Arkadaşlar Benim Psp'im psp e1004 fakat bi sıkıntım var pes ve fifa çok kötü ? sanki pes'in İlk Sürümünü Oynuyorum Gibiyim Aterideki gibi güzel maç oyunu varmı ? kariyerli filan ? Cevabınızı Bekliyorum...
psp'de pes ya da fifa her sene çıkar ama sadece kadrolar farklıdır.Grafik,ses,oynanabilirlik hep aynıdır.Her sene yenisi çıkar ve geçen senenin aynısı izlenimini verir.Psp'de futball manager var.Onu oynayabilirsin.