Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
421
Tıklama
0
Öne Çıkarma
psp'm ıslandı

M mario_dayi Konu Sahibi
13 yıl (79 mesaj)
arkadaşlar psp çantamdaydı yanında su şişesi vardı.kapağı iyi kapanmamış su dökülmüş.psp nin kılıfı suyu emmiş ama iç tarafa suyu geçirmemiş. psp yi aldığımda fazla ıslanmamıştı.ben psp yi çalıştırmadım pili ve hafıza kartını çıkardım kuruması için hava akımı olan bir odaya koydum.10-15 dk. bekleyip çalıştırsam birşey olurmu?ve nasıl kurutabilirim?
M MinusHuman
13 yıl (3134 mesaj)
Çalıştır , birşey olmamıştır. Çalıştırmadan anlayamassın zaten.
S srcn
13 yıl (170 mesaj)
Bataryayı çıkarmışsın ya işte bataryanın takıldıgı kısıma uzaktan doğru ılık şekilde saç kurutma makitası tut. Yakından tutma ama uzaktan ılık gelsin. Sonra tuş takımınada tut. Bişiy olmaz sanırım. tuzlu su falan olsaydı işin zordu.
R risendark
13 yıl (911 mesaj)
geçmiş olsun inşallah çalışıyodur pspn
V Vittoria
13 yıl (192 mesaj)
walla geçmiş olsun allah düşman başına vermesin ama bence bi sorun çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vittoria -- 18 Temmuz 2008; 9:42:07 >


M mario_dayi Konu Sahibi
13 yıl (79 mesaj)
arkadaşlar yardımlarınız(ve dualarınız ) için saolun.psp iki saat kurumasını bekledim kısa devre falan yapmasın diye çalıştırmadım.sonra baktım kurumuş görünüyodu çalıştırdım psp şimdi düzgün çalışıyor.ayrıca buradan sony'e selamlarımı ve saygılarımı iletmek istiyorum böyle bir kılıf yaptıkları için.psp su içinde yüzüyodu görünce şok oldum ama psp nin kılıfı suyu iç tarafa geçirmemiş hafıza kartının olduğu taraf biraz ıslaktı.
S srcn
13 yıl (170 mesaj)
iyi kurtarmışız ozman. Akıllılık etmişsin 2 saat kurumasını beklemeyip açmaya calıssaydın bir sorunla karşılama olasılığın yüksekti.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.