H

Yüzbaşı
04 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
6 ay
En Ucuz Laptop HDD arıyorum
10 Yıllık Lenovo İdeapad Y560 laptopumu hayata döndürmeye karar verdim. Ancak Bliss OS, Prime OS gibi PC için Android sürümlerini yüklerken sorun yaşıyorum. Eski Partitionları silemiyorum, kaldıramıyorum. Bad Partition hataları alıyorum. Windows 10'u bazen açıyor bazen yükleniyor ekranında takılı kalıyor. Sorunun HDD'den kaynaklandığını düşünüyorum. Hızı,alanı ve kalitesini dert etmiyorum sadece laptop'u çalıştıracak bir HDD ile denemek istiyorum. 2.5" büyüklüğünde bunlar haricinde önerebileceğiniz ürün var mı?

Keyfekeder 50-100 lira harcayıp çalıştırabilmek istiyorum. Daha önce kırık ekranını yaptırmıştım, HDD işini çözersem eksik vidalarını ve klavye tuşunu tamamlamaya çalışacağım. < Resime gitmek için tıklayın >
H
3 yıl
Dead Maze [2D Zombie MMO]


Videoyu izlemek için tıklayınız

Dead Maze, zombilerle dolu ve tahrip olmuş günümüz dünyasında geçen, devasa çok oyunculu bir 2D izometrik oyundur.

Hayatta kalma amacıyla zombi kıyametinden sonra dünyadan geriye kalanları keşfetmek için beraber çalışmalı, sağlınızı ve yiyeceğinizi gözlemeli, kaynaklar aramalı ve mümkün olduğunca çok hayat kurtaran malzemeler yapmalısınız.

Binlerce diğer oyuncularla oynayın ve birbirinize yardım edin
< Resime gitmek için tıklayın >

Dead Maze, diğer oyuncuların daha iyi bir geleceğe ulaşmasına yardım edebileceğiniz, devasa çok oyunculu ve eşli bir oyundur. Medeniyeti yeniden kurmak, kendi kampınızı geliştirmek için iş birliği yapın ve kıyametin karanlık hikayesini ortaya çıkarın.

Sürülere karşı birlikte savaşmak için herhangi bir şey seçin
< Resime gitmek için tıklayın >

Oyundaki 500'den fazla silahtan herhangi bir tanesi için dünyayı arayın (evet, o eski oyuncak ayı bile işe yarar) ve vurkaç yaparak virüslülerden oluşan sürüler ile savaşın. Baş edebileceğinizden daha büyüklere bulaşmayın!

Açlığınızı, susuzluğunuzu ve yorgunluğunuzu yönetin
< Resime gitmek için tıklayın >

Dünyayı aramak oldukça yorucudur. Göstergeleriniz zamanla değil, oyunda yapmayı seçtiğiniz eylemlere göre azalır ve bu da hayatta kalan arkadaşlarınızla sohbet etmekten fedakarlık etmeden sağlığınız üzerinde daha iyi bir kontrol sağlar.

Kendi kampınızı ve eşyalarınızı kurun
< Resime gitmek için tıklayın >


Kampınızı kurun, kendi evinizi yapın ve istediğiniz gibi döşeyin. Tohumlar dikin, sebze bahçelerinizle ilgilenin ya da süt ve yumurta gibi ekstra yiyeceklere erişim kazanmak için hayvanlar yetiştirin.


Oynanabilecek Adresler;


< Resime gitmek için tıklayın >http://store.steampowered.com/app/667890/Dead_Maze/

< Resime gitmek için tıklayın >https://www.kongregate.com/games/atelier801/dead-maze?haref=HP_TGTM_dead-maze

< Resime gitmek için tıklayın >http://www.deadmaze.com/alpha/


Transformice'ın yapımcısı Atelier 801'in yeni Web Tabanlı MMO oyunu Dead Maze 13 Şubat'ta Steam platformundan oynanmaya başlayacak.


DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.