C

Binbaşı
04 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
205 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
4 hafta
Kripto para cüzdanı
Merhabalar. Şu an gerek kullanımı verek komisyon gerekse para yükleyip çekme konusunda güzel bir cüzdan öneriniz var mı?
C
geçen ay
Tam bana göre
Taahütüm bu ay bitiyor. 2 aydır hep aynı teklifi sunuyor tt. Ben de fiyat yükseltmek istemiyorum o kadar. Arayınca zaten 500 dk pakete 40 lira falan diyorlar. Neden yeni teklif gelmiyor?
C
2 ay
Faturalıdan faturasıza geçme
Merhabalar. Çağrı merkezinden geçiş yapacağım bunu ama hat sahibinden istenenler neler? Hattım başkası adına. Onun bilgilerini vereceğim mecbur. Tc ve anne kızlık soyadı harici birşey soruyorlar mı ona göre isteyeceğim?
C
2 ay
Tt altyapısı ile taahhütsüz internet?
Sizce taahhütsüz şekilde vdsl destekleyen hattımda ne kullanabilirim?
Altyapı ttnet.
Binada dsmart üzerinden alan kişi hızından memnun.
Taahhütsüz denemek istiyorum ben de başka bir firmayı önerilerinizi beklerim.
Kodunuzu kullanmak için reklam yaparsanız dikkate almayacağım.
C
2 ay
Maxipuan kullanılamıyor!
Garip şekilde internet sitelerinde normalde geçerli olsa da kullanılamıyor. Gittigidiyor hepsi burada trendyol falan. Şikayetvara baktım baya kişi sorun yaşıyor. Bunu kasıtlı mı yapıyor iş bankası?
C
3 ay
Soyuna sülalesine küfür ettiğimin üreticileri
Neden bunlar ele cebe sığan telefon üretmiyor. İphone arada çıkarıyor ona da bütçe yemiyor. Aynı görüşte olanların sövmesini talep ediyorum. Amacı küfür etmek olan bir başlık.
C
3 ay
Akbank FAV?
Reklamını gördüğüm fakat akbank mobilde hiç bir yerde üye olamadığım platform. Başarabilen var mı?
C
3 ay
Mevcut Türkcell kullanıcısına paket?
29 liraya gnc paketi kullanıyorum. Fazlasına ihtiyacım yok. Taahütüm bitecek. Gelen teklifler 45 liradan açıyor. Acaba nasıl bir yol izlemeliyim? Numara taşıma son yol.
C
3 ay
İnternetsiz tarifeler?
Merhabalar. Aslında birkaç tarifeye baktım ama sürekli bakanlar daha iyi bilir.

Annem şu an tt faturalı kullanıyor taahüt bitmek üzere. İnternet kullanmıyor. Ama gelen teklifler hep internetli. Ayrıca yeni gelen vs. değiliz diye de ucuz teklif yok. Hattın sahibi de şehir dışında şu an ilgilenmez. Taşıyamaz.

Sizce ne yapmalıyım? En ucuz nasıl kapatırım işi?
C
4 ay
Esnaf vergi muafiyeti?
Merhabalar halihazırda satışlar için kullanılabilen esnaf vergi muafiyeti belgesi ile n11, gittigidiyor gibi mecralarda satış yapmak istiyorum. N11 belgeyle satış yapabileceğimi ancak fatura kesmemin zorunlu olduğunu söylüyor. Lakin esnaf vergi muafiyeti ile fatura kesme şansım da yok. Bu işin içinde veya bilgisi olan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.