B

Teğmen
06 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 ay
Superonline Kampanya Dolandırıcılığı
Pazar günü işyerime Superonline Fiber internet bağlattım. 100Mbit paket seçtim 129TL kampanya için imza attık geldiler bağladılar. 1-2 saat sonra fiber kablonun ucundaki aparatta bir sorun oluştu ve internet gitti. Neyse pazar gününü öyle kapattık. Dün sabahtan gelip o problemimi çözdüler ve internet 100Mbit sorunsuzdu. Akşam üstü Superonline Ankara Bölgesinden bir telefon aldım arayan müşteri hizmetleri çalışanı bana hediye Homtech Alfa 8SL tablet vereceklerini söylediler. Herhangi bir ücret ödeyecek miyim dedim "yok" dediler. Ardından bir de 119TL başka bir paketten bahsettiler. Akşam 6 ile Sabah 6 arası internetin hızının yükseleceğini gün içinde düşeceğini söylediler. Ben de bu interneti işyerinde kullandığımı asıl olarak gün içinde ihtiyacımın olduğunu ve öyle bir paket istemediğimi söyledim. Tamam dediler ve arkadaşlar sizle tableti teslim etmek için iletişime geçer dediler.

Bugün 15-16 civarı Turkcell Superonline ekip arabasıyla 2 arkadaş gelip tableti teslim ettiler. Tableti teslim aldığıma dair telefondaki dijital imza yerini imzaladım. Tamam dedik geçtik.

5-10 dakika geçti geçmedi Turkcell Superonline'dan mesaj geldi.

"Degerli musterimiz kampanya degisikliginiz tamamlanmistir. Yeni kampanyaniz : Hometech Alfa 8SL Kampanyasi, hiziniz : 40 Mbps Limitsiz, Taahhut bitis tarihiniz : 02.03.2023."

Evet. Bir tablet uğruna hem hızım 40 Mbit'e düştü hem de beni üsulsüz bir şekilde kampanya değişikliğine sürüklediler. Dün arayan müşteri temsilcisine de halbuki söylemiştim benim hızla işim olduğunu ve böyle bir paket istemediğimi. Tablete ekstra bir ücret çıkmayacaksa "tamamen hediye" olacaksa göndermelerini.

Bu mesaj geldikten sonra Superonline Müşteri Hizmetlerini aradığımda ise bana kampanyayı imzaladığımı ve bunun geri dönüşünün olmayacağını söylediler. Ben de cihazın jelatinini dahi açmadığımı ve geri iade alıp eski kampanyama döndürmelerini istedim. Bunun imkansız olduğunu söyledi. Aksi takdirde iptal edin hattı dedim. "Çok yüksek meblağlarda cayma bedeli" çıkar dediler.

Görünen o ki Superonline ikili kıskaca alıp tablet hediyesi altında insanlara düşük hız verip sözde hediyeymiş gibi kampanya satışı yapmakta.

Saatlerdir bana dönüş yapılmasını beklediğim halde müşteri hizmetlerinden herhangi bir dönüş dahi alamadım.

Olayla ilgili önceden aynı tür bir olay yaşamış olanlar ya da tecrübesi olanlar aydınlatırsa sevinirim.
B
8 yıl
IM+ Pro bugüne özel Ücretsiz
iOS kullanan cihazlarda işlevleriyle ve kullanışlı özellikleriyle tanınan IM+ Pro uygulaması ücretsiz oldu.

İndirmek isteyenler :https://itunes.apple.com/us/app/im+-pro/id296246130?mt=8

B
11 yıl
....
......
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.