C

Yüzbaşı
29 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
70 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
C
5 ay
Hepsiburada.com indirim rezaleti
Merhaba arkadaşlar;

Hepsiburada.com üzerinden uzun zamandır Samsung Galaxy Buds+ kulaklığını takip ediyorum ve satın almak istiyorum. İndirim olmasını bekliyordum ve efsane kasım indirimleri ile 899₺ olan kulaklığın 460₺ olarak satıldığını gördüm ve hemen satın aldım. Ancak bana gelen ürün Buds+ değil Buds ürünüydü. Bana yanlış ürün geldiğini ben kendi ürünümü istediğimi belirterek kargoladım yeniden ve bana para iadesi yapıldı. Satıcının ellerinde kalmadığından dolayı eğer tedarik edemiyorsa para iadesi yapabiliyormuş. Şimdi ben trendyol veya n11.com gibi sitelerden de alabilirdim ancak ben hep hepsiburada.com'u tercih ettiğim için diğer sitelerden almadım. Şimdi bana indirim sağlamalarını bu sorunun telafi edilmesi gerektiğini belirttiğimde destek talebi oluşturalım vb. gibi teklifte bulundu müşteri hizmetleri. Bende tamam dedim. Bu konuda bana yardım sağlamazlarsa yasal olarak ne yapmam gerekir? Bana sonuçta belli bir fiyattan ürünü gösterip sattı ama sonra satamıyorum ya yanlışlık olmuş elimde ürün yokmuş hadi güle güle dedi bende ortada kaldım. Halbuki farklı siteleri tercih etseydim ürünüm gelecekti bana? Destek talebi nasıl sonuçlanacak buraya güncelleyeceğim.

Destek olursanız gerçekten müteşekkir olurum. Bu hayattaki en büyük hobim müzik dinlemek ve psikolojiye gerçekten iyi geliyor. Özellikle otobüs, minibüs gibi uzun yerlerde. Onuda bari düzgün yapayım diye indirim araştırıyorum, buluyorum ama yararlanamıyorum. Hemde kendi hatam değil.
C
10 ay
Hesap Doğrulatma
Merhaba,

Bizim işletmemizin Facebook sayfası var. Sağlık Turizmi ile ilgili. Müşterilerimiz çoğunlukla Irak, BAE ve Suudi Arabistan üzerinden oluyor. Bizim adımıza başka sayfalardan mesajlar atılmış ve hastalarımıza gönderilmiş. Bunu Whatsapp üzerinden annesini sözde tedavi ettiğimiz bir kadın sayesinde anladık. Kadını biz tedavi etmedik meğerse eski çalışanlarımızdan birisi adımızı kullanarak Irak üzerinde hasta almış ve hasta bizim tedavi ettirdiğimizi sanıyor. Hastaya yanlış bir müdahale yapılsa bizim üzerimize kalacak. Biz işyeri açma ve çalışma ruhsatımız ile birlikte mavi rozet almak için Facebook'a başvuruda bulunduk ama reddedildik. Bir yanlışlık olmuştur diye açıklamalarla beraber yeniden başvurduk ancak yine reddedildik. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Ne yapmamız gerekiyor?
C
10 ay
Aynı anda 2 kulaklık
Merhaba arkadaşlar,

Forumda araştırdım ama bulamadım. Film izlerken 2 adet bluetooth kulaklığı bağlayıp film izleyebilir miyiz?

Ayrı bir donanım almak gerekiyorsa, kablolu kulaklık ve bluetooth kulaklığı aynı anda bağlayıp ikisinden ses almak mümkün mü?

Şimdiden teşekkür ederim.
C
10 ay
XDA Rom - Güvenilirlik
Herkese merhaba,

HTC U Ultra kullanıcısıyım, çok memnunum cihazımdan. Ancak Google Maps uygulamasını çok fazla kullanıyorum ve telefonumda inanılmaz derecede donma yaşıyorum bu uygulamayı kullanırken. Telefon yağ gibi çalışıyor ama ne yaptıysam bu uygulama düzelmedi.

XDA forumunda Recognized Developer olan bir üyenin yaptığı Custom Rom kullanmayı düşünüyorum [ROM][10.0][UNOFFICIAL][OCE] LineageOS 17.1 [STABLE] ve baya kullanıcısı var.

Şimdi telefonlardan kişisel hesaplarımıza ve banka uygulamalarına giriş yaptığımız için biraz korkuyorum açıkçası. Sizce güvenebilir miyim? Roma 25 sayfa yorum girilmiş ve hala güncel, 8 Haziran 2020 de

new build released
Updated to Android 10.0.0_r37 with June security patches.
Upstream updates and fixes.
Kernel updates.
Power HAL tweaks.
Fixed some Telephony/LTE problems
Improved UI performances.


Güncellemesini vermiş.

Devices:
OnePlus 7 Pro 12GB-OOS 10.0 / XiaoMi Mi Max-LOS 17.1 / HTC U Ultra-LOS 17.1 / HTC One Max-LOS 17.1 / XiaoMi RedMi 1S-LOS 16.0 / XiaoMi Mi 3-LOS 17.1 / ASUS ZenFone 5 / HTC One V / Mobvoi TicWatch Pro-Android Wear H

Projects:
HTC One Max - RR 5.8.5 / RR 6.2.1 / RR 7.0.2 / LOS 17.1
HTC One M7 - LOS 16.0 / LOS 17.1
HTC Desire EYE - RR 5.8.5 / LOS 17.1 (WIP)
HTC U Ultra - RR 6.2.1 / LOS 16.0 / RR 7.0.2 / LOS 17.1
Xiaomi Mi Max - LOS 16.0 / LOS 17.1
Redmi Note 8/8T - LOS 16.0 / LOS 17.1
Sony Xperia Z5 - LOS 17.1


Devices
HTC One V
HTC One (m7)
HTC One Max
Xiaomi Mi 3
HTC Desire Eye
Xiaomi Redmi 1S
Sony Xperia Z5
Asus ZenWatch 2
Asus Zenfone 5
Xiaomi Mi Max
HTC U Ultra
Asus ZenFone Max Pro M1
OnePlus 7 Pro
Redmi Note 8

Romu yapan kişinin başka cihazları ve romları da var.

Bende Eset Mobile Security aboneliği var, onu kullansam tam yetki vererek yazılımda kötü bir yama varsa algılayıp engel olur mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.