Guitar Hero 2 oynuyoruz eşimle artık gözlerimiz yorulmuyor ve tuş akışı netleştiği için basmak dahada kolaylaşıyor. Renkleri söylemiyorum bile. |
Benim kablo da gelemedi ya ptt nin azizliğine uğradık 2 gündür dağıtımda gidip alcam. Kablo bumu hocam orjinal kabloda her iki ucunda filtre görevi gören mıknatıslar var çakmalarda yok o yüzden sordum < Resime gitmek için tıklayın > |
|
scartların çoğu rgb alın bir tane ama yukarıda anlatılan farklar için sony veya phillips tv tavsiye.rgb destegi tv de olacak bazı scartlarda da yok ama cogunda var 3 renk belirginleşti mi titreme yok oldu mu rgb desiniz.bazıları modluyor ama bu iki markada rgb destegi kesin var.scart ı olan lcd de deneyin ama tuplu deki parlaklığı bulamazsınız tupluye alışmak biraz zaman alıyor ama sonrası guzel. |
Scart kablo yalan oldu aldığım adam kompozit kablo göndermiş ![]() Cihaz çipli bu arada hangi oyunları önerirsiniz |
Kaça aldınız acaba internetten alfais 35 e kargo dahil alıcam adam kabloları karıştırmış neyse 50 ye psx + orjinal kolum olmuş oldu |
|
Bu arada PS1 kolu PS2'de, PS2 kolu da PS1'de çalışır. Çoğu kişinin aklına gelmez bu olay. Herkes genelde PS1 kolunu PS1'de, PS2 kolunu da PS2 oynuyor ![]() |
Sağolun hocam Letgoda milletin tribini çekmek yerine 15 daha verip gg den alırım olmadı Bkz. Önceki sayfada foto atmıştım 180 e trinitron koymuş 150 olurmu dedim görüldü atıp cevap vermiyo bu sefer istediğin fiyat olsun dedim engelledi herif |
Biliyorum hocam elimdeki 3 tane dualshock 2 bozulunca acı yoldan öğrenmek zorunda kaldım ![]() Ama vibration sistemi tam randumanlı çalışmıyor bide bazı oyunlar illa dualshock 2 tak diye diretiyor onun çözümünü biliyorsanız aydınlatırsanız sevinirim. Şimdi birşey sormak istiyorum benim cihaz scph 5502 pal fat kasa ps1 çipli elimde verbatim cd var ben buna oyunları nasıl yazarım direk .cue dosyasını nerodan gösterip yazıyozmu yoksa isoyamı çeviricez |
Bazı oyunlarda illa DualShock 2 istediği olayını bilmiyorum. Orijinal miydi kol? Ben de aslında PS2'de PS2 kolunu, PS1'de de PS1 kolunu kullanıyorum. Denemek için taktığımda direkt çalışmıştı. Sonra yine kendi kollarını kullanmaya devam ettim. Diğer mevzuyu PM atıyorum. |
Orjinal kol hocam scph 1200 olması lazım vibration destekli olan kollardan. Ana menüde çalışır ama ben cod big red one medal of honor serisinde ve nfs most wanted de çalıştıramadım ps1 kolunu. |
god of war da da olmaz her ps1 kolu ps2 de ps2 kolu ps1 de calışmaz cogu çalışır ama çalışmayanlarda var gerçek dual shock olayı olmayan sahte kollar olsa bile önemli oyunlarda uyumsuzluk yaşayabilirsiniz orjinal kollarda ise böyle bir sorun yok uyar.eski üretim ps1 kolları ps2 ye olmaz daha yeni tarihli üretimler ps1 e olmaz.denenerek bulunur. |
Ben god of war 1 ve god of war 2 yi scph 1200 ps1 koluyla oynuyorum |
Çok aranan rgb kablo bulunmuştur![]() Konuyu güncelledim. İlerde komponent alıp kapıştıracam. |
Dünya da dönmeye devam ediyor. Videoyu izlemek için tıklayınız Videoyu izlemek için tıklayınız Retro yetinmek değildir hepsini al çünkü retro ucuz ve fiyat performansı aşırı yuksek 50 TL ye aldığınız cihaz 1000 tane oyunu oynatiyorsa dusunmezsiniz.ps5 ise cebinize acimayacak bırakın ps1 köşede dursun.onun verdiği retro ruhu ps5 vermeyecek.ps5 in verecekleri ise şimdiki neslin gelecekteki hatıraları onlarda bizim ps1 için söylediklerimizi söyleyecekler ancak ilerleme gerçekten büyük olsa da amaç hatiralarsa o zaman fark yoktur. |
Playstation bölümünde 2500 e ps4 alcam falan konuları açılıyo bende dedim çakma 4k servisleri berbat dualshock ları sorunlu oyun çeşitliliğide sıkıntılı max ederi 1500 dedim. Al 100 e ps2 devam et dedim de yok illa en son çıkan olacak adamın biri alıntıladı biri bana 2000 verse gene satmam dedi iyi ozaman çöp konsolun sende kalsın dedim. Bide bunlara oyun alcan xbox ta gamepass var hadi de playstation napacak? Çocuğuna Ps4 alan adam kutudan ne çıktıysa oynuyo sonra kaldırıyo rafa aleti anca çip cfw falan çıkarsa yaptırcak ta ohoo koskoca cihazda aaa oyun 30 civarı çoğu ya remastered ya da pc de var multiplartfom. Retro konsol bölümünde herkes bunların farkında ben ps2 ile ps5 arasındaki 7k fiyata değmez diyorum ps4 konularında falan. |
Olay fiyat performans zaten bir nesil geriden gelmek her zaman iyidir.yeni nesle erken geçsen bile oyun sayisi seni doyurmayacağından biraz kurcaladiktan sonra satış kaçınılmazdır rekorlarda kırsa ps4 un sadece ismi satmıştır sonuçta tasarım oyun çeşitliliği bakımından sınıfta kalmıştır satış rakamlarına rağmen. Ben bir nesil geriden gelip toplu full sekilde yakalayıp kenarı kaldiriyorum ha ps5 insaflı rakama düşerse alirsin nasilsa senin gibi meraklı bir kişi daha çıkacak verdiğin parayı geri verecektir yeni fabrikasında 1 adet ps5 un uretimi 30 saniyede 1 adettir.tanesini kactan gömerler orası belli.sabir bu isin temeli. |
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle