Y

Çavuş
22 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
5 yıl
İyice tedirgin olmaya başladım.
Arkadaşlar İzmir'de okuyorum, tatil sebebiyle memlekete geldim.(Gaziantepliyim) 1 hafta oldu geleli. Düzenli olarak her akşam mahallede 1-2 kere elektrik kesiliyor 30 dakika sonra falan geliyor. Ve sürekli gökyüzünde uçak ve helikopter sesi geliyor. Dikkat çekici derecede gece boyu 7-8 kere oluyor bu. Sanırım operasyonlar falan iyice arttı ama bu elektrik gitmesi olayını çözemedim
Y
6 yıl
Zen mimarili mini-itx anakart çıkacak mı?
Merhaba arkadaşlar mini itx sistem toplayacağım. Zen tabanlı sistem kurmayı düşünüyorum, fakat mini itx anakart gelecek mi hiçbir bilgi bulamadım internette. Bildiğiniz üzere Fx serisinde mini itx anakart yok. Bilgilendiren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Y
9 yıl
Yatılı liseye geçiş hakkında öneri!
Merhaba arkadaşlar,
Gaziantep'te yaşıyorum, 10.sınıf öğrencisiyim. Şehirdeki en iyi sayılabilecek anadolu liselerinden birisine gidiyorum. Fakat gelecek sene şehir dışında yatılı bir okula geçmeyi düşünüyorum. Sebebine gelecek olursak yaşadığım ev ortamı olsun aile içi durumlar olsun ders çalışmamı aşırı derece engelliyor. Babamla sürekli sorun yaşıyorum ve diğer ailevi sorunlar kafamı boğuyor. Evde kendi odam var fakat kafamı dağıtmak için sürekli bilgisayar başında geçiriyorum. Okulda ise durumlar bu şekilde 2 senedir 78 ortalamayla bitiriyorum. Ayrıca okula gitme istediğim falan kalmadı. Aşk hayatı işte bilirsiniz, onunla sürekli karşılaştığım için unutamıyorum. Bunun gibi bir çok sebep var. Kısacası beni bu şehre bağlayan hiçbir şey yok. Gittiğim zaman aile özlemi duymayacağım bu konuda garanti verebilirim. Benim istediğim buradaki her şeyden kurtulup uzakta daha düzgün bir hayat içerisinde LYS Sınavına hazırlanmak. 11. ve 12. sınıfı yatılıda verimli bir şekilde geçirip iyi bir yer kazanmak istiyorum. Bu konuyu abimle de konuştum kendisi maddi destek konusunda her türlü yardımı bulanacağını söyledi yani arkamda duruyor. Sizin bu konu hakkında görüşleriniz neler ? Şu saatten sonra gitmek doğru mu ? Bu arada sbs puanım 433 önerebileceğiniz yatılı anadolu liseleri var mı?
Cevap yazan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim .
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.