T

Yüzbaşı
02 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
6 yıl
Panasonic - Mitsubishi Klima tercihi.
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere panasonic veya mitsubishi klimalardan birini almak niyetindeyim fakat bazı sorularım var.
Öncelikle adana ikamet ediyorum klima burada yaz kış sürekli kullanılır ve üç beş saat çalıştırma ile de verim alınamaz sürekli çalışmalı bu nedenle inverter bir klima tercih etmek istiyorum.
Araştırdığım kadarı ile mitsubishinin iki farklı modeli var M.electric ve m.heavy indus.... diye
bu ikisinden hangisi alınmalı ? yani sanayi durumu filan var mı bunların ? yan komşumda m.hi srk42 modeli var ısıtma için kullanıyor gayet memnun fakat forumda m.hi'nin asıl mitsubishi olmadığını okuyunca sormak istedim.

Mitsubishi H.I tarafında srk45 zmp s modeli

Mitsubishi Electrik tarafında ise msz sf42ve modeli bu ikisi arasında hangisi tercih edilmeli? iki mitsubishi arasında kalite ve en önemlisi verimlilik farkı var mı ?

Bir de Panasonic Econavi Etherea KIT-E15-QKE modelini düşünüyorum. Değerleri iyi gibi fakat servis ve forumda bazı kullanıcıların yorumlarından okuduğum kadarıyla ses sorunu beni düşündürüyor. Yorumlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
T
7 yıl
Bu nasıl servis sağlayıcı?
Arkadaşlar merhabalar.
Çorumda ikamet etmekteyim ve internet ihtiyacı nedeniyle arayışlara girdim. Radyo da duyduğum bi reklamda taahütsüz ve telefon bağlantısız internet şeklindeki reklam üzerine aradım ve balkona koli bandı büyüklüğünde bir parça koyduklarını bu parça için ücret talep etmediklerini ön ödemeli olarak yani para yatırdığınız sürece bağlantı olduğunu 8mbite kadar hızı olduğunu akn olmadığını ve aylık 24,90tl ücretinin olduğunu herhangi bir cayma bedeli taahüt vs. yokmuş. Özellikle sordum uydu neti dedi eleman. Hiç bilmediğim ve duymadığım bi sistem olmadığından sormak istedim. Ne düşünüyorsunuz nasıl bi sistem bu acaba? Altından bi bit yeniği çıkar diye çekiniyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.