L

Çavuş
27 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
94 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
2 yıl
PDF doldururken otomatik + işareti çıkıyor.ACİL..
ACİL....Yaz okulu denklik formu doldururken ders kodunun yanında + işareti çıkıyor ve kodun okunmasını engelliyor nasıl düzeltebilirim.

< Resime gitmek için tıklayın >
L
4 yıl
bi kız size böyle baktı mı
< Resime gitmek için tıklayın >

baktıysa bile nerden öğreneceksiniz neyse kafamda deli sorular
L
5 yıl
bir insan eski kız arkadaşıyla 2 gün
sonra kız birden yazmayı kestiyse ne yapmalıdır ?
L
5 yıl
eski hatun
bir insan eski kız arkadaşıyla 2 gün konustuktan sonra kız birden yazmayı kestiyse ne yapmalıdır ?
L
6 yıl
meb bursunu kyk iptal etmiş
3 sene tıp okuyup bıraktım bu sürede kredi almıştım ancak bu yazın kaydımı sildirince krediyi de iptal ettirdim şuan matematik öğretmenliği okuyorum meb bursu çıktı ,sonrasında kyk bursuna başvurdum bursu kyk verdiği için, ancak önceden kredi aldıgım için bursu vermiyor ne yapmalıyım ?

sonuc ekranında yazan bu :


Sonuç: Burs ya da Öğrenim Kredisi verilememiştir.

Açıklama: Kurumumuzdan Burs veya Öğrenim Kredisi aldığınız tespit edildiğinden Burs/Kredi Yönetmeliği hükümleri gereğince müracaatınız işleme alınamamıştır.

edit : akşamüstü aradım 3 sene kredi aldıgım için bu burstan 1 sene yararlanabileceğimi söylediler nedeniyse bölümün 4 yıllık olması ve 3 sene kredi aldıktan sonra 1 sene bursla 4 yıla tamamlanacagı içinmiş
L
6 yıl
kredi geri ödeme
okuldan kaydımı sildirmeme ragmen kredi yatmaya devam etti ben de dilekçeyle iptal ettim şimdi de geri ödemenin başlaması için tekrar dilekçe istiyorlar , bilen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim iptalden sonra geri ödeme süreci için
L
6 yıl
öğrenim kredisi iptal sorunu
3 yıldır öğrenim kredisi alıyorum okuldan ağustosta kaydımı sildirmeme ragmen kredi iptal olmadı dün de dilekçe yolladım postayla bugun 312 alan kodlu bi telefon aramış kykdan galiba ama telefon kapalıydı saat tam da 17 00 da aramış teyit etmek için mi acaba çünkü kredi hala iptal değil
L
6 yıl
ilköğretim mi yoksa lise mat öğretmenliği mi
atama sayılarını da göz önünde bulundurarak bu sene tercih yapacaksanız veya yapacak olsaydınız hangi bölümü yazardınız ?
L
6 yıl
Online Soccer Manager premier ligde
oynayacak arkadaşlar nicklerini yazsın ekliyeyim
L
6 yıl
Online Soccer Manager premier lig
osm de premier lig açtım oynayacak arkadaşlar nicklerini yazabilir , 16 takım boşta
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.