G

Çavuş
27 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
2 yıl
Sıfır Volkswagen Passat DSG Şanzıman (Otomatik Vites) Araç teklifleri
Sıfır araç teklifleri ile ilgili genel kapsamlı konu açılmış durumda. Ama konu hem fiyat teklifinden çok karşılıklı, zaman zaman gerginliklerin yaşandığı, diyaloglara dönmüş olması, hem de takip etmediğimiz araçlarla ilgili bilgilere de maruz kalınması nedenleri ile;

Sadece ilgilendiğimiz araçlarla ilgili bilgi ve fikir paylaşımı yaparak bilgilendirme yapmak amacı ile yeni konular açma ihtiyacı olduğu düşüncesindeyim.

PASSAT DSG Şanzıman (Otomatik Şanzıman) fiyat tekliflerimizi model, yakıt, motor, renk ve ekstra opsiyon seçenekleri ile paylaşmamız yararlı olacaktır.
G
4 yıl
N11 Mobilde Haftasonu 5 20 100 tl indirim kampanyası
n11.com üyeleri, 15-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında 5, 20 ve 100 TL değerinde 3 kupondan birer adet hesaplarına yükleyerek mobil uygulamadan yapacakları alışverişlerinde indirim kazanıyor.
http://www.n11.com/kampanyalar/mobil-kazandiran-kupon-kampanyasi?icid=200501_b_mobil-kazandiran-kupon-kampanyasi


5 TL kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
20 TL kupon 250 TL ve üzeri alışverişlerde,
100 TL kupon 2000 TL ve üzeri alışverişlerde, kullanılabilir.
G
7 yıl
Bruma Sezonu Kapattı. Peki şimdi ne olacak?
Sezon başında Portekiz'in Sporting Lizbon takımından 10m€ bonservis ücreti ile takıma kazandırılan genç yıldız Bruma, Ziraat Türkiye Kupası maçında girdiği mücadele sonrası sağ çapraz bağları kopması sebebi ile maalesef sezonu kapattı.
Dany ve Amrabat gitmemek için inat ediyor. Hajrovic imzaladı ve beklemede. Alex Telles'in yarın yola çıkacağı söyleniyor. Peki şimdi ne olacak? Kimler kalacak kimler gidecek?
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
G
7 yıl
Bruma Sezonu Kapattı
Sezon başında 10m€ bonservis ücreti ile takıma kazandırılan genç yıldız Bruma, Ziraat Türkiye Kupası maççında girdiği mücadele sonrası sağ çapraz bağları kopması sebebi ile maalesef sezonu kapattı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.