H

Yüzbaşı
15 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
9 ay
Güncel Corolla Fiyatları
Güncellenmiş fiyatlar
< Resime gitmek için tıklayın >
H
9 ay
30 milyar dolar buhar oldu
H
9 ay
Zamlardan Toyota da nasibini aldı.
Toyota Corolla 1.5 Dream MDS 248100tl olan fiyatı 260500tl olmuş
< Resime gitmek için tıklayın >
H
geçen yıl
Covid-19 testi
Arkadaşlar herkese öncelikle sağlıklı günler. Şirketimin talebi üzerine devlet Hastanesi'nde covid testi yaptırdım. Sonuç e nabız sisteminde görünüyor ancak dikkatimi çeken hastane ziyareti yapılan işlemler menüsünde Acil poliklinik muayene ücreti ve 30 adet nitril eldiven yazılmış. Bilgisi olan var mı ?
H
2 yıl
Vodafone fiber upload hızı
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir evde değildim. Bugün speedtest ile bir hız denemesi yapayım dedim. Upload hızı 20mbit görünüyor. Sizde de bu şekilde mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
H
8 yıl
Boya Ustaları yardım
Herkese merhaba. Evimin duvarlarını jotun marka ile boyadım. Ev boş halde ertesi hafta gittiğimde duvarda resimlerde görülen izler meydana çıkmış. Elinizi sürdüğünüzde ya da hafif nemli bir bez ile duvarı sildiğinizde lekeler çıkıyor ancak 1 hafta sonra tekrar çıkıyor. boyayı aldığım yer altındaki boya mat ise astar sürmene gerek yok demişti. yardımcı olabilirseniz sevinirim. Tüm foruma hayırlı günler.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
H
15 yıl
adsl bağlantı sorunu Yardım!!
Arkadaşlar şantiye için adsl bağlantısı yaptırdık.Ancak bağlantıyla ilgili sorunlarımız var.Sorun şu.Telekomdan gelen kablolar şirketin giriş kapısındaki kutuda toplanıyor ve buradan tesislere dağılıyor.Bizim şantiyenin bu kapıya olan uzaklığı yaklaşık 4.5 km.Bağlantı direkt olarak bize gelmiyor aralarda kutularla birkaç bağlantı ile geliyor.Adsl sinyali arada bir geliyor sonra kesiliyor.Telekom ile yaptığımız ölçümlerde giriş kapısında herhangi bir sorun yok 4mbit geliyor.Ama şantiye binasında sinya alamıyorum.Bağlandığı zaman ise 2048/760 gibi değerlerde bağlanıyor ve hemen kopuyor.:Telekom da tesis içinde karışamıyor.Hat kazancını yükseltebilmemiz için yapabileceğimiz birşey var mı?
H
15 yıl
airties rt-102 firewall hakkında
Arkadaşlar şirketimizde telekom'un verdiği airties rt-102 modem var.Adsl'yi switchle ağdaki bilgisayarlara paylaştırdım.Sorum ise interneti 3 bilgisayar sürekli kullanacak diğer kullanıcılar ise belirli saatler arasında kullanacak.Mac filtrelemeyi yaptığımda bu 3 bilgisayar haricindekiler internete giremiyor fakat ağı da göremiyor.Benim istediğim sadece internete giremesinler ama ağı görsünler.Bunu nasıl yapabilirim.
H
15 yıl
Vista ekran okuyucusu
Arkadaşlar vistada ekran okuyucusunu yanlışlıkla açtım şimdi kapanmıyor.Bilgisayar her açılışında çalışıyor.Nasıl kapatabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.
H
15 yıl
DVI bağlantı problemi
Arkadaşlar 3 gün önce vestel'in 37" wireless dmp lcd televizyonunu aldım.Sorunum şu.Ekran kartım asus x1600 pro samsung monitorümün yanında gelen dvi kablosuyla bağlantı yaptığım zaman herhangi bir sorun olmadan 1360x768 çözünürülkte görüntüyü net bir şekilde alabiliyorum.Ama kablo kısa olduğu için kasayı sürekli taşımak zorunda kalıyorum.Bunun için 10mt'lik dvi uzatma kablosu aldım.Ama bunu takınca ekranda kırmızı noktalar gezinmeye başladı.Kabloyu 5mt'lik alsam sorun düzelir mi?Yardımcı olursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.