V

Binbaşı
13 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
2 yıl
Yılın En İyi Fotoğrafçılık Ekipmanları Açıklandı: 2019 EISA Fotoğrafçılık Ödülleri
Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA), 2019 yılının en iyi fotoğrafçılık ekipmanları da dahil olmak üzere, 74 farklı kategoride yılın en iyi ürünleri ödüllerini açıkladı.
https://www.fotografblog.com/yilin-en-iyi-fotografcilik-ekipmanlari-aciklandi-eisa-fotografcilik-odulleri/
V
2 yıl
Türkçe Fotoğraf Blog
www.fotografblog.com

Fotoğrafçılık Blog sayfamıza tüm fotoğraf meraklıları bekliyoruz.

Öneri ve görüşleriniz için mesaj atabilirsiniz.
V
2 yıl
1565km.com - Fotoğraf Projeleri
http://www.1565km.com

"Türkiye’nin birbirinden en uzak iki noktası arasındaki mesafe 1565km’dir. Bu kadar büyük bir coğrafyanın içerisinde binlerce hikaye barındırdığını biliyoruz. İşte bu varsayım üzerinden yürüyerek, ülkemizin tüm güzelliklerini fotoğraf ile en iyi şekilde tanıtmaya kararlıyız. Her görüşten ve farklı bakış açılarından, belgesel, güzel sanatlar, doğa, foto muhabirliği, gezi, sokak fotoğrafçılığı, spor, moda, kişisel ve insan konularında heyecan verici çalışmalar ile bu 1565 kilometrenin içerisinde nasıl hikayeler barındırdığını, fotoğrafın görsel gücünü kullanarak anlatalım istiyoruz.
1565km.com aracılığı ile Türkiye’nin her bir yanındaki ister amatör olsun, ister profesyonel, projesi olan tüm fotoğrafçıların tutkularını, bakış açılarını ve hikayelerini paylaşmayı umuyoruz! Umarız siz de bizi bu maceramızda yalnız bırakmayarak, projeleriniz ile bizlere yol arkadaşı olursunuz"

Siz de fotoğraflarınızı fotoğraf projesi haline getirip, hikayeleştirirseniz 1565km.com'da yayınlayabilirsiniz.

Destek ve fotoğraf projelerinizi bekliyoruz...
V
3 yıl
29 Ekim'de doğacak kızıma isim önerisi
Arkadaşlar kısmetse Cumhuriyet Bayramında kızım Dünya'ya gelecek. Cumhuriyet ile alakalı kız çocuğuna verilebilecek isim önerilerinizi bekliyorum.
V
5 yıl
Sokak ve İnsan Fotoğrafları
Fotoğrafları tek tek buraya yüklemektense sitemin linkini paylaşıyorum. Umarım fotoğraflar hoşunuza gider.

www.dursunaras.com
V
5 yıl
Apple Store Macbook Pro Değişimi
Geçen ay Apple Store'dan aldığım Macbook Pro'un kasasından tıklama sesleri geliyordu. Apple Store'a gittiğimde cihazın daha çok yeni olduğunu, servis işlemleri ile canımı sıkmaktansa, yeni cihaz vermenin daha doğru olacağını söylediler. Sağolsunlar baya da ilgilendiler ve bugün mağazaya gidip yeni Macbook Pro'mu teslim aldım.

Kesinlikle marka hayranı yada fanatiği değilim ama Apple'nın bu davranışı gerçekten çok hoştu. Diyeceğim odur ki; madem bu kadar para veriyoruz, alabiliyorsanız Apple ürünlerini Apple Store'dan alın derim..
V
5 yıl
3 fotoğraflık projeler
www.just3shots.com

3 fotoğrafdan oluşan projelerinizi paylaşabileceğiniz proje sitesi. Açık olan projelere fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz, dilerseniz yeni proje önerip, kendi proje konunuzu oluşturabilirsiniz. Yorum ve katılımınızı bekliyorum. Sevgiler
V
5 yıl
3 fotoğraf ile proje sitesi
Arkadaşlar, yaklaşık 3 senedir fotoğraf çekiyorum, çeşitli gezilere ve yarışmalara katılıyorum, sosyal medya da farkındalık yaratmaya çalışıyorum vs vs.

Yeni bir web projesi geliştirme fikri uzun zamandır aklımdaydı ve nihayet hayata geçirebildim. Daha herşey yok yeni ama paylaşmak istedim. Böylece daha işin başındayken fikir ve önerilerinizi dinleyebilirim.

www.just3shots.com adresine girip, yorum ve öneri yaparsanız çok sevinirim.
V
6 yıl
Dursun Aras
V
6 yıl
Fotoğraf çekmek isteyen beni bulsun...
Herkese merhaba...

Yaklaşık 3 senedir fotoğraf çekiyorum ve 10 yılı aşkında forumda üyeyim...Adım Dursun Aras. Forumda ister amatör, ister pro düzeyinde birçok fotoğraf aşığı var. Her gün onlarca konu açılıyor ama, işin mutfak kısmında çok da yararlı paylaşımlar yada etkinlikler ne yazık ki olmuyor. Hemen hemen her hafta sonu ister şehiriçi, ister şehir dışı fotoğraf gezilerine çıkıyorum ve artık biraz hareket diyorum...Fotoğraf gezileri olur, proje grubu olur, fotoğraf çekmek ve üretmek adına bir şeyler yapalım diyorum.

Biz birkaç arkadaş kendi imkanlarımızda, çanakkale, bozcada, kayseri, gölyazı, bolu, mardin gibi yerlere gidip fotoğraflayıp, hem geziyoruz hem de kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Uzun lafın kısası, bu işe gönül veren, kendini geliştirmek isteyen, proje veya sergi hayali kuran, tüm amatör ve pro fotoğraf aşıklarını bu oluşuma davet ediyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.