E

Teğmen
23 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
5 yıl
i5 6200U mavi ekran hatası.
Bende i5 6200U işlemcili, 8 GB RAM, 120 GB PCIe SSD ve 1 TB HDD olan bir mini PC var.
2 yıldır hiçbir sorun olmadan kullanırken mavi ekran hatası verdi. Tekrar açtığımda bir iki dakika sonra yine hata verdi. Bu sefer Windows logosunu gördüğü andan itibaren mavi ekran hatası vermeye başladı. USB'den Windows 10'u tekrar kurmak istedim. Dosyalar yükleniyor bölümüne geldiğinde yine hata verdi. Linux ile dosyaları kurtarayım dedim ancak onda da hata verdi. Memtest ile RAM'i kontrol ettim ancak bir problem çıkmadı. Yine de farklı bir RAM ile kontrol ettim ama maalesef sonuç yine değişmedi. Bu sefer Windows 10 kurulumunu 32 bit olarak seçtim, HDD'ye hiçbir problemle karşılaşmadan kurulum tamamlandı. Sistemde şu anda 16 GB RAM var ama haliyle 2 GB kullanılıyor. Arıza nerede olabilir?
E
9 yıl
RUNBO
Suya ve darbeye dayanıklı, dokunmatik akıllı telefon. Dahili telsiz 4200 mA batarya ile doğa sporlarıyla uğraşanlar ve çiftçiler için kullanışlı bir alet.
Bir aydır kullanıyorum. Çok memnun kaldım
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
E
18 yıl
Zoom X6 modemde yaptığım ayarları kaydedemiyorum
Zoom X6 modemim var. Şifre değiştirme wireless ı kapatma gibi işlemleri yapıp kaydediyorum. Modemi kapatıp açınca eski ayarlarla açılıyor.

Wireless ı ne kapatabiliyorum ne de şifre koyabiliyorum. Resette işe yaramıyor

Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı ?
E
18 yıl
kablosuz ve kablolu ağı beraber kurmak, yardım
Arkadaşlar evimde bir masaüstü be bir dizüstü bilgisayar var. zoom x6 modemle biri kablolu diğeri kablosuz olarak internete bağlanabiliyorum. Fakat ağ bağlantısıyla iki bilgisayarı birbirine bağlayamadım. adsl modem üzerinden biri kablosuz diğeri kablolu bağlanarak ağ kurmam mümkünmü.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.