B

Yüzbaşı
23 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
10 yıl
Sayısal Analizden anlayanlar bi bakın hele
arkadaşlar sayısal analiz ile ilgili sorularım var yardımcı olabilecek birileri varsa çok makbule geçecek
B
11 yıl
iPhone 3g 4.2.1 (8c148) de jb yapıldı ancak ??
Arkadaşlar telefonu jailbrake yapması için telefoncuya verdim . Yaptıgını söyledi ve aldığımda cydia kuruluydu. Ancak bilgisayara indirdiğim uygulamaları itunes üzerinden atınca kabul etmiyor . cydia üzerinden indirebiliyorum ancak. bunun bir çözümü var mıdır
B
11 yıl
iphone açılmıyor arkadaşlar acil.
okuldayken bir anda kapanma anında ekranda yükleniyor misali dönen şey çıktı uzun bir süre o şekilde döndü şarjı zaten %3 dü o da bitince telefon kendiliğinden kapandı şuanda açılmıyor neden olabilir , düşmedi veya bu durumu yaratacak bir şey olmadı.Nasıl halledebilirim arkadaşlar ?
B
11 yıl
iPhone 3g NASIL JAILBREAK yaparım ? Nolur bi yardım ya
arkadaşlar yurtiçi iphone 3g'm var ne yapıldı ne yapılmadı hiç bi fikrim yok çünkü telefon babamdaydı, sürüm 4.2.1 yazıyor benim uygulamaları bedava kullanmam için neler yapmam lazım ?
B
11 yıl
iPhone 3g jb siz için bedava uygulamaları nasıl edinebilirim ?
Arkadaşlar iphone 3g aldım ancak tam alışamadım jbsiz yani bedava uygulamaları yükleyebiliyorum şuanda sanırım ? bunları nereden edinip indirebilirim ve telefona nasıl atarım ?
B
12 yıl
İkinci el 350 Liraya kadar telefon tavsiyesi
Ani bi şekilde telefonumun kırılmasıyla hemen yeni bir telefon almam gerekiyor. İkinci el fiyatı 300- 350 lirayı geçmeyen Wi-fi si olan kolay mesaj yazabileceğim bir telefon önerir misiniz? E71 diyorlar baktım 350 liraya yeterince var tavsiye eder misiniz veya bu fiyat aralığında başka seçenekler var mı

teşekkürler
B
12 yıl
Arkadaşlar bi yarışma var gerideyiz yardım gerekiyor
http://www.hiphopme.com/oylama/Şu linkten 6. sıradaki panj a oy verirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar gerideyiz destek lazım
B
12 yıl
Akşama evde Rakı-Balık yapıcaz neler alabiliriz?
2 kişiyiz 50-55 lira bi paramız var neler önerirsiniz.Balık da dahil bu paraya
B
12 yıl
Yeni Açık Üst bileti arıyorum
Elinde olan arkadaşlar pm atarsa sevinirim arkadaşlar..
B
12 yıl
Palma D'oro denen yer nerede acaba?
Arkadaşlar bir doğum günü varmış arkadaşımın burada çağırdı ama mekanın yerini bilmiyorum bağdat caddesi onu biliyorum da tam yerini birisi anlatabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.