S

Yarbay
22 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
138 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
Oto Pazarında Artışı Artis Anlayan Amca
Muhabir soruyor pazarda atış var mı diye. Adam da artiz anlıyorhttps://www.youtube.com/watch?v=_bUV4aDsjZU
S
geçen yıl
Fenerbahçe'mizin paldır küldür şampiyonluğa yürümesi
Bonba gibi ilerliyoruz h adi inşallah
S
geçen yıl
Türkiye'nin en yanlış taraftarı
Türkiye'nin en kötü en yanlış taraftarı bence annesine babasına karşı gelen, arkadaşından borç para alıp geri ödemeyen, milletin arkasından yalan yanlış konuşan dedikodu yapan, ortalık karıştıran kişilerdir.
S
geçen yıl
Bugün göstermiştir ki dünyanın en büyük takımı Fenerbahçe'dir.
Başka da büyük yoktur.
S
geçen yıl
Fenerbahçe aslında görünmeyen bir şey
Geçenlerde düşündüm Fenerbahçe'yi rüyamda görsem ne görürüm diye. Bunu baya düşündüm. Sarı Lacivert bir şey görsem belki Ankaragücünü görmüşümdür nereden bilicem? Alex değil. Ali Koç'u görsem o da Fenerbahçe değil.
S
geçen yıl
Markette yaşadığım sıkıntı. Rezalet. Acil fikre ihtiyacım var.
Akşamüstü haftasonu da olmasıyla marketçiye kasaya gittim. 10 - 15 parçaydı. Sepetin içinde. neden sepetin altı tuttu burası Çünkü ikiye bölmüşler. Markette kasada duran olmaz diyor. Kızı çağırdı o daha önce ikiye bölmüştük olabilir dedi. Sonra kız benim yanımda fikrini söyleyince bunlar içeri gittiler. 10 dakka sonra geri geldiler. Kız bu sefer olmaz bölünmez diyor Sepette durmuyormuş hiçbir şekilde. Ben sinirlenmeye başladım. Az önce dedim kız olur dedi herkes bölüyormuş. Herkes demedi dedi. Tamam dedim herkes demediyse de birileri dedi. Sonuçta bu oluyor. Bunun altında da yok üstünde de yok. Benimle dalga geçer gibi geç geç dediler. Arkamdaki müşterinin işlemini yaptılar. Simdi benim bunu bir şekilde ispat edip fişi götürmem lazım. Hepsini iade edicem
S
2 yıl
Bu örümceğin türü nedir? zehirli mi?
Beyaz bir örümcek. İnternette baktım bunu bulamadım ama çok zehirli bir tür falan dedikleri beyaz örümcekler var. Sağa sola zehir bırakıyorlamış. Bu da onlardan mıdır? Ben kene zannettim önce ondan yakalayayım dedim ama ağ atınca sağa sola anladım kene olmadığını. Bunu yakalamaya çalışırken anladı onu yakalamak istediğimi yavaşladı ölü taklidi falan yaptı. Aklı sıra beni kandıracak. Yakaladım tabi bana yedirebilir mi?< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
Baksanıza bir dakika
Ekonomi kötüye gidiyor sanki. İnsanlar çok acayip acayip davranıyorlar. Ben ekonomiden olduğunu düşünüyorum bunun. Bir de halkın içinde çok büyük bir bölüm var şizofren bunlar. Tespit edilemedikleri için bir arada yaşıyoruz. Gerçekten çok sıkıntı veriyorlar hayatımızı çok zorlaştırıyorlar. Bunlarla iletişimi kopartalım diye düşünüyorum ama bu da çözüm değil.
S
2 yıl
Mahallede öksüren bir kişi yakalıyorduk
Serpil teyze var 1. katta oturuyor o söylüyormuş hep birisi geçerken parçalı parçalı öksürüyormuş. Oğlu yiğit var. atmden para çekerken birisini görmüş bizim mahalleye girmiş öksürmüş. Azim tekelin oraya kadar kovalamış ama yaklayamamış. Biz de aradık bulamadık adamı.
S
2 yıl
Telefon açtılar telebambodan geleceklermiş
Bugün aradılar telefon 3 kere meşgul çaldı. Sonra cevap verdim. Sistemik nonsemiks gibi bir şeyler dediler. Bir kaç soru sorup gideceğiz dediler. Yalnız mı yaşıyorsunuz dediler. Neden sordunuz dedim. tamam önemli değil deyip kapattılar. Yeni dolandırıcılık çeşidi mi? çünkü gogole'da sadece bir tane şarkıcı çıkıyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.