S

Yüzbaşı
29 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
113 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
Mopaş ve Hakmar’da Türk Şeker’e zam gelmemiş Trendyol uygulama ile 5 TL ekstra indirim
gereksiz
S
3 ay
Bim spot Nerf Elite 2.0 Trio Sd-3
Elinde ürün olan bim mağazalarında ürün 23.90 TL'ye satılmakta. Gören alsın.
S
5 yıl
tatilsepeti.com sattığı tatil programının arkasında durmuyor
Ailem Tatilsepeti.com' dan yaklaşık 2 ay önce 14-20.05.2017 tarihleri için 2 kişilik rezervasyon yaptırmıştır. Tatilsepeti.com bugün ailemi arayarak ilgili otelin açılış tarihinin 06.06.2017 olarak güncellendiğini bu nedenle başka bir tesise rezervasyon yapabileceklerini iletmişlerdir. Koca bir acente daha sattığı otelin açılış tarihe vakıf değil burası işbilmezlik. Sonrasında buradaki mağduriyeti gidermek için daha iyi şartlar sunmaları gerekirken rezervasyonu Gümbet Rexene oteli kaydırmayı teklif etmiştir. Gümbet' i bilen bilir aile için uygun olmayan oldukça kalitesiz otellerin olduğu bir bölgedir. Ayrıca ailemin rezervasyon yaptırdığı otelin geceliği 06.06.2017 tarihinde 201 TL iken teklif edilen otelin geceliği 70 TL' dir. Bu işin uyanıklık ya da daha doğrusu dolandırıcılık kısmı. Bir başka seçenek rezervasyonu iptal edelim 2 aydır kullandığınız parayı iade edelim ama uçak yanar.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
S
5 yıl
1.500 TL(+- %10) üst sınır telefon tavsiyesi
Eşimin kullanması için ortalama 1.500 TL(biraz üzeride olabilir) bandında android, daha çok sosyal medya ve haber takibi için kullanılacak, oyun oynanmayan, başarılı bir kamera ve pil ömrüne sahip ve resmi garantili telefon önerilerinizi rica ederim. Şimdiden çok teşekkürler.
S
5 yıl
Benzinli Manuel Araç Tavsiyesi
Bugün c segment benzinli aracımı sattım. Bebeğimiz olduğu için içi ve bagajı ferah benzinli manuel bir araç arıyorum ve önemli bir kriterimde sorunsuzluk. Şu an iki alternatif var

1. Sıfır SuperB active manuel benzinli + cc
2. 2015 model ikinci el Passat Variant comfortline benzinli manuel

Araştırmaktan bir körlük oluştu alternatif belirleyemiyorum. Düşüncelerinizi rica ederim. Dizel araç düşünmüyorum. Bütçe en yüksek 80 bin TL. Şimdiden teşekkürler.
S
11 yıl
Sandero-Jazz-Auris-Mutsubishi Lancer Evo
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.