F

Çavuş
28 Aralık 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
20 sa. önce
TÜREVLE İLGILI KAFAMA TAKILAN NOKTA
Merhaba arkadaşlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
F
geçen ay
BES YAY. KURUMSAL Universiteye Doğru Ü-02 AYT CEVAP ANAHTARI
Merhaba arkadaşlar elinde BES YAY. KURUMSAL Universiteye Doğru Ü-02 AYT CEVAP ANAHTARI olan var mı ?
F
4 ay
TYT MATEMATİK KAYNAĞI
Merhaba arkadaşlar. Orta-Zor arası zora yakın, yeni nesil soruları çok olan bir tyt matematik kaynağı arıyorum. Şuan benim düşündüğüm 4 kaynak var. Bu kaynaklar hakkında ve önerebileceğiniz başka kaynak varsa tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
F
6 ay
Beko Bulaşık Makinesi Ekranı Yanıp Sönüyor
Merhaba arkadaşlar beko bm60061 bulaşık makinemde bulaşık yıkamak için programı başlattım ve bittiğinde altta su birikmişti. Makineyi kapatıp açtım. Fişe takınca ekran resimde görülen şekilde 3 saniyede bir anlık olarak bu görüntüyü veriyor. Sorun ne olabilir ? Nasıl çözebilirim ? < Resime gitmek için tıklayın >
F
7 ay
Aras Kargo Geri Dönen Kargoyu Almama
Merhaba. Numaramı Turkcell'e taşıdıktan sonra evrakları bir adrese alici odemeli göndermem için mail geldi. Ben de Aras Kargo ile gönderdim ancak gönderdiğim adres kabul etmemiş. Kargo bana dönecek ve kargo ücretlerini de isteyecekler. Benim bu kargoyu almama/ücreti ödememe şansım var mı ?
(Turkcell'e ulaştım ama geçiştiriyorlar, sonuç alamadım konuyla ilgili.)
F
9 ay
NULL
Null
F
9 ay
2.EL 2016 PASSAT VS sıfır HONDA CIVIC
Merhaba arkadaşlar sizce;
2016 Passat 1.6 Dizel comfortline 120.000 km'deki araç mı yoksa 2020 1.5 Benzin&Gaz Honda Civic sedan mı almak daha mantıklı olur ? Cevaplarsanız memnun olurum teşekkürler. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
F
9 ay
Kolda Kabarcık ve Noktalar (ss'li)
Merhaba arkadaşlar. Üç gündür akşam kolumda kabarcıklar ve sinek isirigi gibi noktalar cikiyor. Gece kaşınıyor ve sabah olunca tamamen yok oluyor. Akşam yine çıkıyor. Bu ne olabilir, sebebi ne olabilir ? Yardımcı olabilir misiniz ?
< Resime gitmek için tıklayın >
F
9 ay
BLENDER ELEKTRONIK KARTI
Merhaba arkadaşlar. Blender çalisirken bir anda sigorta atti. Blenderin içini açtim ve elektronik kartinı söktum. Tahminimce cam sigorta ve diyotu gitti. Onları değiştirmek istiyorum ancak akim-volt değerlerinin kaç oldugunu uzerinden okuyamiyorum. 1.sorum; sizce başka bir parçasi da bozulmuş mu ?
2.sorum; blenderde kullanilan bu elektronik karttaki diyot ve sigortanin degerleri kaç olmali. Diğer parçalara bakarak belirlenebilir mi ?
Arzum Prostick 1500 Blender
Teşekkürler. < Resime gitmek için tıklayın >
F
10 ay
YKS 11.Sınıf Tekrarı
Merhaba arkadaşlar. 11.sınıfı bitirdim. Sayısalım. Bu yaz tatilinde 11.sınıf derslerini tamamen tekrar etmeyi ve ayt için 11 konularinin hazır olmasini istiyorum. Internetten araştirdim fakat 11i nasil tekrar edeceğime karar veremedim. Herkes 11 i tekrar et diyor fakat nasıl edileceği ile ilgili rehberlik etmiyor. Sizce 11.sinif nasil verimli tekrar edilir ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.