B

Teğmen
14 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 yıl
Beraber Oynamak İsteyenler Bakabilir
Merhaba, 7 ay aradan sonra bugünler'de oyunu tekrar açacağım. ben burning legion'da alliance oynuyorum lvl 100 paladin, priest, ve düşük lvl karakterlerim var. realm ve oyun hakkında da biraz bilgim
var. benim gibi oyuna tekrar dönmeyi düşünen veya farklı realmler'de yalnız oynayan (mevcut karakterimizle de olabilir) veya yeni başlayacak olan varsa 0'dan da olabilir Ally-Horde dengeli güzel bir realm'de alliance tarafında oynamak isteyen hem pve hem de pvp'de 2-3 kişi uygun karakterler açarak birlikte kasabiliriz, oynayabiliriz. ve son lvl'a ulaştığımızda çeşitli item, mount, karakterimize uygun transmogrify ve achiv için dungeon ve raid'leri birlikte yapabiliriz. yani gerçekten bu şekilde düşünen oynamak isteyen arkadaşlar oyunda battletag'im; Turknight#2292 Skype; Linkinn2 dilerseniz konu altına yazın dilerseniz mesaj atın irtibatta olalım.
B
7 yıl
Beraber Oynamak İsteyenler Bakabilir
Ben burning legion'da alliance oynuyorum paladin ve warrior var. ve şu an Outland'de yeni bir char açtım lvl 10 ally. benim gibi farklı realmler'de yalnız oynayan (mevcut karakterlerle de oynarız) veya eğer yeni başlayacak olan varsa Alliance tarafında hem pve hem de pvp'de uygun char açarak birlikte kasarız. realm ve oyun hakkında biraz bilgim var. oyunda battletag'im; Turknight#2292 Skype; Linkinn2 dilerseniz konu altına yazın, dilerseniz mesaj atın.
B
7 yıl
Oyuna Tekrar Dönmeyi Düşünen Veya Yeni Başlayan
Merhaba herkese, bugünler'de oyunu tekrar açacağım. ben uzun süredir Burning Legion'da oynadım ve hala karakterlerim orada. lvl 100 Paladin, lvl 90 Warrior ve lvl 45 Priest'im var. benim gibi oyuna tekrar dönmeyi düşünen oyunda farklı realmler'de yalnız oynayan veya yeni başlayacak olan arkadaş veya arkadaşlar varsa Ally-Horde dengeli veya bir taraf bir taraftan sayısı aşırı olmayan bir realm'de Alliance tarafında hem pve hem de pvp'de uygun karakterler açarak level kasma ve ileriye dönük pve, pvp, yapabileceğimiz 1 ya da 2-3 kişi beraber oynayabiliriz. araştırmalarıma göre realm'ler olarak, Burning Legion ve Outland kalabalıklık ve ally-horde eşitlik olarak ikiside iyi gibi. bu iki realm'den birinde karakterleriniz varsa takılabiliriz veya 0'dan da başlayabiliriz. benim için hiç farketmez. ya da WOD varsa lvl 90 boost yapabiliriz. ama 0'dan başlayınca oyunu öğrenmek ve karakterimize hakim olmak için lvl 60'a kadar oynamak en iyisidir. yani gerçekten düşünen arkadaşlar daha sağlıklı iletişim için buradan mesaj, veya skype ya da facebook'tan eklerseniz veya mesaj atarsanız hani realm ve hangi karakterler hakkında konuşabiliriz. Oyunda battletag'im; Turknight#2292 Skype; Linkinn2 . iyi oyunlar
B
8 yıl
Htc one m7 unlock adb sorunu
Merhaba,

Cihazı unlock ve root yapip custom rom yüklemek istiyorum ama bir türlü fastboot'ta adb üzerinden cihazi baglayamadim. cmd ve toolkit den cihaz acikken bağlantı oluyor ve goruyor fakat fastboot usb'den bir türlü görmüyor. bunun başka yolu yokmu acaba. Neler kurduğum hakkinda eksik bilgiler yazmış olabilirim. yardimci olursaniz sevinirim.
B
9 yıl
Xbox 360 Controller D'pad Sorunu (PC)
Kolu yeni aldım, analog ile pes 2013 normal şekilde oynanıyor ama ben alışık olmadığım için d'pad ile oynamak istiyorum. pes'in settings'den tekrar ayarlamama rağmen oyunda hareket etmiyor sadece özel hareketler yazısı bölümü çıkıyor. benim bu kol'u alma amacım başka ya da tüm oyunlarda değil, sadece pes veya fifa oynamak. şimdi d'pad ile oynamak için bir ayar program vb. var mı? yoksa microsoft böyle kısıtlama mı koymuş acaba? yani eğer oluyorsa yardım ederseniz sevinirim.
B
9 yıl
İğneada Otobüs Firması Yardım
İğneada'ya gideceğim fakat metro, nilüfer ve pamukkale'ye baktım direkt kırklareli otogar'a gidiyorlarmış sanırım. yani istanbul'dan direkt iğneada'ya giden otobüs yok mu acaba? ya da kırklareli merkez veya otogar'dan iğneada'ya gidiş otobüs fiyatı ne kadardır? daha önce giden arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim
B
9 yıl
Shopping Fest?
Bu shopping fest'in sağda solda afişlerini gördüm, biraz araştırdım fakat tam olarak ne eğlencesi ve ne gibi şeylerde yararı anlayamadım. büyük avm'lerin isimleri geçiyor içinde neler olcak acaba?
B
9 yıl
İç Giyim Alırken (Kumaş Seçimi)
İç giyimde atlet, boxer, ve külot gibi sağlık bakımından pamuk var bunu biliyoruz. ve biraz araştırdıktan sonra modal kumaşı diye bişey gördüm en sağlıklısı olarak geçiyor fakat %50 ya da %45 pamuk modal karışımıda var ama aslında hangisini daha yararlı tam anlayamadım. şimdi şöyle;

%100 pamuk mu, %45 pamuk %45 modal (%10 likra) mı, yoksa %50 pamuk, %50 modal mı almak mı daha iyi olur?
B
9 yıl
Columbia Spor Ayakkabı
Bu columbia ayakkabı, kot altına giyilir mi? aslında şehir içi ve günlük kullanım için uygun mudur yoksa sadece dağcılık vb. için midir?

Fiyatı uygun olduğu için almayı düşünüyorum ama bu konu hakkında emin olamadığım için sormak istedim. şehir içi günlük giyen var mı önerir misiniz?

< Resime gitmek için tıklayın >
B
9 yıl
Konuya resim ekleme off ki off
Önceden ne güzel link i ekledikten sonra önizleyip ayarlayabiliyorduk, ama sorunu bunu geçtim, eklediğimiz resimlerde bile server error, not found vb. gibi hatalar çıkıyor. dosyayı silsen tekrar ekleyemiyorsun, eklesen bile konuda gözükmüyor hep hatalar. yani şu resim ekleme işini sorunsuz yapamacak mıyız ya? dünden beri açtığım 3. konu. yok mu şurada bir admin ya da bilen biri yok mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.