K

Teğmen
25 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
geçen yıl
Bitcoin borsasında bedava 2 GB internet kazan
Bitay.com adlı Türkiye merkezli bitcoin borsasına kayıt olduğunuzda 15 BTY veriliyor. 11 BTY ile tüm operatörlerde geçerli 2GB interneti bedava alabiliyorsunuz. Borsaya mail adresi ve cep telefon doğrulaması yaparak üye oluyorsunuz. KYC onayı yapmanız gerekiyor. Bunun içinde e-devlet üzerinden yerleşim yeri belgesi oluşturarak barkod numarasını sisteme giriyorsunuz. KYC doğrulaması tamamlanmış oluyor ve coinler hesabınıza hemen tanımlanıyor. 11 BTY ile hemen 2GB internetini hattınıza tanımlayabiliyorsunuz.

Üyelik için Buraya tıklayınız. https://www.bitay.com/ref/D2F1EF59

< Resime gitmek için tıklayın >
K
6 yıl
Bu iki matrap arasındaki fark ve tavsiye
Merhaba. Linkte aynı fiyatlarda 2 matkap var. Birinin yanında 40 parça aksesuar var. Aralarındaki farkı anlamadım. Evde kullanacağım. Ayrıca bu matkaplar yerine tavsiye edebileceğiniz başka matkap varsa bu fiyatlarda memnun olurum.

http://www.koctas.com.tr/matkaplar/mac-allister-darbeli-matkap-750-w-40-parca-aksesuar-hediyeli/16517-23012/?ref=search

http://www.koctas.com.tr/kiricilar-ve-deliciler/mac-allister-kirici-delici-750-w/23868-33722/?ref=search
K
8 yıl
Samsung Smart TV'lerde Dsmart Modül Sorunu
D-smart'ta bazı hd yayınları izleyemiyorum. Animal P., Discovery HD, FOX LİFE HD vs..

Bu kanalların SD yayınlarında sorun yok ama hd yayınlar uydu taramasında da çıkmıyorlar. Kanal d star cnn türk sinema kanalları HD yayınları çıkıyor. Hatta animal hd nin bulunduğu frekanstaki diğer kanallarda çıkıyor ama bunlar çıkmıyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.