L

Yüzbaşı
09 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
L
geçen hafta
Bu nedir bilen var mı
Arkadaşın elinde çıkmış canıda acıyor nedir bu?
Emmesi ve elini yan yatırması dışında me yapabilir bilgisi olan var mı.
< Resime gitmek için tıklayın >
L
geçen hafta
Telefonunuzu kaç günde bir temizliyorsunuz
Potansiyel korona tehdidi ve silikon kılıfın kolay toz ve tüy toplamasından dolayı 2-3 günde bir telefon ve kılıfı komple ıslak mendille siliyorum. Birkaç dakika kurumasını bekledikten sonra da yumuşak bir bezle nem lekesini giderip tertemiz bir şekilde tekrar kılıflıyorum. Bunu yapınca kendimi mutlu ve tatmin olmuş hissediyorum nedense. Siz de durum nedir?
L
3 hafta
CLS400d nedir ne değildir
Abim aldı 2 hafta önce, araçların özelliklerine marka bilgisi haricinde çok hakim değilim ama sürüşü, konforu harika geldi. İbre 170’i gösterirken motordan ses gelmemesi beni çok şaşırttı. Yaklaşık 80 bin€’ya geldi sıfır kilometre. Türkiye fiyatı 2 milyon ₺’yi aşıyor sanırım malum vergiler. Bu araç hakkında ki düşünceleriniz nedir? Ben çok arabalara düşkün değilimdir ama bunu sürmek çok keyifli gerçekten.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
L
2 ay
iPhone 12 Apple silikon kılıf
Hissiyatı çok hoşuma gittiği ve deri kılıfa nazaran daha hafif olduğu için tercih ettim ancak hem dokusu hem de içerdiği mıknatısın etkisiyle ne kadar metalik pislik varsa topluyor. Silikon da zaten tüyleri çeken bir malzeme. Sürekli arka yüzeyde topaklanma oluyor benim gibi hassas olanlar kesinlikle yaklaşmasın. Birde 2 haftalık olmasına rağmen kenarları soyulmaya başladı 2 senede ne hale gelir kim bilir.

Görselde beyaz zerreleri görebilirsiniz sürekli bu halde. Silsenizde gitmiyor yer değiştiriyor. Gitse bile birkaç saate yine bu hale geliyor. Yazık Apple...
< Resime gitmek için tıklayın >
L
3 ay
iPhone 12 ses sorunu
Arkadaşlar gün içerisinde cihazın sesi kendi kendine komple kısılıyor neden oluyor hiçbir fikrim yok. Kendim kısmıyorum ses ayarlardan açık ve ses açma kapama tuşuyla da oynamıyorum.

Bu sabah alarm 3-4 saniye çaldı ve bir anda ses gitti Allahtan o sese uyandım masaya gittim baktım ekranda alarm çalmaya devam ediyor ama ses yok. Normalde sessiz moda alınca ayarlarda ses düzeyi yine de açık görünür ama telefon çalmaz örneğin, bende kendi kendine komple o düzey sola gitmiş oluyor yani kısılıyor ben açıyorum elle.

Umarım servislik bir durum yoktur çünkü bulunduğum ülkede Apple resmi servisi yok. Şimdilik cihazı kapatıp açtım umarım çözülmüştür. Fikri olan lütfen paylaşsın.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.