C

Binbaşı
12 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
C
3 ay
Qasqai Yaz Lastiği Tavsiyesi
Yaz lastiklerini yenilemeyi düşünüyorum şu anki lastikler bridgestone lastik gürültüsü çok fazla geliyor bana genellikle uzun yol yaptığım için rahatsız ediyor beni daha az gürültülü ama yol tutuşu da iyi olan lastik arıyorum.
C
3 ay
Turkcell'de Şebeke Görüşmesi Sonrası İnternet Paketinden Düşmesi
Yaklaşık 1 aydır Hazır kart kullanıyorum yaptığım her aramadan sonra paket dakikalarıyla birlikte internet paketinden de 15-20 kb arası düşüyor bu normal mi sebebi nedir ?
C
3 ay
Turkcell FaceTime numara Ekleme sorunu
Turkcell’e geçtiğimden beri FaceTime ve iMessage ısade d mail adresi ile kullanabiliyorum ekrana sürekli aktivasyon uyarısı geliyor çözümü var mı ?
C
4 ay
Akıllı Platinum 25 ‘e dönebilir miyim ?
Bir ay önce hattımı Turkcell faturasıza taşıdım sonrasında akıllı platinum 25 e geçiş yaptım. Geçen hafta şirket hattını Türk Telekom a taşımak için kurumsal müşteri temsilciyle görüştüm verdiğim numara yerine Turkcell e taşıdığım numara yerine işlem başlatmış Turkcell ve Türk Telekom la görüşmeme rağme taşıma işlemini iptal edemedim dün tekrar Türk Telekom a geçti hattım fakat ben bu numarayı Turkcell de akıllı platinum 25 tarifesi ile kullanmak istiyorum tekrar Turkcell e geçip bu tarifeyi alabilir miyim ?
C
geçen yıl
Alibaba uygulaması Yüklenmiyor
Alibaba uygulaması indiriliyor fakat sonrasında uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Cihaz Note 8 Android 9
C
geçen yıl
TT Mobile Tivibu Go Hediyeli Paket
Merhaba,
Yakın zamanda hattımı tt mobil e taşımayı düşünüyorum önceden Prime tarifelerinde tivibu go hediyesi vardı şimdi bulamadım web sayfasında , hediyeli prime tarifeleri var mı ?
C
geçen yıl
2015 Qashqai 1.6 Platinum Premium Pack vs Black Edition Premium Pack
2015 qashqai düşünüyorum. Platinum Premium Pack vs Black Edition Premium Pack  arasında kaldım hangisini tercih etmek daha mantıklı günlük kullanımda aralarındaki farklar neler ?
C
geçen yıl
Note 8 Instgram Bilinmeyen Ağ Bağlantı Sorunu
3-4 gün önce telefonda kurulu instagram hesabımdan biri doğrulama videosu istedi gönderdim sonrasında instagram açık değilken bile sürekli ekrana selfi video doğrulama çıkıyordu günde 10-15 defa oluyordu ve program donuyordu. İnstagramı sildim yeniden yükledim şimdi de hem 4G hem wifi de bilinmeyen bağlantı hatası sorunu nedeniyle giremiyorum hesaba. İşin ilginç tarafı aynı wifi ve operatörle hem iphone hem t60 ile sorunsuz girebiliyorum.
C
geçen yıl
2015 Superb Prestige vs Elegance
Merhaba arkadaşlar,
2015 superb (bir önceki kasa ) 1.6 TDI DSG Prestige ve Elagence arasındaki farklar neler ? Günlük kullanımda ne kadar etkiler ? Bir de superblerdeki otomatik park asistanı astra daki gibi tamamen kendi mi park ediyor yoksa gaz fren kontrolünü biz mi yapıyoruz ?
C
geçen yıl
2016 Astra J 1.6 CDTI Hatchback Yorumlar
Merhaba dostlar,
Yakın zamanda 2016 Astra J 1.6 Cdti hatchback  otomatik vites almayı düşünüyorum. Desing ve Dynamic arasındaki farklar nedir ? Yakıt performansı nasıl ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.