X

Yarbay
04 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme (?)
222 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
X
geçen hafta
Yanlış bisiklet geldi, sizce iade etmeli miyim?
Arkadaşlar trendyol üzerinden ümit mirage 24 jant v fren bisiklet sipariş ettim. Ancak mekanik diskli yollamışlar. Sizce iade etmeli miyim? 13 yaşındaki oğlum için almıştım.
X
2 ay
Kaza yaptım.
Fotoğraflar aşağıda.

Netice ne olur arkadaşlar?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
X
2 ay
Yoğun kar yağışı beklentisi var. Tedbir alan var mı?
Gelecek hafta için özellikle İstanbul için uyarı var. Kapalı otoparkı olan için sorun yok ama dışarıda parkeden ve hergün kullanmak durumunda olan arkadaşlar önlem düşünüyor mu? En azından kar yağışı haftası için ücretli kapalı otoparka bırakma ya da yakında avm, hastane varsa onların otoparkını kullanma gibi.
X
2 ay
Yeni hat alma hakkında
Evde durması, acil durumlar için yeni hat alacağım. Uygun fiyatlı olabililmesi için nasıl bir yol izleyeyim sizce?
X
3 ay
Araç hakkında fikrinizi alabilir miyim?
X
3 ay
Karlı hava sonrası ilk çalıştırma
Arkadaşlar aracım 2,5 hafta kadar yatıyordu. Buçuklu haftası kar altında geçti. Bugün yıkamadıysa gideyim dedim. Aracı çalıştırdım. Tek kontak çevirme ile teklemeden çalıştı ama çalıştıktan hemen sonra motor stop edecekmiş gibi sesi kesilir gibi oldu ama sonra toparlayarak kendine geldi. Araç 2013 model. Maalesef hiç antifriz değişmedi. Fabrikasyon anlayacağınız. Ondan olabilir mi? Ya da başka birşey? Ya da normal mi?
X
7 ay
İstanbul Havalimanı güzergahı hakkında yardım
Kayaşehirden İstanbul havalimanına gideceğim ama araçta hgs var ama etiket yok. Gideceğim güzergahta serbest geçiş mi var yoksa bariyerli turnike mi var? Hgs etiketi olmadığı için bariyer maalesef kalkmıyor.
X
7 ay
Kırık far ayağı muayeneden geçer mi?
Farlar sağlam. Camlarda sorun yok. Ama far ayağı kırık önlerin ikisinde de. Belki önceki muayenelerdende bu şekilde geçti bilmiyorum ama tüvtürk sitesinde camlarda hasar olmamalıdır diyor. Far ayağından bırakırlar mı sizce?
X
7 ay
Ön cam çatlağı hakkında
Maalesef bugün aracı yıkarken farkettim. Tentesiz dolaşan hafriyat kamyonları nedeni. Büyür mü sizce? Sileceğin hemen üstü. Ön camın alt siyah şeridinde.

< Resime gitmek için tıklayın >
X
8 ay
Mobil Kaza Tutanağı mı yoksa kağıt tutanak mı tercihiniz?
Geçen indirdim programı. Oldukça pratik geldi. Özellikle karşı tarafın trafik sigortasını sorgulaması çok iyi. Sizin tercihiniz hangisi olu(r)yor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.