F

Çavuş
23 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
23 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
3 yıl
Hepsiburada Türkiyenin en dürüst e ticaret sitesi
Sistem şöyle işler, bir ürün alıcaksınız Google araştırırsınız .En uygun fiyat Hepsiburadadır. Aynı gün kargo sipariş verirsiniz.Sistemde paket hazırlanıyor yazar ve iptal tuşu kapanır.Bir kaç gün geçer ürün ortada yoktur,Mesaj atılır cevap olarak ürün kargoya verilmiş takip nosu girilmemiş denir. Günler günleri kovalar mesajlar ,şikayetler ,konuşmalar sonucu farklı zamanlar da kargoya verildi denilen ürün! Tedarik de problem olduya döner. Bu hep böyledir.Ha hepsiexpress saatinde getiriyor diye güvenip sipariş verirsiniz ,yapmayın ! Yukarıda ki gibi yine beklersiniz. Adamlar bunu sistem haline getirmişler ya iflas etmeye çalışıyorlar yada psikolojik sorunları var.
F
4 yıl
Pasaport yardım
Arkadaşlar yarın pasaport için randevum var.Banka dekonta kendi şube kasesini ve paraf atmış.İnternette tahsil edilmiştir kaşesi ve ıslak imza gerekli yazıyor problem olurmu müracaat esnasında?
F
4 yıl
Pasaport harç dekontu
Arkadaşlar yarın pasaport için randevum var.Banka dekonta kendi şube kasesini ve paraf atmış.İnternette tahsil edilmiştir kaşesi ve ıslak imza gerekli yazıyor problem olurmu müracaat esnasında?
F
4 yıl
Hepsiburada stok da olmayan ürünü hızlı gönderi diye satıyor.
Hepsiburada dan alışveriş yapanlar bilir hızlı gönderi ürün kendi stoklarında olan ürünlerdir.Ayni gün kargo yazar.10 gün önce sipariş verdim urun aynı gün kargoya verilmedi ,mesaj attım cevap yok.4 iş günü sonra ulaştım kargoya verilmiş takip nosu girilmemiş dendi.Bu ilk yalanları şikayetvar da yazmışlar çoğu kişiye bunu soyluyorlarmis.Sonra kargo firmasinida aradım, sipariş kargoya verilmemiş bu gün 10 gün geçti ne zaman bı müşteri temsilcisine ulassam şikayeti dinleyip 24 saat içinde döneceğiz deyip donmuyorlar.Ürun ortada yok hadi onu geçtim bir kişide bilgi vermiyor.Hepsiburadadan sipariş verecek arkadaşlar bir kere daha düşünsün.
F
4 yıl
GM 5 şarj yüzdesi
Telefonu 3 gündür kullanıyorum pil yüzde 50 gösterirken birden yüzde 4 düşüyor sonra tekrar yükseliyor arasira böyle dalgalanmalar oluyor sebebi ne acaba
< Resime gitmek için tıklayın >
F
4 yıl
Nötr yok
Camasir Makinanin pompasina nötr gelmiyor pompa calismiyor sorun ve çözümü konusunda bilgisi olan varmı acaba.
F
4 yıl
Nötr yok
Camsir Makinanin pompasina nötr gelmiyor pomla calismiyor sorun ve çözümü konusunda bilgisi olan varmı acaba.
F
5 yıl
Ariston bulasik makinası kapak kilidi
Makinanın kapağı tam kapanmiyordu kendim acip kilide bakmaya karar verdim youtubeden video buldum yabancı kaynakli kilidi söktüm yayı gitmiş.40 tl ye yedek parcacidan alip taktim. aynısı basina gelipte internette arastiran arkadaşlar icin yazdim.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
F
5 yıl
Samsung çamaşır makinesi
Makina sıkma yapacağı sırada tamburun arkasından kırık bir parça sesi geliyor ve sıkmaya gecmiyor sorun ne olabilir ve bana ne kadar mal olur anlayan varmı arkadaşlar
F
5 yıl
piranha zoom 4 google play market yokmu bu tablette
Yeni aldım tableti fakat menüde market simgesi yok anlayan varmı arkadaşlar çocuğa aldım oyun indirmek için ne yapicaz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.