K

Yarbay
04 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
1288 (Bu ay: 35)
Gönderiler Hakkında
K
2 hafta
Kanal İstanbul la bekamız niye tehliklede bize niye saldırcaklar?
Bir şey atıyorlar ortaya arkası yok, sadece kuru Atatürk sömürüsü bir kanal yüzünden hedef tahtası niye oluyoruz, bize niye dış dış diye saldırıyolar,kimler saldırcak hangi ülkeler ne nedenle? teknolojik bir ulaşım aracı yüzünden bekamız niye tehlikede savunanlar mantık çerçevesinde özetleyebilirmi cidden merakediyorum?
K
3 hafta
Çok eleştirilen Ankaparkın, Hayvanat bahçesi yapılması.
Bir gereksiz şeyden çok daha fazla gereksiz birşeye atlama gibi olmuş ,okadar soylendiler gençler aç, aş iş üretim diye,artık her zürafanın ve atın zebranın başına ankaralı işsiz diplomalı genç dikerler, mansuru severim ama okadar gömdün melihe bu yaptığın komik büyük ironi oldu cidden.

KAYNAK :

Mansur Yavaş açıkladı Cumhurbaşkanı adayı olacak mı? ANKApark hayvanat bahçesi oluyor - Internet Haber

edit : ortalarda dijital olcağından bahsetmiş gözümden kaçmış pardon bence değişen birşey yok eğlence sektörü ankapark gibi lay lay lom eğlence tesisi.
K
2 ay
Led ampullerin led ömrü.
Sanki 1-2 seneyi geçince ampulüne göre değişiyor tabide bana eskisi gibi ilk taktığın an gibi aydınlatmıyor gibi geliyor bana lümen verimleri düşüyor gibi geliyor, bozulmasada ortalama nekadar sürede değiştirelim acaba?
K
4 ay
Hani İngiltrede monarşi göstermelik şekilseldi.? (Vatandaşlık yemin töreni)
İngiliz Vatandaşı Oldum | Yemin Töreni | Çifte Vatandaşlık | Londra Vlog - YouTube

90 lık nine üstüne yemin ettiriyorlar 3.sınıf dünya ülkesi gibi valla bukadarınıda tahmin etmezdim laflar resmen orta çağ ve modern çağ karışımı.

Direk yemini merakeden 8:30 dan izleyebilir..
K
6 ay
Kanalların 7/24 İzmir depremini vermesi..
Acıyı yıkımı anlıyorum ama gölcük depremi hariç hiç bukadar kaç gündür üst üste kanallarda başka birşey yok, başka şeyler konuşulmasın piskolojik harekatmı var acaba? hatta son senelerde görüntüler fazla verilmiycek basına insanların piskolojisi çok kötü oluyor hastanelik oluyor deniliyordu şimdi tam tersi bir uygulama elazığ depreminde yasak gelmişti diye hatırlıyorum..
50+ yaş üstünün piskolojisini bozdular yeminle kimi görsem ağlıyor.
Ha bu işler paraya bakıyor malesef bir ay sonra yine unutulup gidecek her depremde olduğu gibi hele bu ekonomik cortlamada, salgın ortamında..
Hadi 10.000 ce kaybımız olurda ülkece büyük bir felaket yaşıyoruz doğal derimde ilginç cidden..
K
8 ay
Abd nin 100+ yıllık süper güç imajını corona ve trumpla acayip çizdirmesi...
Sosyal medyada dandik asya ülkeleri bile dalga geçmeye başladı coronada dünyanın zirvesine oturması,başkanın akıl tutulması komedi türevi açıklamaları cidden rüyamda görsem 10 sene once inanmazdım,o yıkılmaz yarı tanrı imajı(herşeyi gören ve herşeyi yapan) yerle iksan oldu resmen bunlar düzelsede uzun zamanda o imajı zor toparlarlar bir daha...
K
8 ay
Covid19 ilaçlarını kullanırken dikkatli olun..
Bir tanıdğımızın annesine covid tanısı konulmuş(60 lı yaşlarda), hatta kadın hastalığı ayakta atlatıyormuş hastanelik değilmiş kadın ilaçları kullandığı gibi evde kalp krizi geçirmiş vafat etmiş ailesi perişan halde, haplarında yan etkileri yoğun gibi valla zor işler kullansan bir dert kullanmasan bir dert...
K
10 ay
İstanbul Yeditepe Konserleri - Akp nin saçmalamada savurganlıkta doruğa ulaşması.
Ya bu konu çevremde eleştirmyen yermeyen gömmeyen yok akp chp mhp li hiç farketmez önüne gelen sayıp sövüyor, Demet Akalın, Ajda Pekkan çokmu fakirde çulsuzda bir ton para bayıp bunlara konser verdiyorsunuz ülkenin ekonomisi kötüyken,vatandaşıda zor durumdayken pes artık yahu diğer memleketlerde bu tip konserlere sanatçılar ücretsiz gönüllü katılır,halka moral olsun diye, bizimkiler üstüne(halkın cebinden) bir ton para bayar, valla şu sıralar seçim meçim yapmayın çok pis bir tokat yiyeceğiniz kesindir


Videoyu izlemek için tıklayınız
her kuruşuna yazık günah yeminle!!
K
10 ay
Forumda cılkı çıkan siyasi amaçla atılan Blok sistemi.
Herkes beğenmediği siyasi düşünceye blok atarsa işimiz var yani yapılan bu olay evrensel forum görüşüne ters birşey,birinin siyasi düşüncesini beğenmiyon diye blok atılmaz,blokun amacı seni rahatsız eden pm yoluyla seni taciz eden kişiye atılır o blok, Akp lü Chp lü diye, aktroll oktroll diye blok atma nedir yahu kafalar pırl pırıl ,ha tek tip düşünce görmek istiyorsan chp nin yada akp nin bir sürü sosyal forumu var körler sağırlar birbirlerini ağırlar şekilde üye ol takıl orda kedini siyasal olarak mutlu et 7/24,yani forumun işleyişinide bozuyor bu konu alakasız yerde elektronik bolumunde biri yardım istiyor ha bildiğim bir konu yardımcı olmak istiyorum ha bir bakıyom adam bloklamış nicke bir bakıyorum tescilli koyu dh siyasi üye tabi hiç şaşırtıcı olmuyor, bu boyle gitmez yönetimin buna çeki düzen vermesi gerek bence.
K
geçen yıl
Ekmek almaya giden dünyadan bir haber vatandaş!.
unu suyla tuzla karıştırıp ekmekmi yapmayı bilmiyormusunuz yahu fırında en basit şey, ne tipler var iki gün için kıtlık görseli yaşattılar virus yayılma hızı x1000 katlamıştır gece gece... ne saçmalıktır bu yahu şaştım kaldım yeminle savaş ortamı gibi oldu ülke..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.