3 aylık plus almayı düşünüyorum fakat ortağa ihtiyacım var. para yetişmiycek yoksa. benimle birlikte almayı düşünen varsa pm atabilir veya konuya mesaj yazabilir.
ödemeyi ise paypal yoluyla yapabilirim ancak. veya siz benim paypala 15 tl gönderin, ben alayım hesabı hiç farketmez.
öyle diyip geçme hacı, bu 15 tlyi ödersem bf4 için 1 hafta daha beklemem gerekir. yoksa nakit para bende de var, cimrilikten aramıyoruz ortağı. keşke kartta 10 lira daha olsa da hiç uğraşmadan alsam hesabı.
benimle birlikte almayı düşünen varsa pm atabilir veya konuya mesaj yazabilir.
ödemeyi ise paypal yoluyla yapabilirim ancak. veya siz benim paypala 15 tl gönderin, ben alayım hesabı hiç farketmez.
umarım bulabilirim birilerini hadi bismillah