B

Teğmen
31 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
21 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 yıl
Exell formülü
Arkadaşlar merhaba;


bana exellde istediğim formülü yapabilecek arkadaş var mı.

Durum şu:

örneğin bir saydada analizleri yapılmış stok durumunu gösteren bir rapor var. bu raporda ürün kodları ve miktarları yazmaktadır. x kodlu üründen 10 adet vardır. bir diğer sayfada ise toplamda kampanyaya dahil olan kodlar var örneğin benim iş yerimde 10 tane ürün var bunların 5 tanesi kampanyaya dahil edilmiş ben bunların toplam adetlerini görmek istiyorum. Bunu yapabileceğimiz bir formül var mıdır? iyi forumlar
B
8 yıl
GÜNÜN ZİHİNSEL SORUSU ...
yüz kişi bir toplantıya katılmaktadırlar. Bunları %85 i Mühendis %75i zengin %80 i bekar %70i hasta. Dolayısıyla bu yüz kişinin bir bölümü için özelliklerin hepsi doğrudur. Bu yüz kişiden en az kaçının bu özelliklerin hepsine sahip olması söz konusudur?
B
8 yıl
SINIRLI WİFİ ERİŞİMİ SORUNU
Arkadaşlar merhaba;

arkadaşlar bilgisayarıma win 8.1 yükledim her şeyini ayarladım ama wifide takıldım bir türlü bağlanamıyorum. Sorunum şuki wifiyi açıp bağlanıyorum. bağlandıktan sonra sınırlı erişim gösteriyor. İşin garibi bir diğer bilgisayarımdan modeme sorunsuz bağlanıyorum yeni format attığım bilgisayardan bağlanamıyorum ama başka modemlere sorunsuz bağlanıyorum. Yaptığım iişlemler; modeme reset atıp tekrar kurdum. wifi driverinı silip en güncel ve uyumlu olanı indirip kurdum. Ama sorunu hala çözemedim hala sınırlı erişim diye gösteriyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
B
8 yıl
Kuvvet Olmadan Hareket Olur mu?
Arkadaşlar merhaba.

Kuvvet olmadan hareket olur mu? fizikçi arkadaşlar bu konuya bilimsel olarak açıklama yapabilir misiniz? İyi forumlar.
B
8 yıl
Seiko 5 SNZG07J
Arkadaşlar merhaba;

Seiko 5 SNZG07J bu saati almak istiyorum. her ne kadar renginde kararsız kalsamda siyah ile krem rengi arasında gidip gidip geliyorum. bu saati en uygun nasıl alabilirim. Forumdan satan(sıfır) arkadaşlar varsa sanal pazar üzerinden alım yapabilirim.

İyi forumlar.

siyah
krem
B
8 yıl
Yurtdışından alışveriş
Arkadaşlar merhaba skagen marka saat alacağım ama trde fiyatı bir hayli yüksek. yurtdışından ürün getiren arkadaşlar varsa model versem getirebilirler mi. Ve fiyat ne olur. Yurtdışından ürün getiren bildiğiniz birileri varsa direk onlarlada iletişime geçebilirim.


iyi forumlar.
B
8 yıl
OYUN TAVSİYESİ 10 YAŞ
arkadaşlar merhaba.
nette biraz arama yaptım ama 10 yaşındaki bir çocuk için bilgisayara yükleyebileceğimiz ve zeka geliştirici bir oyun bulamadım. sizin bildiğiniz bir oyun varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
B
8 yıl
Notebook Tavsiyesi
arkadaşlar merhaba notebook arasında kararsız kaldım. sizlerin değerli görüşleri ile bir karar vereceğim. benim isteğim oyun için performans sağlaması. sizce hangisini seçmeliyim ve sebebini de yazarsanız minnettar kalırım.

http://www.monsternotebook.com.tr/MS-16F3-GTX670M-MONSTER%C2%AE-Q63MS-16F37.html#.UsNH1PRdUYE
http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?kat=6232&urn=459745&lang=tr-TR#.UsNH0_RdUYE
http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?kat=6413&urn=460083&lang=tr-TR#.UsNYEfRdUYFteşekkür ederim iyi forumlar.
B
8 yıl
Notebook Tavsiyesi
arkadaşlar merhaba 3 notebook arasında kararsız kaldım. sizlerin değerli görüşleri ile bir karar vereceğim. benim isteğim oyun için performans sağlaması. sizce hangisini seçmeliyim ve sebebini de yazarsanız minnettar kalırım.

http://www.monsternotebook.com.tr/MS-16F3-GTX670M-MONSTER%C2%AE-Q63MS-16F37.html#.UsNH1PRdUYE
http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?kat=6232&urn=459745&lang=tr-TR#.UsNH0_RdUYE
http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?kat=6413&urn=460083&lang=tr-TR#.UsNYEfRdUYFteşekkür ederim iyi forumlar.
B
9 yıl
Win8 Ekran kartı geçişi sorunu
merhaba arkadaşlar elimde acer5820tg notebook var win 8 yükledikten sonra ekran kartı driverlerinin dışındaki tüm driverleri yüklemiş sağolsun ekran kartı driverini elle yükledim sonrasında ekran kartı geçişleri için launch manager diye bir driver var onu yükleyince ekran kartları arasında geçiş yapıyor ben o programın win 8 olanını bulamadım şuan ekran kartının driveri yüklü ama ekran kartını kullanamıyorum bir sorun var bir türlü çözemedim :S yardımlarınızı bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.