D

Yarbay
25 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
210 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
D
4 yıl
VPN Unlimited Lifetime 18$ - 68 TL
Arkadaşlar geçenki 18$ lık indirimi kaçırmıştım şimdi yine indirime girmiş ihtiyacı olan yararlanabilir.

https://stacksocial.com/sales/vpn-unlimited-lifetime-subscription

Kupon Kodu " VPNSD40 "

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
D
4 yıl
Görünmeyen alt kategoriler ve çeşitli hatalar
Android sürümünde alt kategorilerin sıcak fırsatlar gıda bilgisayar vb veya oyun forumunda playstation kısmında spor rpg fps vb gibi alt forumların görünmeme sorununu çözebilirmisiniz birçok güncelleme geliyor ama bu sorun düzelmedi hala ios sürümünde sorun yok.

Android

Mesajlara eklediğimiz görüntüler %100 de takılıyor tam olarak yüklenip önizlemesi çıkmıyor. Ayrıca bir görüntü eklediysek mesajı gönderdikten sonra iletimizde eklemiş olduğumuz resmi uygulamada göremiyoruz, tarayıcıdan iletimize baktığımızda resim yüklenmiş ama önizlemesi hatalı gözüküyor.

Mesaj yazarken gönder butonu tek seferde iletiyi göndermiyor, hızlı bir şekilde lütfen bekleyin yazısı çıkıp kayboluyor iletiyi 4-5 kere gönder butonuna ard arda basarsak anca yolluyor.

Haberdar et kısmına eklediğimiz kişiler, tarayıcıda iletiyi düzenle deyince haberdar et kısmında gözükmüyor iletiyi tarayıcıdan düzenleyip gönderince uygulamadan eklediğimiz kişiler iletiden kayboluyor. sürekli kişileri tekrar eklemek zorunda kalıyoruz.

Son olarak sayfa yüklemeleri ve uygulama hızı önceki güncellemeler de biraz düzelsede tarayıcı ya göre hala biraz ağır bu konuyada ele atabilirseniz memnun oluruz teşekkürler kolay gelsin.


< Resime gitmek için tıklayın >
D
7 yıl
Klavye-Fare, Tepkime Süresi (response time ms) Yoklama hızı (polling rate hz)
Arkadaşlar Oyuncu klavyeleri ve fareleri yazılımlarında tepkime süresi (response time ms) ve yoklama hızı (polling rate hz) ayarları mevcut. birçok kaynağa bakmama rağmen net bir yanıt bulamadım. monitörlerdeki gibi bu ayarların en düşük olarak ayarlanmasımı daha doğru oluyor. bu ayarlar hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
D
7 yıl
FIFA 15 | Meksika US$26.66 (60TL)
Merhaba Arkadaşlar,

FIFA 15 en ucuz nerden alrım diye araştırırken meksika, brezilya, nuuvem vb üzerinden alanları gördüm. şuan Black Friday nedeniyle Meksika Proxy ile origine bağlanırsanız oyunu 60 TL ye alabilirsiniz. bende yarın PAYPAL ile sıkıntı olmazsa almayı düşünüyorum. Daha önce meksika vb proxy üzerinden alan arkadaşlar sorun çıkıyormu (hesap kapanması, veya Oyun Dili konusunda) biraz bilgi verirseniz herkes için daha yararlı olur.

< Resime gitmek için tıklayın >

ORIGIN İŞLEM SONU:
< Resime gitmek için tıklayın >

PAYPAL ÇEKILEN TUTAR:
< Resime gitmek için tıklayın >
D
7 yıl
16 MBİT GERÇEK LİMİTSİZ 24 AY TAAHHÜT 44 TL - YARDIM ?
Arkadaşlar bugün ttnet çağrı merkezinden aradılar, mevcut abonesi olduğum Superonline 24 aylık 8 Mbit Avcı Kampanyası 35 TL kasım ayı sonunda bitiyor. paketimden çok memnunum hızım (1-2 defa hariç oda ayın 20 sinden sonra) hiç düşmedi diyebilirim. bana telefondaki bayanın dedikleri 16 MBİT AKN siz LİMİTSİZ 24 AY TAAHHÜT 44 TL, ısrarla sormama rağmen aknsiz 3 mbit düşmeyecek dendi, dedim bu tarife 100 TL üzeri değilmi, taahhütlü olduğu için fiyat bu şekilde olacak diye açıklama yaptı. 24 ay sonunda ne tür bir fiyatlandırma olacak diye sordum, isterseniz aynı paket üzerinden aynı fiyat sanrım, veya yine o zaman kampanyalar hakkında bilgilendirilirsiniz dendi. geçip geçmemek konusunda kararsız kaldım pazartesi tekrar arayacak, böyle bir paket sunuyorlarmı bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.
D
10 yıl
Asus Maximus IV GENE-Z/GEN3 veya ASUS P8Z68 DELUXEGEN3
Yaza kadar Yeni bir sistem toplamayı düşünyorum. genellikle x264 mkv video encode etmek için kullanıcam. ara sıra oyunda oynarım. bu iki anakart arasında kaldım. anakartların özelliklerine baktığımda asusun sitesinde, deluxe için birçok özellik yazılmış örnek verecek olursak video dönüştürme daha hızlı gibi vb. gene-3 modelinin deluxeden çok eksiği varmı. ses kartı kalitesi, ne bilim, video dönüşümünü etkilemesi, oc performansı gibi.

Deluxe

http://www.asus.com.tr/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8Z68_DELUXE/

IV GENE-Z

http://www.asus.com.tr/Motherboards/Intel_Socket_1155/Maximus_IV_GENEZ/


fıyat ve oc performansı olarak bana en yakın anakartı almak istiyorum. asus haricinde anakart düşünmüyorum.


işlemci olarak: i7 2600k

İşlemci Soğutucusu: NOCTUA NH-D14

Kasa : CM HAF X 942

Ekran Kartı: Tek ekran kartı kullanılacak.


hepsini toplu olarak alıcam vatan dan %25 indirimi ve doların düşmesini bekliyorum. siz değerli arkadaşlardan bu iki anakart hakkında bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
D
10 yıl
Megaupload / Mahkeme Engeli Kalktımı
Mega upload a 22 Ağustostan beri DNS siz erişebiliyorum. sizlerde böylemi arkadaşlar. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.