T

Yüzbaşı
19 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
79 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 yıl
ASUS TUF H5 Kullanan Var mı?
Başlıktaki kulaklığı almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilir mi?
T
3 yıl
Teknik Servis Yeni Cihaz
Merhaba arkadaşlar.

Dell 7567 model bilgisayarımı KoçSistem'e göndermiştim. 13 iş günü geçti ne durumda diye aradım parça siparişi verildi bekliyoruz dediler. 20 iş gününü aşacak gibi duruyor.

Şimdi sorum şu: Eğer 20 iş gününü aşarsa ve yeni bir cihazla değişimini istersem ne olacak? Cihazı satın aldığım yere mi yönlendirecekler? Orada cihazın yenisi yoksa ne yapacağım?
Para iadesi almak istemiyorum çünkü cihazın şu anki fiyatı satın aldığım fiyattan 3000 lira daha pahalı. Cihaz yok vs diye geçiştirme şansları var mı?
T
4 yıl
Windows 10 Açılış Parolası
Arkadaşlar merhaba, açılış parolasını değiştirmek için ayarlardan parola değiştirdim. Bilgisayarı açarken yeni parolayı da kabul ediyor eskisini de. Nasıl düzeltebilirim bu durumu? Eskiyi de yeniyi de girince açılıyor bilgisayar.
T
4 yıl
vcredist_x86.exe hatası
Arkadaşlar lol kurarken şöyle bir hata alıyorum çözümü konusunda yardımcı olur musunuz?< Resime gitmek için tıklayın >
T
4 yıl
MSI PX60 vs Asus N552VW
T
5 yıl
ASUS GL553 vs MSI GP62
T
5 yıl
Booking.com Rezervasyon İptali
Booking.com dan kredi kartı bilgisi vermeden rezervasyon yapmıştım. İptal etmem halinde rezervasyon ücretinin tamamının alınacağı yazıyordu. Kart bilgisi isteyecek mi diye tıkladım hemen rezervasyon ücreti karşılığında iptal onaylandı diye mail geldi.

Kredi kartımı vermedim bu ücreti benden tahsil edebilirler mi?
T
5 yıl
ABBAS GÜÇLÜ Biyolojide 3 iptal
Arkadaşlar biyolojide 3 soru iptalmiş ne diyorsunuz?
T
5 yıl
Arkadaşlar Yıldız Makine gelir mi??
Ygs 1 47k
Mat 40
geo 26
fiz 20
kim 22
biyo 26
obp 79
T
6 yıl
Videolarda Bozulma
Resimdeki sorunla karşılaşıyorum. Bazen ekranın yarısı tamamen yeşil oluyor. Ortalama 2 saniyeye düzeliyor. Bilgisayarım Asus k555l serisi Windows 10. En son yayınlanan ekran kartı driverını da kurdum, o yayınlanmadan önce de bu sorun vardı. Şimdi de var. Adobe Flash Player da son sürüm. Yardımcı olur musunuz?
< Resime gitmek için tıklayın >

http://www.imgim.com/2986incic343470.jpg

edit: Resim görüntülenemedi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.