V

Yüzbaşı
02 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
6 ay
NVMe SATA Portlarının İşgali
Merhaba, donanım dünyasından bir süre uzak kaldım dolayısıyla m2 diskleri de çok takip edemedim. Dün sandisk ultra 3d m2 nvme disk aldım anakarta taktığımda sata5 ve sata6 portlarının çalışmadığını fatkettim. Anakart kitapçığına baktığımda m2 disk takıldığında sata5 ve sata6 portlarının kullanılamayacağı yazıyor. (Anakartım b450 tomahawk max bu arada.) Bildiğim kadarıyla nvme diskler pcie hattını kullanıyor sata portlarını neden işgal ediyor?
V
2 yıl
3770K Upgrade Edilmeli mi?
Selamlar, emektar 3770k’mı 4.2GHz’de kullanıyorum. Şu an elimde gtx1070 ve 1080p 60hz monitör var fakat 1080ti ve 1080p 144hz monitör almayı planlıyorum. Bu plan doğrultusunda sizce 3770k’yı upgrade etmeli miyim? Cevap evet ise 3.nesil ryzen mi 9.nesil intel mi önerirsiniz? Ayırdığım bütçeyle max i7 veya r7 serisine çıkabilirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
V
2 yıl
iPhone 6s Kırık Ön Cam Tamiri
Merhaba, 6s cihazım yere düştü ve ön camında çatlaklar oluştu. Ekranın dokunmatiğinde vs bir problem yok. Sadece bu ön camın tamiri mümkün mü? Eğer mümkünse ne kadar ödemeliyim kazık yememek için soruyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
V
3 yıl
Freesync için Yapılan Masrafa Değiyor mu?
Selamlar, freesync kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Oyun oynarken freesync’in farkını ciddi şekilde hissettiniz mi? Ortaya çıkan sonuç yapılan masrafa değiyor mu?
V
3 yıl
Karasal Yayını Uyduya Çevirmek Mümkün mü?
Merhaba, başlık biraz saçma olmuş olabilir tv-uydu konusundaki cehaletimi mazur görün.

Şöyle bir sorunum var; evimizdeki televizyonda normal karasal yayın için giriş yok sanırım TRT bandrolünden yırtmak için böyle bir şey yapmışlar fakat uydu kablosunun girişi var. Yalnız oturduğumuz sitede çanak anten yok hal böyle olunca uydu yayını alamıyorum. Sormak istediğim bu normal anten ucunu uydu ucuna çevirme ve yayın alma imkanımız var mı? İsimlerini yanlış telaffuz ediyor olabilirim diye aşağıya görsel linkleri ekledim.

televizyonda bulunmayan giriş :http://www.playdeluxe.de/bilder/hifi/antenne_15anschlu_sch.jpg

uydu ucu :https://img-teknosa.mncdn.com/TeknosaImg/productImages/568x434/110271324-1-vivanco-44081-stc-fb15-n-tv-uydu-anten-kablosu-15m.jpg
V
4 yıl
3770k'dan 8600k'ya Geçmeye Değer mi?
Kararsız kaldım bir de size sorayım dedim. Ram değişikliğiyle ve döviz kuruyla birlikte yüklü bir masraf oluyor malum. Oyun için kullanıyorum pcyi. 3770k'yı 4.6 ghzde kullanıyorum, ekran kartım gtx 1060, monitör 60hz.
V
4 yıl
AMD Vega 64 Ethereum Mining Performansı
< Resime gitmek için tıklayın >
http://www.tomshardware.com/reviews/amd-radeon-rx-vega-64,5173-16.html


< Resime gitmek için tıklayın >
http://www.legitreviews.com/amd-radeon-rx-vega-64-vega-56-ethereum-mining-performance_197049Driver sorunu vs. yoksa miningcilerin pek de aldırış etmeyeceği bir kart gibi görünüyor. Daha önce miningcilere karşı önlem alacaklarını söylemişlerdi driver kilidi koymuş olma ihtimalleri var.


Edit : Konuyu mobilden açtığım için tablolar görünmemiş, editledim.
V
4 yıl
Yurtdışı RMA Gümrük Vergisi?
Crucial markasının ülkemizde servisi bulunmadığı için elimdeki bozuk ramleri yurt dışına göndereceğim. Ramleri forumdan ikinci el ve faturasız olarak almıştım dolayısıyla ithalatçıyla iletişime geçme şansım yok mecburen yurt dışına gitmesi gerekiyor. Müşteri hizmetlerine mail yolladım ürünü gönder dediler fakat benim merak ettiğim konu bu ürün yerine gönderecekleri yeni ürün ülkeye girince gümrük vergisi ödemem gerekecek mi?
V
4 yıl
Nvidia notebooklar için YCBCR444 ayarı?
Masaüstü kartlarda nvidia denetim masasında ekran - çözünürlük değiştirme kısmından yaptığımız renk çıkışı ayarını dizüstü bilgisayarlar için nasıl yapabiliriz? Sorun şu ki laptoplarda nvidia denetim masasındaki sol menüde sadece 3d ayarları kısmı var.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
V
4 yıl
Nasıl Bilirsiniz : Philips 55PUS6031
Merhaba, annemlere bu tvyi almayı düşünüyorum fiyatı 2500 lira. Ben başka şehirde olduğum için en önemli kriterimiz sorun çıkarmaması çünkü benden başka ilgilenebilecek kimse yok. Alınır mı sizce?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.