T

Yarbay
27 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
194 (Bu ay: 11)
Gönderiler Hakkında
T
3 hafta
Sarjli matkap icin uzun somun ucu varmi
Lavabonun altindaki somun dar oldugu icin normal ingikiz anahtari girmiyor. O yuzden uzun bi womhn uc seti lazim. Varmi sarjli matkapa takilan somun ucu seti.
T
2 ay
SAHTE FBI EMAİL GÖNDERDİ
sık sık ben email lerimi kontrol ederim. gece bana sözde fbi dan david bowdich diye biri e mail atmış. foto ve çevirisini ekliyorum
çeviri:
Dikkat: Faydalanıcı,

Ben Federal Araştırma Bürosu David Bowdich'in Müdür Yardımcısıyım. Yabancı bir ülkeden gelen New York, NY 11430'daki John F Kennedy Uluslararası Havaalanı'nda önünü kesip mühürlü bir zarf ele geçirdik. Kapalı zarfın içeriğini taradık ve toplamda 4,1 milyon dolar değerinde onaylı ödeme bonosu içerdiğini gördük. Ayrıca, kapalı zarfın üzerinde paketin alıcısı olarak adınızın yazılı olduğu belgeler vardı. Mühürlü zarfın ABD'ye gelmesine eşlik eden diplomatı sorguladık ve bu mühürlü zarfı size ödenmesi gereken ve size borçlu olunan bir miras / kazanan ödül ödemesi olarak ikametinize teslim edeceğini öğrendik.

Zarf evrakında MÜLKİYET BELGESİ VE YASAL TESLİM İZNİ TEMİNAT SERTİFİKASI formu eksiktir. Zarfa el koyduk ve Diplomatı serbest bıraktık. Uluslararası Ticaret Düzenleyicileri Yasa Uygulama Yönergelerinin 229. alt bölümü 31'e göre kapalı zarf, MÜLKİYET BELGESİ VE YASAL TESLİM İZNİ TEMİZLİK SERTİFİKASINDAN yoksundur ve içerik, Federal Büro Ofisinin ortak ekibinden bu miktarda mali malzeme olarak değerlendirildiğinden, Soruşturma ve İç Güvenlik, zarfı nasıl temin edeceğinize cevap vereceksiniz, böylece vergi yasasının bölüm 12 alt bölümü 441 kapsamında hapis cezası gerektiren vergi kaçakçılığı suçlarından kurtulacaksınız. Talimatlarımızı uygulamazsanız, IRS'den kara para aklama konusunda bir soruşturma başlatmasını da isteyeceğiz.

Bu noktada 72 saat içinde cevap vermeniz gerekmektedir. Parayı temizleme ve talep etme sürecinde size yol göstereceğim. Uyulmaması, tutuklanmanıza, sorgulamanıza ve / veya vergi kaçakçılığı ve / veya kara para aklama nedeniyle Hukuk Mahkemesinde yargılanmanıza neden olabilir. Ayrıca, güvenlik nedeniyle Afrika'daki, Avrupa'daki herhangi bir banka veya bankacılık kurumuyla iletişime geçmemeniz tavsiye edilir.

Hizmetinizdeyiz,

David Bowdich
Müdür Yardımcısı
Federal Soruşturma Bürosu.
< Resime gitmek için tıklayın >
T
2 ay
MCDODO BLUETOOTH KULAKLIK İNCELEMESİ
çekilişten kazandığım mcdodo hp-5300 bluetooth kulaklık bir kaç gün önce elime ulaştı. evde olmadığım için bir kaç gün geç incelem oldu, o yüzden şimdi size ilk izlenimlerimi aktarmak istiyorum.

1-öncelikle ürünün tasarımı çok güzel. kulağıma oturuyor ve sallamama rağmen kolayca düşmüyor, kulağımı rahatsız etmiyor.
2- müzik dinlerken seslerde en ufak bi cızırtı falan olmuyor, pubg gibi oyunlarda mikrofon kalitesi ve ses kalitesi çok iyi, karşı taraf konuştuğumu net duyuyor.
3- aynı şekilde telefonla konuşurkende mikrofonu ve ses vermesi alması harika.
4- kutusuna gelirsek kutu tasarımı ve verdiği kalite hissiyatı çok iyi.
5-kulaklığı kutusundan çıkardıktan sonra ilk kez eşleştirdikten sonra ve her kutudan çıkardıktan sonra hemen bağlanmasıda harika.
6- dokunmatik yerleride müzik dinlerken ve çağrı cevaplarken telefona dokunmadan kontrol etmemizi sağlıyor.

ürün linki:https://mcdodo.com.tr/bluetooth-kulaklik/tws-bluetooth-kulaklik

alacak arkadaşlara tavsiyemdir. pahalı kulaklıklara para vermektense bunu kullanabilirsiniz. sadece 199 tl. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
T
2 ay
SAÇ SAKAL İÇİN BRAUN MU PHİLİPS Mİ? YARDIM
evet arkadaşlar bnde philips vardı uzun süre kullandım ama bir tarafını benim hatamdan dolayı erittiğim için değiştirmek durumundayım. hangi markayı tavsiye edersiniz
T
2 ay
TÜRK TELEKOM PRIME VE TİVİBU GO YARDIM
arkadaşlar ben yeni prime abıneliğine geçtim. ücretsi olarak nama tivibu go anomeliği falan tanımladılar. evde sabit internetimde ttnet. ttnet aboneliğim ağustosta bitecek. ben türk sata geçecem acaba geçince. tivibu go aboneliği iptal olurmu. mobil hattım türk telekomda kalacak.
T
3 ay
KREDİ KARTIMIN EKSTRESİ - 0,68 DOLAR. BİLGİ LÜTFEN
arkadaşlar ben acaba fazla ödememi yaptım acaba o yüzdenmi ekside görünüyor. bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
T
4 ay
silinsin
silinsin
T
5 ay
Megane 1 1.4 16v debriyaj seti
arkadaşlar 2001 model megane 1 de debriyaj çok yukarda kavradığı için değiştirmek istiyorum acaba ne marka önerirsiniz.
T
5 ay
MK 11 ULTİMATE ALTYAZI EKLEME
arkadaşlar steamden aldığım oyuna story moduna altyazı eklesem ban yermiyim
T
6 ay
silinsin çözüldü
silinsin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.