E

Yarbay
05 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
214 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
7 gün
TÜVTÜRK'de Kredi Kartı geçerli mi?
sanırım yakın zamanda geçerli olmaya başladı ama tam emin değilim? bir de kredi kartı komisyonu almıyorlar değil mi? yani nakit ödemede ne veriyorsak kredi kartında da aynı meblağyı veriyoruz?
E
2 hafta
Bu imza işi sizce de çok saçma olmadı mı?
Bildiğiniz gibi forumda üye imzalarında geçenlerde bir değişiklik oldu ve artık imzalar üye isminin üzerine gelip bir süre beklemediğin takdirde görünmüyor. Yani bu imzanın mantığına aykırı eski haline getirilmeli bence imzalar. ya da toptan kaldırın gitsin.
E
3 hafta
ülke çok karamsar çok sıkıcı ölümcül adete ama BİR ARA SERKAN İS MY GİRL DİYE BİR EFSANE VARDI..
HATIRLAYAN varmı bu gözlüklüğ reisi. bir de tablet reiz vardı kendi koyduğu hıyar kutudan çıkınca şaşırırdı bu reiz de.
E
2 ay
Assassin's Creed oyunlarında hikayeler birbiriyle bağlantılı mı?
ilk AC ve AC3 dahil bu iki oyun arasında çıkan oyunlarda hep hikaye bağlantısı vardı. daha sonra çıkan origins, odyssey gibi oyunlarda da hikaye bağı var mı? yani odyssey'i alsam hikayede diğer oyunları oynamamış olmanın eksikliğini yaşar mıyım?
E
2 ay
ücretsiz hesap taşıma gelir mi?
eu west'i tr'ye geçirecem. yüksek pingden sıkıldım da.
E
3 ay
Melih Gökçek deli raporu mu almaya çalışıyormuş?
biri dediydi de merak ettim sizler de duydunuz mu?
E
3 ay
.
...
E
4 ay
DH REKLAM İŞİNİ İYİCE ABARTTI
işler kötü gidiyor galiba sayfanın aşağılarına bakarken bir anda ekran 2 ye bölünüp hayvan gibi reklamlar belirmeye başladı. dh premium maaşları tehlikeye girmez inş.
E
4 ay
Milli Bayramları çok seviyorum!! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!!
İş yerim bir okulun yanında sabahtan beri sürekli Atatürk ve Cumhuriyet Marşları çalıyorlar, söylüyorlar. şu an her şey kötü gitse de önümüzde kara bulutlar olsa da bu marşlar geleceğe dair umut ışıltıları yayıyor.


Videoyu izlemek için tıklayınız
E
4 ay
Devlet Memurlarının maaşlarına kuduz köpek gibi saldıranlar;
bakın arkadaşlar eskiden 4 yıllık üniversite mezunlarının (mühendis vs.) önünde 2 seçenek olurdu;
-ya iş garantisi ve ortalama bir yaşamı (devlet memurluğu)
-ya da büyük paralar, yoğun çalışma hayatı ve zengin bir yaşamı (özel sektör) seçerlerdi.

şimdi memurun durumu hala değişmedi ama özel sektör artık tam bir sömürü aracı haline geldi. o yüzden salak saçma memur, öğretmen maaşlarını baltalayacağınıza allahın dağına üniversite açıp piyasaya vasıfsız adam pompalayanlardan, özel sektördeki sömürüyü bu denli maksimum düzeye getirenlerden hesap sorun. aklımız olsaydı da keşke biz de devlet memuru olaydık.

edit:
görüyorum ki hala yazdığım durumla uzaktan yakından alakası olmayan aynı laflar papağan gibi söylenmeye devam ediliyor. önce ne yazıldığını iyice kavramya çalışın ondan sonra yazın bari.

ben dahil memur olamamış kesimin klasik kuyruk acısı kalıplaşmış laflarını bir bırakın artık. sorun devletin memurunda değil çünkü. zamanında üniversite mezunları devlet memurluğunu burunlarına koymazdı be! devlet memuru olmak için uni okuduysan kafana tükürim derlerdi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.