W

Onbaşı
25 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
110 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
W
7 ay
Ben bir köylü ile evleneceğim, neden mi?
Çünkü şehirlerde yaşayan kadınlarda özellikle İnstagramın popülerleşmesinin ardından fevkalade bir özentilik başladı artık prenses gibi yaşamak istiyorlar beklentileri o kadar uçtu ki onları ne ben ne de siz karşılayabilirsiniz bir gece giyeceği gelinlik için sizden onbinler ödemenizi 5 gün kalacağınız otel için aylarca çalışmanızı gerektiren bir ücret ödemenizi bekliyorlar. Üstelik buna karşılık feminizmin getirdiği ukalalıkla ilişkiye hiçbir şey katmayıp sizden yemek yapmanızı bulaşık yıkamanızı vs. bekleyecekler.

Ama köylü kızı öyle mi? Yemeğini yapar, çocuğuna anadolunun görgüsünü öğretir, anneliği, hanımlığını bir azap olarak değil büyük bir sorumluluk olarak görür.

Bekleyin beni köylü kızlar ben geliyorum :) <3
W
7 ay
Benzeri görülmemiş bir yozlaşma var
Bu millet hiçbir şeyi hak etmiyor bizim insanların daha girmediği mecralara bakın bir de sonraki hallerine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bu toplumun herşeyi o kadar yozlaşmış ki eşine rastlanmayacak türden. Bir batı özentilerine bakın arkadaşım senin annen baban anadolulu kendi aslına hakaret edip batılı olmaya çalışıyor o da olamıyor saçma sapan tik tok modeli tipler türüyor (saçma sapan bol giyinen çakma nike giyen tipler alkol içmeyi modernlik sanan tipler), bir de islamcılara bakın 335 gün her naneyi yerler bir ay domuz yemezler hayatlarında bir camiyi doldurmazlar ayasofya edebiyatı yaparlar. Şu anda başımıza gelebilecek en güzel şey bir atom bombası.
W
7 ay
Silinsin
Silinsin
W
8 ay
Nasıl vicdanınız dayanıyor bunlara
W
8 ay
Arkadaşlar düşünsenize
Gözünüzü kapatıyorsunuz bir açıyorsunuz 2008'desiniz

Dolar 1.2 lira
Tam altın 200 lira
Okuyorsanız atanma sıkıntısı yok
Kızlarımız egoist değil
Kimse kimseyi dışlamıyor
Halk kutuplaşmamış
Siyasiler hergün halkı germiyor
En büyük haber euro 2008
Nihatın gölüne seviniyorsunuz
Akşam arkadaşlarınızla sokakta samsung e250den müzik dinliyorsunuz
Silkroad, metin 2, knight en iyi zamanlarında
25 kuruşa bir saat internet kafede oyun oynuyorsunuz

Hayali bile güzel ne yaptınız bu güzelim ülkeye :(
W
8 ay
Türk kızında isyan eden Rus erkek
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=ajuxjG5vXas

Ekşisözlükte paylaşılmış bizim kezbanların ne olduğunu 7 düvel öğrendi bizim meriçler öğrenemedi.
W
8 ay
CHP muhalefet yapamıyor
AKP kararı CHP'ye karşı alırken, CHP bize kötü söz söylemesinler diye Ayasofya'ya itiraz etmedik diyor, 20 yıldır Erdoğan ve AKP'si bu sayede ayakta. CHP'nin iki takoz tutumu: "batıdan (cumhuriyet de batısal bir değer olarak kodlanıyor ve gerçekte olabileceği şeyden uzaklaştırılıyor) koptuk" ve "aman sert muhalefet etmeyelim de bize kızmasınlar" (canavar saklandığımız dolabın kapısını açmasın). Faşizme ve gericiliğe güç veren bu. Şimdi yine aynı çevreden bazıları tutturmuş "gidici bunlar gidici" diye. Size kalırsa bir 20 yıl daha var. Sıradaki topçu kışlası, medreseler ve idam kanunu için de şimdiden özür dilemeye başlayın.

Çünkü siz etkili muhalefet yapamadığınız sürece baştakiler daha çok sırtımızdan geçinir.

Edit: Demek istediğimi anlatamadım herhalde demek istediğim şu ekonomik sıkıntıda korona belası varken millet işsizken akp alakasız bir konuyu açıp gündemi değiştiriyor ve istanbulda yüzlerce cami varken ayasofyanın dibinde sultanahmet varken gidip popülizm uğruna orayı cami yapıyor ve ayasofyanın 50 milyon dolar gelirini kaybediyor CHP buna ses çıkarmıyor hatta onaylayanlar da var eğer CHP etkili muhalefet yapsaydı akp'yi rezil kepaze ederdi.
< Resime gitmek için tıklayın >
W
8 ay
Mesaj gönderirken hata alıyorum
Sistemsel bir sorundan dolayı işleminiz gerçekleştirilemedi hatası alıyorum mesaj yollarken
W
11 ay
Satıcıların traş makinesi fırsatçılığı (ss'li)
Olay dün oldu. 50 liralık traş makinesini 150 lira yapan firmaları fark edip adil bir fiyata traş makinesi aradım akakce.com dan. Dün gittigidiyor'da sandorastore'dan traş makinesi buldum 60 tlye aldım. Ürün kargoda görünürken satıcı aradı mağazanın kapandığı gibi saçma bir şey söyleyip ürünü yollamıyacaklarını söyledi. Bugün baktım mağaza da kapanmamış kısaca beni keklediler. Büyük ihtimal traş makinesini yüksek fiyattan satacaklar. 5900 olumlu değerlendirmeli mağaza bunu yapıyorsa öbür mağazaların ne kadar fırsatçı olabileceğini siz düşünün. < Resime gitmek için tıklayın >
W
3 yıl
Yurtdışı arzusu insanları bilgisayara çekti.
Başka açıklaması olamaz bu puanların.Hayırlı olsun cümleten.
(Ben diş kazandım kimseyi kötülemiyorum)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.