M

Yüzbaşı
13 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
114 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 hafta
Huawei GT 2E Akıllı Saat (46 mm)- Kırmızı-siyah A101 799 TL (Kuponla 779TL)
https://www.a101.com.tr/elektronik/huawei-gt-2e-akilli-saat-kirmizi-siyah/

Cihaz tam bir F/P ürünü bence. Mikrofon hoparlör olmadığı için telefon görüşmesi yapılamıyor. Benim için gereksiz olan bir maliyeti çıkarmışlar. GT2 pro (2300 TL) daki titanyum kaplama olmadığı için cizilmelere karşı daha dayanıksız. Bunun dışında amoled ekran olsun kirin A1 işlemci olsun gt2 pro ile benzer özellikte. 2 hafta pil suresi var. 46 mm kasa. Fiyat uygun olduğu için derinlemesine araştırmadım ama teknosa elime alıp incelediğimde kırmızı kordonlusu nu çok beğenmiştim.

Altimetre özelliği var mı emin değilim ama varsa benim için çok gerekli bir özellik. Umarım vardır.

Kırmızı kordonlusu çok sattığından olsa gerek piyasada kara borsa olmuş pahalı baya. Sadece A101 in sitesinde normal fiyata bulabildim. 20 tl kupon ve 30 tl garanti pay bonus kampanyası ile 750 tl ye geldi. Belki diğer renkler daha uygun fiyata dda denk gelir ama kırmızı için iyi fiyat.
M
2 ay
TEB E-Ticaret 150 TL ye 15 Toplam 45 TL Bonus
https://www.teb.com.tr/sizin-icin/eticaret-kampanyasi/

TEB Kredi Kartlarınız ile 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında internetten yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamanıza 15 TL, toplamda 45 TL Bonus kazanma fırsatını kaçırmayın!
Nasıl katılırım?
Kampanyaya katılmak için CEPTETEB Mobil Uygulaması'na girip Kampanyalar bölümünden "Hemen Katıl" butonuna tıklayabilirsiniz.
Nasıl kazanırım?
TEB Kredi Kartlarınız ile internet üzerinden tek seferde peşin veya taksitli yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamaya 15 TL, toplamda 45 TL kazanacaksınız. Kazandığınız Bonuslar 5 Nisan 2021 tarihinde kartınıza yüklenilecek olup Bonuslarınızı 5 Mayıs 2021 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
Kampanyaya ait diğer bilgiler:
 • Kampanya 01.03.2021 - 31.03.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri toplamda en fazla 45 TL Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sanal kartlar ve MoTo (Mail order, Telephone order) dahildir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.
 • İptal ve iade durumunda Bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Banka sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 0,85 TL'dir.
 • Sade Kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir.
M
3 ay
Maximum mobil temassız 125 TL ye 15 TL toplam 60 TL maxipuan
28-31 Ocak 2021 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri her mobil ödeme işlemine 15 TL, toplamda ise 60 TL’ye varan maxipuan

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NDY2Mw==-ISB&utm_source=maximummobil&utm_medium=app
M
3 ay
2020 i20 lpg montajı?
Yeni i20 alıp lpg montajı yaptıran var mı arkadaşlar? Tabiki 1.4 mpi motor.
M
4 ay
Baseus CCALL-XU0S kablosuz fanlı 10w şarj 66 TL
https://www.amazon.com.tr/dp/B018458F3G/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_6iaZFbYP1HSR5

Telefonun şarj soketi gevşemeye başladığını farkettigimden bi süredir kablosuz şarj aleti bakınıyordum. Amazon da bu ürünlerde ciddi indirim var. Piyasanın yarı fiyatına kadar düşebiliyor fiyatlar.

Baseus markasına pek güvenmiyorum. Akilliphone.com dan baseus un kablosuz arac şarjını almıştım. Kısa sürede arızalanınca firmaya geri gönderdim maalesef çok sorun yasadim. Cihaz elimde kaldı. Bu yüzden bu markayı amazon gibi bir yerden almak sağlıklı servis acısından saglikli olacaktir diye düşündüm.

Alternatif olarak şu ürünlerde iyi fiyata. AMAZONAPP kuponunu da unutmayın. 150 TL ye 30 tl indirim yapıyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07DT7LZ25/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_lqaZFbZNVTP6T BUGÜN 10 tl daha düştü fiyatı.

https://www.amazon.com.tr/dp/B010BOVZC6/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_1qaZFb0ADJEVM
M
5 ay
Turkcell 1150 tl faturayı 1 gün geç ödesem ne kadar faiz alır?
Faturalarını geciktiren biri değilim o yüzden merak ediyorum. Cihaz taksidi nedeniyle fatura 1150 tl geldi. Son ödeme tarihi 07.12.2020 kredi kart hesap kesimi de aynı tarih. Sonraki aya atmak istediğimden son ödeme tarihinden 1 gün sonraya atmak istiyorum. Ne kadar faiz işler?
M
5 ay
Yeni CEPTETEB Kredi Kartı alanlar 300 TL'ye varan puan kazanma fırsatı yakalıyor
https://www.teb.com.tr/sizin-icin/300-tl-bonus-kart-kampanyasi/

Yeni CEPTETEB Kredi Kartı alanlar 300 TL'ye varan puan kazanma fırsatı yakalıyor!
23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı alın, ayda en az 500 TL ve üzeri harcama yapın, market ve e-ticaret harcamalarınızın %20'si kadar puan kazanın. Ayda 50 TL, 6 ayda toplam 300 TL puan sizi bekliyor. Şimdi başvurun, CEPTETEB ayrıcalıklarıyla kazanmaya hemen başlayın!
Nasıl Katılırım?
 • 23 Kasım 2020 itibarıyla TEB veya CEPTETEB Kredi Kartlarından herhangi birine sahip değilseniz,
 • 23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulunarak kampanyaya katılabilirsiniz.
Nasıl Kazanırım?
 • Kampanyaya katıldığınız andan itibaren aldığınız yeni CEPTETEB Kredi Kartınız ile her ekstre döneminde minimum 500 TL harcamalısınız.
 • Ekstrenizin kesildiği gün minimum 500 TL harcama yaptıysanız o ekstre döneminde yaptığınız tüm market ve e-ticaret harcamalarınızdan %20 puan kazanacaksınız.
 • Kazandığınız puanlar o ayki ekstrenize yansıyacak.
 • Her ay en fazla 50 TL, 6 ay boyunca 300 TL'ye varan puan kazanabileceksiniz.
 • Kampanyanın diğer detayları:
 • Kampanya katılımı 23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, CEPTETEB Kredi Kartı başvurusu ile yapılmaktadır.
 • Kampanya süresi, kampanya katılım tarihleri arasında alınan yeni CEPTETEB Kredi Kartı'nın ilk ekstre kesim tarihinden itibaren, ilk ekstre de dahil olmak üzere 6 ekstre dönemini kapsamaktadır.
 • Kampanyaya katılabilmek için 23 Kasım 2020 itibarıyla TEB veya CEPTETEB Kredi Kartlarından herhangi birine sahip olmamak ve 23 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında CEPTETEB Kredi Kartı başvurusunda bulunarak yeni CEPTETEB Kredi Kartı almak gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında CEPTETEB Kredi Kartı başvuru tarihi baz alınacak olup 23 Kasım 00:00'dan 31 Aralık 23:59'a kadar başvurulan ve onaylanan kartlar kampanya kapsamındadır.
 • Yeni alınan CEPTETEB Kredi Kartı'nın ilk ekstre dönemi ile kampanyanın 6 aylık süresi başlar. Aylık puan tutarını kazanabilmek için ilgili ekstre döneminde sektör fark etmeksizin peşin veya taksitli en az 500 TL ve üzeri harcama yapmak gerekmektedir.
 • Taksitli işlemlerde, işlem tutarının tümü o dönemki harcama limitine dahil edilecek. Örneğin; 300 TL'lik bir harcamayı 3 taksitle yaptıysan, o ayki 500 TL'lik minimum harcamanın 300 TL'sini gerçekleştirmiş olacaksın. Diğer aylara yansıyacak taksitler, sonraki dönemin harcama limitine dahil edilmeyecek.
 • Bu koşulları sağlayan müşterilerimiz yeni aldıkları CEPTETEB Kredi Kartlarıyla yaptıkları toplam harcama tutarı içerisindeki "market ve e-ticaret" sektörlerinde yapılan harcamalarının %20'sini puan olarak alacaktır.
 • Bir müşteri her ekstre döneminde(aylık) en fazla 50 TL, kampanya dönemini kapsayan ve kart sahipliğini takip eden ilk 6 ekstre dönemi(6 ay) boyunca da en fazla 300 TL puan kazanabilir.
 • Kazanılan puanlar aylık olarak karta yüklenecek olup puanların harcanmasında sektör kısıtı bulunmamaktadır.
 • İptal veya iade olması durumunda, iptal/iade yaptığın harcamadan kazandığın puan geri alınacak. Puanın geri alındığına dair SMS gönderilecek.
 • CEPTETEB Kredi Kartı alan müşterilerin ilk ekstresi kesilene kadar yaptıkları harcamalar, ilk ekstre dönemi içerisinde kaydedilecek olup kampanyanın 1. ayına karşılık gelmektedir.
 • Örnek olarak 1 Aralık 2020 günü (veya kampanya geçerlilik tarihi içerisindeki herhangi bir gün) TEB veya CEPTETEB Kredi Kartlarından herhangi birine sahip değilseniz, CEPTETEB Kredi Kartına başvurarak kartın onaylanıp size teslim edilmesini takiben 6 ekstre dönemi boyunca 500 TL ve üzeri harcama yaparsanız aylık toplam harcamalarınız içerisindeki market ve e-ticaret harcamalarınızın %20'si kadar puan kazanabilirsiniz.
 • Kazanılan puanlar geri alınmayacaktır.
 • Kampanya boyunca 300 TL puana ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da puan kazanmaya devam edersin. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve puan ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değil. Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecek.
 • TEB A.Ş. kampanya koşul ve şartlarını değiştirme hakkı saklıdır.
M
5 ay
Teb Giyim Alışverişlerinizde 50 TL’ye varan Bonus
https://www.teb.com.tr/sizin-icin/giyim-alisverislerinize-bonus/

%20 ile birleşmesi lazım. Trendyol cüzdan 500 e 125 tl yapar.

TEB Kredi Kartları ile 30 Kasım’a kadar giyim sektöründe yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamaya %10 Bonus, toplamda 50 TL Bonus kazanma ayrıcalığını kaçırmayın!
Nasıl katılırım?
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce GIYIM yazıp 4616’ya SMS ile gönderebilir veya CEPTETEB Mobil Uygulaması kampanyalar sayfasından katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Nasıl kazanırım?
5-30 Kasım 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri her giyim alışverişinden %10, toplamda 50 TL Bonus kazanacaksınız. Bonuslar 3-13 Aralık 2020 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
Kampanyaya ait diğer bilgiler:
 • Kampanya 05 Kasım 2020-30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir ve en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Peşin veya taksitli harcamalar dahildir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turkcell için 0,85 TL, diğer operatörler için 0,65 TL'dir.
 • Kampanya için gönderilen kısa mesajlar Banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Sade kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanamaz, ek kartların yaptıkları harcamalar asıl kartın harcamasına sayılacaktır.
M
8 ay
2020 Corolla 1.6 Vision Otomatik 162000 TL
Eşim için 2. El otomatik i20 clio bakarken iyice zıvanadan çıkmış galericilerin 150.000 + fiyatları gördükten sonra sıfır fiyatlara bakayım dedim. Bi fiyat çok uygun geldi. Evet araç en baz modeli bomboş ama sıfır otomobil otomatik votes 1.6 motor. Eylül ayı için de temin edebileceklerini söylediler. Daha uygun bir seçenek göremiyorum. Ne dersiniz ?
M
geçen yıl
ASUS UX32VD anakart arzasi. Teknik bilgi lazım...
Asus ux32vd laptobum var. Bugün şarj olmadığını farkettim. Adaptor ve pilde sorun olmadığını biliyorum. Daha önce 2 yil once düşündüğümde şarj girişi dişi soketi kırılmıştı anakartı söküp değiştirmiştim. Anakarttan voltaj ölçümlerini yaptım 19.07v u gördüm. Yani cihaza güç girişinde sorun yok. Sonra resimde işaretlediğim parçalardan bir ses geldiğini farkettim. Çok az bir hışırtı. Saniyede bir cit cit cit sesi geliyorum bu parçalara bastırınca hışırtı sesi artıyor.

https://ibb.co/RHbKtQT

Bu parçalar nedir? Arzali parçalar bunlar midir ?

Şarj entegresinin bozulduğunu düşünüyorum. Ne yapabiliriz..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.