M

Yüzbaşı
17 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Klanımıza katıl!
En yakın üç arkadaş klan kurduk. Hepimiz iyi oyuncularız. Bağış ve kupa sınırımız yok. Klanımıza katılmak için hemen linke tıkla!

https://link.clashroyale.com/invite/clan/en?tag=PL89V92Y&token=xtwycgr8&platform=iOS
M
3 yıl
Soru çözüm grubunuz var mı? (Mat-Geo)
Gençler selam,

Ben sizden en az 4 yaş büyüğüm ve üniversiteden mezun oluyorum. Yüksek lisans için ALES sınavına hazırlanıyorum. Belki bilmiyorsunuz ama ALES, YGS ile paralel bir sınav (YGS'nin yeni adı ne bilmiyorum). Malum 4 sene geçti, çoğu şeyi çok unutmuşum, arkadaşlarım da hatırlamıyor. Sizin soru çözüm üzerine whatsapp grubunuz ya da o tarz bir şeyiniz varsa katılmak isterim, çözemediğim soruları gönderirim ve sizin sorularınızı da çözmeye çalışırım. Alanımla ilgili uzman bakış açısı da sunabilirim.

Cevaplarınızı bekliyorum.
M
4 yıl
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Meşgul
İzmir Bayraklı ilçesindeki evimde internet yok ve hiçbir numaradan müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Meşgul çalıyor veya teknik çalışma var diyip kapanıyor. Bu ne rezilliktir. Türkiye'nin en büyük internet sağlayıcısının müşteri hizmetleri meşgul!!!!!!! Kafayı yiyeceğim halletmem gereken önemli işler var ve internet yok!!!
M
4 yıl
AKN Kalkmamış mıydı?
< Resime gitmek için tıklayın >

Bu ay AKN kalktı diye biliyorum bu nedir şimdi çıktı karşıma?
M
4 yıl
Elektrikli küçük süpürge (tüy süpürmek için)
Merhabalar,

Evde kedi besleyeceğim. Daha önce beslediğim kedi kısa tüylü olmasına rağmen tüylerine rastlıyordum. Şimdi alacağım kedi ise uzun tüylü bir kedi.

Kısacası kedinin tüylerini süpürmek için basit, küçük, pratik ve ucuz bir süpürge arıyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Lütfen dyson veya rainbow gibi pahalı markaları önermeyin. İyi forumlar dilerim.
M
4 yıl
Tutanaklar asılı değil! Ne yapmalıyım?
Oy verdiğim okula T3 için tutanakları çekmeye gittim, hiçbir yerde asılı değildi. Güvenliğe sordum "tutanak mı asılacaktı ilçeye asarlar işte" dedi yüzüme bile bakmadan. Başka da kimse yoktu zaten okulda. Ne yapmam gerekiyor?
M
4 yıl
Çözünebilir kahveyi nasıl yapıyorsunuz
Ben koca bi paket jacobs ve süt tozu aldım, ama iyi oranlarla karıştırmayı beceremiyorum. Bunun yolu yordamı nedir? Eskiden vardı böyle bir konu bulamadım.
M
4 yıl
Artık dayanamıyorum - Sırlar dolusu bir hayat
Artık dayanamıyorum ne pahasına olursa olsun sizlerle bunu paylaşacağım.

Ben bir mühendisim. Eşim ise doktor. Bu sinsi planların temelleri üniversite yıllarımıza dayanır...

Eşimle ben birbirimizi tamamladığımızı düşünüyorduk, birbirimizi çok severek evlendik. Ve her şey yolundaydı.

Çocuk yapmak istiyorduk fakat onun normal bir sistemde yetişmesini istemiyorduk. Sistemin dayatması olan hiçbir şeyi sevmiyorduk. Biz yok yere şeyler öğrenip, gençliğimizi ve çocukluğumuzu heba edip bu meslekelere sahip olmuştuk ve çocuğumuzun bizim gibi çile çekerek bir şeyler kazanmasını istemiyorduk. Her şey daha güzel olabilirdi, ve zaten her şeyi seneler boyu ince ince planlamıştık. İşte her şey burada başladı...

Bir çocuk yaptık. Fakat az önce saydığımız sebeplerden dolayı çocuğumuzu nüfusa kaydetmedik. Eşim tıp doktoru olduğu için çocuğun tüm hastalıklarıyla ve ihtiyaçlarıyla doğduğundan beri ilgilenebildi. İlaçları ve diğer tüm konularda nüfusa kayıtlı olmadığı halde sorun yaşamadan eşimin sayesinde halledebildik. Hiçbir sıkıntı yaşamadan büyüttük. En büyük avantajımız da buydu zaten. O olmasaydı ne yapardım bilemiyorum...

Gel zaman git zaman çocuğumuz büyüdü. Ben çocuğumuza fizik ve matematik alanlarını öğretiyordum, eşim biyoloji ve tıp ile ilgili temel konuları, iyi bir asker olan kardeşim de çocuğumuza askeri bir eğitim veriyordu. Daha bunun gibi pek çok müzik, spor ve onun ilgi duyduğu alanlarla ilgili özel dersler aldı. Hem kendisi istediği gibi büyüyordu, hem de bizim istediğimiz disiplinle ilerliyordu. Okula gitmediği için çok fazla boş vakti vardı ve küçük yaştan itibaren bizim istediğimiz gibi çok iyi ve donanımlı yetişmişti. Her alanda bilgisi vardı ve saldırı/savunma konusunda ustalaşıyordu. Bizim için harika bir çocuktu.

...beyler devamını anlatmaya yüreğim el vermiyor... Sonra devam edeceğim burada kalsın.
M
4 yıl
Deneme deneme
Adnan Oktar **** adnanoktar
M
4 yıl
TTNET ayrıntılı kullanım dökümü nasıl alınır?
Merhaba,

Bir hata yaptık TTNET aldık ne yazık ki. Sorun şu ki aylardır bunu kullanıyorum, aylardır kullandığım internet 150 GB'ın altına inmiyor. Bu kotayı aşmadığıma eminim. Ara sıra dizi izlediğim oluyor art arda fakat max. 360p'de izleyebiliyorum zaten. Onun dışında kardeşim her gün LOL oynuyor ve LOL çok çok az internet harcıyor. Hadi güncellemelerini falan kurdu diyelim yine 100 GB güncelleme inmiyor. Ve başka oyun indirmiyor ya da torrent kullanmıyor. Kısacası 150GB kadar bir internet harcamadığımıza kesinlikle eminim.

Müşteri hizmetleri ayrıntılı dökümü bölge müdürlüğünden alabileceğimi söyledi. Siz daha önce bu işlemi yaptınız mı? Ben bir şey çıkacağını sanmıyorum çünkü bir sürü anlaşılmaz şey yazan liste verip yollayacaklar gibi geliyor. Ayrıca giderken bir belge götürmem gerekiyor mu?

Bu sorun etrafımda yaşayan çok fazla insanda var, sizde de varsa herhangi bir şey yaptınız mı?

Not: Eskiden superonline kullanıyordum ve kotam daha düşük olmasına rağmen bir kez bile AKK'yi aşmadım. TTNET'te bir hafta sonra garanti aşılmış oluyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.