S

Yarbay
28 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
44 üye
Görüntülenme (?)
91 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
Eski MYKO Knight Online Classic Olarak Yeniden Açıldı
MYKO'yu bilen bilir Knight Online'ın ilk serverlarından ve çok uzun zaman önce kapanmıştı şimdi KO Classic olarak yeniden açılmış, başlamayı düşünen, karantina günlerinde canı sıkılan varsa clan kurabiliriz.
https://www.knight-online.com.my/index_tr.php
S
3 yıl
Yüksek Lisans Tezi İçin Video Oyuncu Anketine Yardımınız Lazım.
https://goo.gl/forms/j1AOFlY3rGXKdmNg1

Arkadaşlar,

Bir arkadaşımızın yüksek lisans tezi için 15 - 25 yaş arası video oyuncusu katılımcıya ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim.
S
3 yıl
Çift Kişilik Sinema Bileti Çekilişi
Çekiliş iki kişinin katılımıyla bitmiştir.

Biletleri premium sinemalar hariç bütün Cinemaximum'larda sadece 2D filmlerde kullanabilirsiniz. Çekiliş sonucu yarın sabah açıklanacak olup, 2 bilet 1 kişiye verilecektir. Biletleri yarın yani Çarşamba günü gün içerisinde herhangi bir seansta kullanmış olmanız gerekmektedir aksi takdirde geçersiz olacaktır.

Lütfen yukarıdaki bilgileri göz önünde bulundurarak katılım gösteriniz. İyi akşamlar.
S
3 yıl
Konu içi arama özelliği
Forumda konu içi arama özelliği yıllardır çalışmıyor, bunun eksikliği mobil uygulamada da farkediliyor, mesaj sayısı fazla olan konularda aradığımızı bulmakta zorlanabiliyoruz. Onun dışında emojiler mesajlarda duygu yansıtma konusunda önemli yere sahip fakat uygulamada itici bir görüntü oluşuyor farkındamısınız bilmiyorum.
S
3 yıl
Hey gidi KO Genel :)
Oyunu bırakalı yıllar oluyor ama şu bölüme girmeden yapamıyorum. Şimdi de bi konu açayım dedim, bayağıdır forumda da aktif değildim. Burada çok arkadaşla klanlar kurduk PK'lar attık, kimler var eskilerden bi' gelin bakalım dostlar.
S
4 yıl
Lords Mobile Mavi Ay Loncamıza Bekleriz
Loncamız 83. Krallıktadır hediye seviyemiz 8.
Genel olarak genç arkadaşlarımız var.
Minimum 2m kudretli oyuncuları bekliyoruz.
S
4 yıl
Telefonun kilit tuşunu devre dışı bırakmak
Arkadaşlar android tabletimin kilit tuşu arızalandı, tuşa en ufak bi dokunmada yeniden başlatma seçenekleri çıkıyor bazen tablet kapanıyor bazense ekran kilitleniyor. Tuşun işlevini değiştirebileceğim bi yöntem var mıdır?
S
5 yıl
Film Arşivleme Programı Arıyorum
Arkadaşlar istediğim program EMDB gibi bilgileri IMDB'den çeksin fakat, kullanıcının bilgiler üzerinde değişiklik yapması için şifre girmesi gereksin, ya da ağ üzerinden admin panel kullanarak film ekleme yapılsın.

İstediğim programı internet cafe bilgisayarlarında kullanacağım, az çok anlamışsınızdır ne yapacağımı, alternatif seçenekler de önerebilirsiniz.

İyi forumlar.
S
5 yıl
BIOS Menü ve Seçenekleri Silinik
Arkadaşlar BIOS'a girdiğimde fotolarda görüldüğü gibi tüm seçenekler silinik olarak gözüküyor ve seçilemiyor. Sanırım administrator password uygulanmış (BIOS'a girerken, şifre vs. istemiyor) installed yazıyor fakat silinik olduğu için seçip kaldıramıyorum da. Ne yapmam gerek?

Not:Amaç DVD boot edip pc formatlamak. Sistem Win7 x64, BIOS son sürüm güncel. PC Asus n61jq

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 yıl
Saç spreyi tavsiyesi
İstediğim şey biraz ilginç, var mıdır bilmiyorum ama.

Saçı parlatmadan şekil veren sprey arıyorum, Wax vs. de olur aslında.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.