O

Yarbay
02 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
167 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
O
geçen ay
Türk Telekom mobil internet SSL sertifika hatası
İPhone 8 cihazda WiFi ile İnternet sayfaları açılırken mobil veride sayfaları açmıyor hat kaynaklı mı yoksa cihaz kaynaklı bir problem midir karşılaşan varmı?
O
geçen ay
İPhone 8 mobil İnternet sertifika hatası ve bağlanma sorunu.
Merhaba güncel iPhone 8 cihazda WiFi ile İnternete bağlanabilir iken mobil veri ile siteler açılmıyor SSL sertifika hatası veriyor. Sorunun çözümüne nasıl ulaşabilirim? Operatör mü cihaz kaynaklı mı sizce?
O
3 ay
Kim Kusurlu? Araç Kamerası Neden Önemli?
Videoyu izlemek için tıklayınız

Geçenlerde nasıl hasar almadan sonuçlandığını anlamadığım bir olay yaşadım. Sol tarafta görünen citroen kontrolsüz bir şekilde önüme fırladı ki ileride sağa viraj olduğu için oraya odaklanmıştım soldaki aracı dibime girene kadar fark etmedim bile sol camda aracın geldiğini görünce frenle sağa kırdım ve ilginç bir şekilde hasar alınmadı bu ucuz atlatılmış kaza sonucu. ben sol camda görünce kesin çarptı diye düşündüm o saliselik anda. hasarlı bir kaza meydana gelseydi kim kusurlu olurdu bu kazada?

Trafikte hiç beklenmedik zamanlarda beklenmedik olaylarla karşılaşabiliyoruz ve bu nedenle araç kameralarının önemi büyük bence. gidip 30-40 liralık kameralar işinizi görmeyecektir. Biraz bütçeyi zorlayıp orta seviye bir kamera almak en iyisidir. 6 senedir kamera kullanıyorum hiç kanıt için kullanmak zorunda kalmadım çok şükür ama en yakını bu oldu az kalsın gerekecekti. buradan da ilk kamera almama vesile @OlguErhan a bahanesiyle bir kez daha teşekkür edeyim.
O
5 ay
Hatalı Sollama Sonucu Kaza Yapan 3008
O
6 ay
Şarkıcı Hüzün'ün Yeni Hali Görenleri Şaşırttı.
Arabeskin kadın yorumcularından şarkıcı Hüzün kilo verince bambaşka birisine dönüşmüş. Bence kendi kulvarında güçlü bir sesi olan yorumcuydu zaten kendisi arada kederlenince dinlemek iyi geliyor insana. Şans eseri yeni halini görünce epey bi şaşırdım zira insan fiziksel olarak bu kadar değişebilir ama güzel sesinden hiç bir şey kaybetmemiş yıllar geçse de. Biraz imaj değiştirmiş biraz da kendini geliştirmiş keşke yıllar önce bu hale gelseydi şuan çok farklı yerlerde olabilirdi. Zira ekran işi görselliğe önem verdiğinden içi ne kadar kurtlu olursa olsun dışı parlayan elmayı öne çıkarmayı seviyor.

bilmeyenler için before/afterını aşağıya bırakıyorum.

öncesi
< Resime gitmek için tıklayın >

sonrası
< Resime gitmek için tıklayın >


videosu için de şu linke gidebilirsiniz.

Videoyu izlemek için tıklayınız
#hüzün #yenihali #şarkıcı #şarkıcıhüzün #banamısordun
O
8 ay
Mobil uygulama için oy verirmisin?
Bu işlere daha yeni başlayan arkadaşın mobil için yaptığı uygulamayı indirip oy verir misiniz? Bu şekilde kendini daha çok geliştirecektir. Sizlerin yaptığı yorumlar sayesinde daha da geliştirecektir kendini. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vakti.ezanhttps://appgallery.huawei.com/#/app/C103010925Ayrıca app galeriden indirirseniz boş yok çekilişine de katılabilirsiniz.
O
9 ay
Amatör uygulama puanlaması
Merhaba bir arkadaşım amatörce kendi çapında bir uygulama yaptı. Evet belki profesyonel birşey değil ama onun bu hevesini geliştirmek adına indirip puanlar mısınız? Geliştirmesi gereken yanları varsada playstore yorumlarda belirtirseniz hepsine geri dönüş yapıyorDestekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vakti.ezan
O
2 yıl
*CANLI*SpaceX Roketleri Uzaya Çıkıp Geri Dünyaya İniş Yaptı.
O
2 yıl
Tahir Elcinin olumunu aydinlatacak simulasyon hazirlandi
O
3 yıl
3. Havalimaninin cokmesinin sebebi buymus megersem

https://youtu.be/U_bKE8mQATg


https://youtu.be/U_bKE8mQATg
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.