B

Yarbay
03 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
11 ay
Razer Kraken Tournament Edition ses sorunu
Arkadaşlar selamlar, dün sorunsuz bir şekilde çalışan Kraken Tournament Edition kulaklığımda bugün sorun ortaya çıktı. Hoparlörden THX- Spatial'ı seçtiğimde ses gelmiyor fakat Razer Audio - Game'i seçtiğimde ses geliyor. Bunu nasıl çözebilirim?
B
2 yıl
345 Kurumsal Ayt-6 cevap anahtarı
Arkadaşlar olan varsa Kurumsal ayt-6 B kitapçığı cevap anahtarı çok güzel olur
B
2 yıl
Yanıt Yayınları
İşlerin sitesindeki denemeleri güncel mi tyt ayt ? Alan varsa bilgilendirebilirse çok sevinirim,müfredat değişmese sorun etmezdimde işte eskiyse bekleceyeğim
B
2 yıl
345 Tyt Türkçe denemesi
https://www.ucdortbes.com/tyt-12li-turkce-deneme.html

Çıkmış bulunuyor hayırlı olsun
B
3 yıl
345 üslü sayı
Ne yapsam çıkaramadım aralığı
< Resime gitmek için tıklayın >
B
3 yıl
Limit paragraf
B
3 yıl
Paragraf sorusu
Limit kronometrede hepsi doğru çıkmıyor mu?

< Resime gitmek için tıklayın >
B
3 yıl
Hata Alıyorum Yardım
Arkadaşlar "your request is timed out.Please try again.(code 3006)" diyor kaç gündür giremiyorum oyuna, modemi kapatıp açtım, bilgisayarı aynı şekilde, scan repair yaptım temiz çıktı, patchde yok , valla dardayım bi el atın
B
3 yıl
Deneme Karşılaştırma
Arkadaşlar 345 tyt matı bitirdim bugün, bunun üstüne acil mi çözsem sizce ? Yoksa acilden daha kolay bi yayın mı çözsem ara eleman olarak? Metin acilden bi tık kolay diyorlar siz ne düşünüyorsunuz?
B
4 yıl
Kunduz
Bu kunduzu kullanan var mı ? Hangi branşlarda iyiler, çözümlerin kalitesi ve gelme süresi nasıl, bilgi verebilir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.