Y

Binbaşı
01 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
175 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
7 ay
Video düzenleme uygulaması hk.
Dostlar merhaba. Yav bayağıdır bir uygulama arıyorum ancak bulamadım. Misal bazen instagram'da bir şey izliyorum hoşuma gidiyor, kaydetmek için video kaydı alıyorum ama sadece videoyu değil o an ekranın tamamını kaydediyor. Ben de sağdan soldan kırpayım, sadece kaydettiğim görüntü kalsın istiyorum. Bunu yapabileceğim bir uygulama var mı?
Y
8 ay
En kaliteli tok ses sunan taşınabilir bluetooth hoparlör?
Dostlar merhaba. Taşınabilir bluetooth hoparlör almayı düşünüyorum. Fakat yeterince tok, dağılmayan ve kaliteli ses veren bir alet olmalı. Bütçe max. 5 bin lira. Önerileriniz nedir?

Teşekkürler.
Y
9 ay
Lidyana'daki parfümler orijinal mi?
Arkadaşlar merhaba. Bir parfüm almak istiyorum ancak hiçbir sitede 200 ml olanı yok. Fakat Lidyana'da 200 ml olanı var ve fiyatı da diğer sitelerde satılan 125 ml ayarında. Acaba Lidyana'daki ürünler orijinal mi, tecrübe eden var mı?
Y
9 ay
Altın alımı hk.
Dostlar merhaba. 120 bin lira nakitim var. Bu parayı yatırım amaçlı(minimum 1.5-2 yıl kullanılmayacak) olması açısından en uygun şekilde değerlendirmek istiyorum. Bu doğrultuda altın almayı düşünüyorum. Altın alımı için şu an uygun bir zaman mıdır? Önerileriniz nedir acaba? Bu arada altın hesabı açmayı pek düşünmüyorum. Çünkü vergi işi can sıkıcı. Fiziksel altın olacak.
Y
geçen yıl
24mbit fiber'de max. 2.5-2.7 ile download yapılması
Dostlar merhaba.

Superonline fiber bağlantımla en fazla 2.7'ye kadar download hızı alabiliyorum. Sırf şu sorundan dolayı iss değiştimeyi düşünüyorum. Bu durum herkeste aynı mı acaba? Vodafone fiber kullanan arkadaşlarda da aynı durum var mı?

Teşekkürler.
Y
geçen yıl
Dostlar ayakkabı konusunda fikir verebilir misiniz?
Merhabalar. Erkek kardeşime bir ayakkabı alayım diyorum ancak kararsız kaldım. Siyah eşofman altı giymeyi çok seviyor. Alacağım ayakkabıyı da muhtemelen siyah eşofman altıyla kombin yapacaktır. Sizce görseldeki eşofman altına nasıl bir spor ayakkabı gider fikir verebilir misiniz dostlar? Teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
Y
geçen yıl
Adidas'ın şu ayakkabısını bulabilir miyiz arkadaşlar?
Merhaba. Dostlar şu ayakkabının model numarasını arıyorum fakat bulamadım. Bulabilecek var mı acaba?

< Resime gitmek için tıklayın >
Y
2 yıl
2018-2019 MacBook Pro'lardaki batarya mAh değerleri
Arkadaşlar merhaba. 2018 ya da 2019 model touchbarlı macbook alma amacındayım. En son Mid 2015 kullanmış, pil performansından epey memnun kalmıştım. Fakat son çıkan maclerdeki pil kapasite değerleri, 2015'tekine göre daha az görünüyor. Mesela Mid 2015'in batarya kapasite değeri 6500-7000 mAh arasındayken, 2019 model touchbarlı (13") cihazın pil kapasitesi 5500 bile görünmüyor. Bu durum cihazın kullanım süresini nasıl etkiliyor acaba?

Yani özetle, pil kapasitesi düşük olmasına rağmen 2019, tıpkı mid 2015 gibi oldukça uzun kullanım süresi sunuyor mu? Yoksa aradaki farkı hissediyor musunuz?

Teşekkürler.
Y
2 yıl
Şu şarkıdaki giriş müziğini hatırlayan var mı?
Dostlar merhaba. Aşağıda linkini paylaştığım şarkının ilk 4 saniyesindeki giriş müziğini hatırlayan var mı? Yanılmıyorsam bir yeşilçam müziğiydi. Hatırlayabilen varsa yardımcı olabilir mi?
https://www.youtube.com/watch?v=j1LPmyI2RgQ
Y
2 yıl
Smart IPTV'de ses var görüntü yok
Arkadaşlar merhaba. Samsung TV'de Smartiptv kullanıyorum. Bazı kanallarda hiç sorun yokken, bazı kanallarda görüntü yok ses var, bazılarında da ne görüntü var ne de ses. Aynı linki VLC ile açtığımda TV uygulamasında açılmayan kanalları sorunsuzca izleyebiliyorum. Ancak TV'de izlenmiyor. Sorun ne olabilir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.