D

Çavuş
23 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
geçen yıl
Oyunlar hata vermeden kapanıyor
Uzun süredir oyunlar hiçbir hata kodu vermeden aniden donup kapanıyor sistem gereksinimleriyle alakalı bir durum değil, birkaç kez de temiz kurulum yaptım fakat hala devam ediyor. Windows olay görüntüleyicisinde ise windows error 1001 hatası görünüyor. Lütfen yardım edin artık bezdim.
D
2 yıl
Vdsl2 modem tavsiyesi
Dubleks daireye çekim gücü yüksek uygun fiyatlı bir f/p ürünü arıyorum. Turknet ile kullanacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
D
2 yıl
Maks. 120 civarında telefon için kulaklık tavsiyesi
Aklımda sony mdr-ex250ap, jbl t210,jbl JBL C100SIUWHT
Var hangisini önerirsiniz ya da farklı bir öneriniz var mı?
Malzeme ve ses kalitesi çok farkederse 150-160a çıkabilirim belki
D
2 yıl
İdare etmelik kulaklık tavsiyesi istiyorum
Arkadaşlar aliexpressten kaliteli bir kulaklık alacağım fakat onu beklemeden idare etmelik kablolu bir kulaklık almam gerekiyor Türkiye'den. Ali'den sonradan kulaklık alacağımı göz önünde bulundurarak maks. 50 lira civarlarında ne önerirsiniz? Ayrıca aliexpressten de daha sonra Kz Zsn, qkz vk1 ya da trn v80 almayı düşünüyorum daha iyi bir öneriniz var mı?
D
2 yıl
Abra a5 oyunlar aniden kapanıyor
Merhaba arkadaşlar Monster Abra a5 13.3 bilgisayara sahibim. İlk aldığım haftalarda aşırı mavi ekran aldığımdan dolayı servise yolladım donanımsal bir problem yok, temiz kurulum yapıldı denilip yolladılar. İlk geldiği günlerde sıkıntı yoktu fakat sonra yeniden mavi ekran almaya başladım, çok sık kullanmadığım sürekli de olmadığı için üstünde durmadım. Şu anda ise oyun oynayayım diyorum fakat 3-5 dakkada oyun kendi kendini kapatıyor hiçbir hata ekranı vermeden. Bunun sebebi nedir, nasıl öğrenebilirim?
D
2 yıl
Genç kart kredi kartı özelliği
Arkadaşlar 400 tl avans hakkında sms geldi fakar uygulamaya girdiğimde kredi kartlarım kısmında hala görünen kartım yok. Bir de atıyorum ben 200 liralık şeyi 4 taksitle aldım benim limitimden 200 lira direkt düşüyor ama aylık karta 50 lira aktarmam gerekiyor sanırım değil mi? Daha önce kredi kartı kullanmadım, yardımlarınız için teşekkürler.
D
2 yıl
Maks 200 lira civarında kulakiçi kulaklık tavsiyesi
Telefonumla gelen kulaklığım bozuldu idareten bir bluetooth kulaklık kullanıyorum. Kaliteli ses verecek bir kulaklık almak istiyorum. Önerisi olanları bekliyorum.
Şu iki model arasında özelliklerde sadece frekans aralığı farklı ne kadar fark eder bu müzik kalitesinde bilenlerden yardım bekliyorum :https://www.teknostore.com/products/xiaomi-hybrid-hd-metal-piston-kulaklikhttps://www.teknostore.com/products/xiaomi-hybrid-pro-kulaklik
D
2 yıl
Virüs bulaşan hafıza kartındaki bilgileri kurtarma
İyi akşamlar yaklaşık 2 sene önce hafıza kartımdaki fotoğrafları, müzikleri yedeklemek için bilgisayarıma taktım ancak bilgisayarda virüs varmış yedekleyemeden hafıza kartındaki bilgiler erişilemez hale geldi. O zamanlar ufak bir araştırma yaparak birkaç program deneyip verilerin küçük bir kısmını bozuk ya da düşük kalitede de olsa kurtarabildim. İlerde uğraşır kurtarırım diye hiç biçimlendirmedim hafıza kartını. Verilerin devamını hangi yolla kurtarabilirim, başarılı bir program var mıdır?
Hafıza kartını bilgisayara takınca kapasitesi 0 kb görünüyor.
D
2 yıl
Tıp 1. Dönemlere Tavsiye Verebilecek Olan
Üst dönemler buradaysa tavsiyelerini bekliyorum. Finalsiz geçiş, yüksek ortalama için nasıl bir çalışma programı izlemeliyiz?
D
2 yıl
Cumhuriyet Üni. Tıp Fakültesi 2018(WP GRUBU KURULDU)
Whatsapp grubu kuruldu özelden numaranızı iletirseniz alırım arkadaşlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.