık ve ergonomi konusunda rahat edemediğim için satıyorum.

Fiyat : 600 Türk lirasıdır, pazarlık ve takas söz konusu değildir.

Dipnot: Ürün Muğla/Menteşe de elden teslim edilebilir. Uzak mesafeli satışlar için kargo alıcıya aittir, (uzak yada elden satış) satılan malın geri alınma durumu yoktur, ürün ücreti tarafıma ödendiği an telefon kargoya teslim edilip kargo takip numarası ve kargoyla ilgili tüm bilgiler alıcıya iletilecektir. Bunların dışında herhangi bir alım şeklini kabul etmiyorum, referanslarıma bakarsanız tüm satışlarım aynı şekilde ve sorunsuzdur.


< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 6000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 15 Ekim 2024 Satıldığı Şehir : Muğla Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

D
geçen hafta
Er

takip.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.