B

Yüzbaşı
23 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
5 yıl
clio 4-2013-1.5 dci 32200 km de
merhaba arkadaşlar ilandaki arabamı satıyorum ilgilenenler pm atabilir veya buraya yazabilirler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-4-32000-km-de-326909711/detay/
B
5 yıl
Bmc Kamyon-2016
B
5 yıl
Alüminyum petek mi normal petek mi?
Merhaba arkadaşlar Adana da oturuyorum.Evime doğalgaz alacacağım.Yalnız aklımı kurcalayan şey alüminyum petek mi yoksa normal petek mi olması.Sizce alüminyumun artısı var mıdır?Aradaki farka değer mi?Bilenler lütfen yardım edebilir mi?
B
5 yıl
Renoult TALİSMAN yurtdışı fiyatları
merhaba arkadaşlar aşağıdaki videoda talismanın fiyatları mevcut.24000 € dan başlıyor
Videoyu izlemek için tıklayınız
B
6 yıl
clio-lastik kaptörü sorunu
Arkadaşlar merhaba.Lastik kaptörü lambası devamlı yanıyor bu sorunu nasıl halledebilirim
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
B
6 yıl
Ortadondi(Diş teli) Tedavim
merhaba arkadaşlar öncelikle bu konuyu açmamın sebebi yaptıracak arkadaşlara yol gösterme amacı.Yaptırmaya karar verdiğiniz an bunun uzun bir süreç olduğunu unutmayın.Braketlerin dişlere yapıştırılması yaklaşık 2 gün sürdü.3.gün ise tel takıldı.Yemenize içmenize bu dönemde çok dikkat etmeniz gerekiyor.İlk başlarda ağzınızın içinde sanki tren hattı varmış gibi garipseyebilirsiniz ama zamanla alışıyorsunuz zaten.Her ay doktorunuz sizi tellerin ve braketlerin üstünde bulunan plastiklerin değişimi için kliniğine çağırıyor.Her ay düzenli gittiğinizde değişimin ilk 3 günü dişlerde bir gerilme söz konusu olacaktır.Benim tedavi sürem yaklaşık 2 yıla yakın sürdü.Şimdi de ağızlık kullanıyorum.2 adet fotoğraf ekliyorum sonucu ortada.Kahkahanızı artık hiç çekinmeden atabilirsiniz.Yaptıracak arkadaşlara söylüyorum kimseye aldırmayın ben 30 yaşında yaptırdım.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
B
7 yıl
Faturalara ZAM yolda!!!!!
Cep telefonu faturaları kabaracak!
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 'Mobil Azami Ücret Tarifeleri' ile ilgili kurul kararını yayınladı.

Cep telefonu operatörlerinin tarifelerini etkileyen kararla, azami ücrette yüzde 5 oranında bir artış bekleniyor. Uygulama 1 Temmuz'dan itibaren yürülüğe girecek. Kurul kararıyla operatörler tarifelerini geçen yıla göre daha yüksek fiyat üzerinden belirleyebilecek. 2013'te sabit telefondan cebe ve cepten diğer cep telefonuna yapılan bir aramada dakika başına 43.89 kuruş ücret alınıyordu. Azami sınırı gösteren bu rakam alınan kararla 46.25 kuruşa çıktı. Yurt dışına yapılacak aramada ise ücret tavanı 4.63 TL olarak belirlendi. Yurtiçi kısa mesaj ücreti 33.25 kuruş, yurtdışı ise 83.08 kuruş oldu.

Kaynak:SABAH
B
7 yıl
Kliksa.com un ayıbı!!!
Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın.Kliksaya yazdığım şikayet formunu kopyaldım

merhaba 11.04.2014 tarihinde abime almak için lg g2 siparişi verdim(cuma günü).Cumartesi günü kaynanamı doktora kontrole götürdük ve bypass ameliyatı olman gerekir dediler.bu ara ben Adana da oturuyorum kaynanamın ameliyatı ise Mersinde.Bugün sabah erken saatlerde(14.04) saat 6:30 gibi mersine geçtim ve sabah 9 küsürdü kliksayı aradım ve ürünün evime gönderilmesi değilde şubede kalmasını kendim gelip alacağımı söyledim bi taraftanda ups kargoyla konuştum onlarda kliksa dan bize talimat vermeleri gerekiyor aksi halde şubeye gelseniz bile ürünü alamayacağımı söylediler.kliksadaki bayan talimat formu hazırladığını söyledi öğlen tekrar arayın dedi.bir taraftan ameliyat sürüyor diğer taraftan abim ürün ne oldu diyor.neyse öğlen oldu yine kliksayı aradım yine talimat formu hazırlıyoruz dediler kaç gibi ups kargoya ulaşır diyorum 1 kaç saat içinde talimat gider diyor bana tam saat veremiyor.saat 3 oldu yine aradım kliksayı ve yine talimat gitmemiş ve en son yine aradım ve kargo adresi değişikliği yaptırdım ama bakalım yarın kargom nereye gidecek daha onu bile tam bilmiyorum ama suç bende ki sizi adam yerine koyup sipariş verende bir talimat formu 7 saatte yollanamaz mı?ayağıma gelecek ürünü neden şubeden kendim alayım yazıklar olsun size neyse en azından bypass ameliyatı iyi geçti bundan sonra kliksa mı asla

Sadece biraz anlayış bekledim ama nafile.şikayet.com a da bu yazıyı koyazacağım
B
7 yıl
2012 Golf TDİ 11.200 km de.fiyat indi!!!
B
7 yıl
2012 Golf TDİ 11.200 km de.105 bg.fiyat indi!!!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.