A

Yüzbaşı
23 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
2 yıl
Instagram reklamları onay süresi
Arkadaşlar instagrama 1 günlük reklam veriyorum. 8 saatte onaylanan oldu. Reklam bitiş zamanını reklamı verdiğim ana ayarlıyor. Onay verdiği zaman değil. 3'te 1'lik zararım oldu.

Genel olarak da onay süreleri yüksek. Amaç nedir anlamadım. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
A
2 yıl
Tanıtım yapamıyorum. Yardım
Arkadaşlar instagramda gönderiyi tanıtım yap dediğim zaman gözden geçir kısmında sorunla karşılaşıyorum.

Hedef kitle ve ücreti ayarlıyorum ancak sonraki gözden geçir kısmında takılıp kalıyor. Yükleniyor işareti gitmiyor. Problem nedir bilen var mı?
A
2 yıl
ios sessiz ekran kaydı almak
Arkadaşlar ekran kaydını ses almadan nasıl kaydedebilirim? İos’un kendi kayıtçısında böyle bir seçenek yok. Diğer kayıt programları içerisinde de böyle bir seçenek bulamadım. Hiçbiri düzgün çalışmıyor zaten. Oyun kaydetmek istiyorum ancak sessiz olsun istiyorum. Böyle bir seçeneğin olmaması çok saçma.
Sesli kayıt ettiğim zaman ise 20-30 saniye sonra kayıttan çıkıyor. Kaydetmiyor. Oyun içerisinden ses kapattığım zaman ise böyle bir sorun olmuyor. Ancak bu sefer de ben duyamıyorum.
Hiçbir yerde çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
A
2 yıl
Kadınlar neden askerlik yapmıyor?
İnsanlar okuduğunu anlamaktan aciz olduğu için üst edit: Aynı koğuşlarda, hatta aynı birliklerde yapsınlar demiyorum. Hatta erkekler gibi de yapsınlar demiyorum. Şimdi düzgün oku.
Bunun mantıklı açıklaması nedir? Ya da şöyle söyliyim. Neden erkekler en verimli çağlarında askere alınırken kadınlar gezerek tozarak iş bularak hatta askere giden erkek arkadaşlarına köstek olarak zamanlarını geçiriyor.
Tabiki aynı yere tıkmıcaksın kadın ve erkekleri. Ona göre düzenleme yapıcaksın. Eğitim de ona göre olacak. Mesela ilk yardım, geri hizmet, silah eğitimi gibi. Olası bir savaşta da bir işe yararlar. Hem belki şımarıklıkları biraz olsun azalır. İnsan olmayı öğrenirler. Gerçekten bir savaş çıksa etrafınızdaki kız arkadaşlarınızın bir işe yarayabilceklerini düşünüyor musunuz? Tamamen ayak bağı.
Yeter artık bu pozitif ayrımcılık. Hem hayatımın başlangıcında 1 sene askere gidicem ya da bedelli borcuna giricem hem de gelince her şey yine erkekten beklenicek. Bizim jenerasyonumuzda kadın olmak değil erkek olmak zor. Tersini iddia eden ya kadındır ya meriç.
A
3 yıl
Video içinde belli bir kısmı kesme
Arkadaşlar premiere pro kullanıyorum. Mesela videonun içerisinde dans eden birini kesmek istiyorum. Png gibi arkası boş olacak. Sadece dansçı olacak. Yani arkası boş bir gif de diyebiliriz tabi video formatında.
Nereden yapabilirim?
A
4 yıl
Bu ülkede kadın erkek eşitliği yok
Erkek köleliktir. Erkek harcanabilir. Savaş çıkınca erkek ölmeye gider. Avlanmaya erkek gider. Çalışmak zorunda olan erkektir.
Erkek en verimli ve hayata atılacağı çağda askere gider kadın gitmez.
Erkeğin sosyal güvenceleri okumuyorsa 18inde kesilir. Kadının evlenene kadar devam eder.
Erkek evde oturamaz. Çalışmak zorundadır. Kadın evde oturabilir. İster çalışır. İster koca bekler.
Erkek eşini bulmak ve elde etmek için çabalamak zorundadır. Kadına günde on kişi yazar. Tek yapması gereken aralarından seçmektir.
Kadın erkek ilişkilerine hiç girmiyorum zaten. Kadın prenses gibi takılır. Erkek düşünceli olur, çalışır para kazanır, arabası olur, romantik olur, trip çeker vs.
Erkek 1 ay evli alsa, çocuk bile olmasa ömür boyu nafaka öder. Kanunların hepsi kadının lehinedir.
Kadın istediği kadar soyunabilir (toplumsal baskı olan yerleri geçiyorum. Teori anlamında) bu onun özgürlüğüdür. Erkeğin sınırı şort ve tişörttür. Yazın yanar.
Kadın cinsellik konusunda istediğini yapar. Erkek çöldeki kutup ayısıdır.
A
4 yıl
The Matrix'in oyunu neden yapılmıyor?
Şöyle a+++ bir oyunu neden yapılmıyor? Harika malzeme var.
A
4 yıl
Boğaziçi Tarih için naapmak lazım?
Arkadaşlar boğaziçi tarih istiyorum. 1.300lerde alıyor. Nasıl bir çalışma metodu izlemem gerek? Nelere yoğunlaşmalıyım?
A
4 yıl
Şenol Güneş Seneye Bırakacak
Yeni sözleşmeyi imzalamayacak. Bir sene daha bizimle kalacak. Daha sonra trabzon'a gidecek.
Şenol hoca aşığı bir adam olarak bu durum beni çok üzse de malesef böyle.
Şenol hocayla uzun yıllar çalışmamızı ve hocanın mesleğini bizde bırakmasını çok isterdim.
A
4 yıl
Beşiktaş'ta metro kazısında çıkan tarihi eserler düm düz edildi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.