J

Caner Aksoy
20 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
80 üye
Görüntülenme (?)
2427 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
J
4 gün
testkonu
testtttyy
J
4 gün
I Care a Lot (2020 | J Blakeson | Rosamund Pike)

Videoyu izlemek için tıklayınız


Vesayeti altındaki yaşlıların birikimlerinin içini boşaltan düzenbaz bir yasal vasi, bu sefer baltayı taşa vurur. Çünkü dolandırmaya çalıştığı yaşlı kadının oldukça güçlü ve karanlık bağlantıları vardır. Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest ve Chris Messina başrollerde.
J
4 gün
testtir test
test
J
geçen hafta
mmmm
deneme
J
4 hafta
Yeni Özellikler | Yeni Profil | Kullanıcı Forumları |Bağlantı Paylaş
Selamlar arkadaşlar, yepyeni özelliklerle karşınızdayız.


Bu özellikleri bir süredir geliştiriyoruz ve hepsi birbiri ile bağlantılı özellikler oldukları için hepsini aynı anda yayına almanın doğru olduğunu düşündük. Tüm özellikler belirli geliştirme süreleri geçtiği için bunları Beta sürüm olarak sizlerle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istedik.


Özelliklerimizden ilki Yeni Profil Sayfası.


Çok daha modern, kullanıcı dostu bir arayüz ile profil sayfamızı baştan aşağı değiştirdik.
Arkadaşlık sistemi yerine, Takipçi sistemimizi devreye aldık. Artık istediğiniz üyenin profilini takip edebilir, o kişi konu açtığında haberdar olabilirsiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >


Artık açtığınız bütün konular profil akşınızda yer alıyor. Profilinizden forumun herhangi bir yerine veya sadece profilinizde yer alacak konular, içerikler oluşturabilirsiniz.
Dilediğiniz gönderiyi de buradan gizleyebilirsiniz !


< Resime gitmek için tıklayın >
Profilde keşfedilecek daha bir çok özellik var, gerisini size bırakıyorum :)
İkinci Özelliğimiz Bağlantı Paylaş,


Standart konu açmanın yanında, sadece url ekleyerek içerik oluşturabileceğiniz bu özellik arayüz olarak yeni editörün aynısı. Dilerseniz url, dilerseniz bilgisayarınızdan içerik yükleyebileceğiniz bu özellik ile saniyeler içerisinde içerik oluşturabileceksiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >


Bombayı sona bıraktık !


Üçüncü Özelliğimiz Kullanıcı Forumları,


Evet artık istediğiniz her konunun forumunu açabileceksiniz, bunun için Bana Özel menüsü altındaki "Alt Forumlarım" sayfasından istek formunu doldurabilirsiniz. Küçük bir sır; forum sahibi kişi, o forumda moderatör yetkilerine sahip olabilecek(bu kısımda bir yönetim değerlendirmesi söz konusu). İstek formunu onaylayıp gönderdikten sonra gerekli değerlendirmeler yapılacak.


< Resime gitmek için tıklayın >


Tüm bu özelliklerin hala geliştirme aşamasında olduğunu, bunların beta sürümler olduğunu hatırlayalım tekrar. Sizlerin düşünceleri ve dönüşleri ile birlikte çok hızlı bir şekilde nihai sürümleri yayınlayacağımızdan şüphemiz yok.


Sizlere güzel, kullanıcı dostu işler üretmeye devam edeceğiz.


İletişimde olalım.


Caner AKSOY.
J
4 hafta
nerde o eski tivitler on Twitter
J
geçen ay
bloktest
bloktest
J
geçen ay
çiçek günlüğü on Twitter
J
geçen ay
Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik.
Kullanıcı imzaları artık default olarak, kullanıcı adı üzerinde mouse ile bir saniye kadar bekledikten sonra açılan pencerede görünür olacak. Aynı pencerede yeni özelliğimiz olan "Kullanıcı Kartı" da mevcut.
<p class="ql-align-center"> </p>
Kullanıcı Kartı, ilgili üyenin Üye ID'si, mesajlarının totalde ne kadar beğeni aldığı, profiline kaç kişinin ziyaret ettiği gibi bazı istatistik bilgilerini barındıracak.
<p class="ql-align-center"> </p>
Ayrıca kullanıcıya bu kart üzerinden özel mesaj gönderip, takip edebilecek veya not ekleyebileceksiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >
"İmzalar eski yerinde görünsün" diyen arkadaşlar için profil ayarlarına eklediğimiz bir özellik ile imzaları eski konumunda ( Mesaj altı) görebilmek mümkün olacak.


< Resime gitmek için tıklayın >
Her türlü soru, sorun, öneri için konu altına mesaj atabilir veya bana özelden ulaşabilirsiniz.
<p class="ql-align-center"> </p>
İyi forumlar.
J
geçen ay
videolu test


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.