A

Teğmen
15 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
7 ay
Tıp tercihleriniz tıp fakültesi ve üniversiteler hakkında
Ve İnönü tıp hakkında istediğinizi sorun objektif bir şekilde cevaplayayım tıp tercihleri ve bölüm hakkında bildiklerimi genç arkadaşlarıma aktarmak istiyorum fen lisesi mezunu olduğum için diğer tıp fakülteleri hakkında da arkadaşlarım sayesinde az çok bilgiye sahibim gelsin sorularınız bekliyorum
A
7 ay
Marmara tıp İnönü tıp hakkında
Az önce YouTube da tesadüfen önerilenlerde marmara tıpı anlatan bir video denk geldi tanıtımı falan yapılıyor bir 4.sınıf öğrencisi tarafından anlattığı her şey hatta daha fazlası(dil hariç) İnönüde de var misal araştırma(akademik) yapıyoruz diyor ilk 3 sene İnönüde KDT(kanıta dayalı tıp) uygulamaları var 8 10 kişilik gruplar halinde bir hoca size ödev trzı araştırma konusu proje konusu veriyor ve bunu araştırıp sunumu yapılıyor tüm hocaların ve okulun önünde ilk 3 e hediyeler falan var hatta bu kdt genelde son komitede 10 15 puan olarak ekleniyor ama sene boyu var kapsamlı baya 1 2 haftada bir toplanılır araştırmalar ve nasıl bir sunum yapılması tartışılır falan ve başınızdaki hoca da o alandan olur zaten(hatta adamın tez konusu falan oluyor konu) başka fakülteleri bilmiyorum pek bunlarla övünülüyormuş ben de öveyim o zaman başka konularda da kıyaslardım da uzun oldu zaten
A
7 ay
Reklam bilee
A
3 yıl
İnönü tıp fakültesi ve Malatya hakkında
Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bana kimse pek yardımcı olmadığı için fikir edinememiştim. Yardımcı olmak isterim. İstediğinizi sorabilirsiniz.
A
4 yıl
İnönü tıp 2017 girisliler
Kimse yok heralde
A
4 yıl
Bunlar neler neler yetiştiriyodur şimdi
A
4 yıl
İnönü, Meram,Mersin,KTÜ tıp
larından hangisi hangi sıraya göre tercih edilmelidir?
A
4 yıl
2014-2016 arası dememin bir sebebi de şu:
Ygs2017 ygs2014'ten kat kat zordu ama sonuçlar 2014'ten yalnızca bir tık iyi geldi.Bunu bazılarının inanmadığı nesil ve kişi sayısına mı bağlarsınız yoksa başka bir sebebe mi bilemem ama değerlendirme yapılırken göz önünde bulundurulması gerek.
A
4 yıl
Urap Dünya sıralamasında
Üniversitelerimiz neden bu kadar geride?Önümüzde Suudi Arabistan ve İran üniversiteleri olmasa adamlar objektif değerlendirmelerde bulunmamış din,millet ayrımı yapıyor diyeceğim.Şimdi bazılarınız onların kriterleri farklı sadece makale sayısı,doktora sayısı,atıf sayısı gibi göstergelere bakıyor diyeceksiniz.Ama ne olursa olsun dünya sahnesinde hiçbir platformda bu kadar aşağılarda olmamalıyız.Bu ülkede eğitime ve eğitimciye yatırım yapmalı öğrencilerimize de çok önemli misyonlar yüklemeliyiz.Dünya standartlarının da üzerinde bir eğitime ulaşmak için çaba göstermeliyiz.
A
4 yıl
Beyler duyduğunuz en iyi netler kaç??
Soru başlıkta çevrenizde en iyi yapan kaç fen kaç mat yapmış,forumdaki trollerden bile iyileri biliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.