E

Yüzbaşı
11 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
71 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Tuvturk azami yüklü ağırlık
Merhaba arkadaşlar 2005 model Fiat Doblo aracımız var. Her sene muayeneden geçen araç bu sene geçmedi çünkü ruhsatta azami yüklü ağırlık yanlış yazılmış. 1765 kg yazıyor ama TUVTURK 2105 kg olacak demiş. Her sene farkedilmeyen hata bu sene farkedildi. Trafiğe gidildi sonra notere ama dülzetmediler. Araç uygunluk belgesi istediler. Aradım Fİat çağrı merkezini bugün kargo gitmiş. İçinde resmi bir yazı var şu şasi ve motor numarlı aracın azami yüklü ağırlığı 2105 kg dır diye. Notere tekrar gidildi ama noter o belgeyi kabul etmemiş. Uygunluk belgesi olacak diyor. Aradım tekrar FIAT ı biz 15 yaş üstü araçlara uygunluk belgesi veremiyoruz diyorlar. Kaldık öylece anlayacağınız. Babam Gİresunda, %98 engelli babaannem var onu bıraktı bu işle uğraşıyor kaç gündür ama çözüm yok. Zamanında birisi yanlış yazmış 15 senedir kimse farketmemiş kabak bu sene patladı. Son çare Trabzona MMO ya gidecek artık. Başka çözüm önerisi olan var mı?
E
5 yıl
Banyo eşik mermeri yapıştırma
Banyo eşiğindeki mermer yerinden sökülmüş. Fayans üstüne mermer yapıştırmak için ne almalıyım? Teşekkürler
E
5 yıl
İstanbul lastik saklama hizmeti
Arkadaşlar İstanbulda lastik saklama hizmeti veren yerleri paylaşalım. Forumda aradım ama bulamadım hep eski mesajlar var.
E
6 yıl
bosch B1ZMA24602 klima arızası
Arkadaşlar merhaba kardeşimin eczanede kullandığı Bosch B1ZMA24602 model klima 2 gün önce bozuldu. Anlattığına göre dış ünite hiç çalışmıyor, pervane dönmüyormuş. Bosch servisi gelmiş ve dış ünite motoru değişecek demiş ve 1300 TL istemiş. Bu ücret çok değil mi? Aynı kapasitede çıkma dış ünite bulsak bağlatsak çalışmaz mı? Bu konuları iyi bilmediğimden soruyorum. Ya da istanbul Eyüp çevresi işinin ehli, bu konulardan anlayan tavsiye edebileceğiniz birileri var mı? Belki arıza küçük bişeydir ama servis komple motoru değiştirmek istemiş olabilir. Daha geçen ay annemlerin buzdolabına ana kart değişimi 300 TL istemişler, nette araştırmam sonucu bir tane direnç değiştirdik 5 TL ye dolap çalıştı.
E
6 yıl
BKM Express ile Total’de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya 31 Marta uzadı
Total'de 75 TL ve üzeri akaryakıt alımına 25 TL indirim! Kampanya devam ediyor

20.02.2017 - 31.03.2017

Kampanya, 20 Şubat 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.
Kampanya dönemi boyunca, TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 25 TL akaryakıt indirimi verilir.
Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları alışverişler için yararlanabilirler.
LPG ürünleri kampanyaya dahil değildir.
Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.
Geçmiş kampanyalardan yararlanmış kullanıcılar için 3 yeni kullanım hakkı tanımlanmıştır.
Bu kampanya döneminde aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır.
Sadece TOTAL mobil uygulamasında tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Mobil Ödeme sürecini başlatabilmek için TOTAL Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir.
İstasyon güvenlik kuralları sebebiyle, TOTAL mobil uygulaması sadece araç içindeyken kullanılmalıdır.
Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
BKM ve TOTAL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/total/

https://bkmexpress.com.tr/anlasmali-total-istasyonlari/
E
6 yıl
4.5 G sim kart değişikliği
turkcell sim kart değişikliği artık ücretli mi oldu? Babama yeni bir telefon aldık, eski sim kartı değiştirmeye gitmiş ve 22 TL istemişler
E
6 yıl
Deniz Bonustan her fatura talimatınıza 20 TL, toplamda 100 TL Bonus
Deniz Bonus'tan Fatura Talimatlarınıza tam 100 TL Bonus!

1 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında DenizBank kredi kartları ile vereceğiniz Cep Telefonu, Elektrik, Su, Doğalgaz, Ev Telefonu, İnternet ve Televizyon faturaları Otomatik ödeme talimatlarınız Bonus ile ödüllendirilecektir.

Üstelik koşulsuz, şartsız, katılım olmaksızın her fatura talimatınıza 20 TL, toplamda 100 TL Bonus.

Yapmanız gereken tek şey fatura ödemelerinizi DenizBank Kredi Kartları ile otomatik ödemeye bağlamak.

Unutmayın, DenizBank Kredi kartları ile vereceğiniz Otomatik Ödeme talimatlarından hiçbir ücret alınmamaktadır.

Kampanya boyunca verilen talimatların 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olma şartı aranacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 5 Ekim 2016 tarihinde yüklenecek olup, 31 Ekime kadar geçerli olacaktır.
Bankamızda hesaba bağlı Fatura talimatı bulunan müşterilerimiz, faturalarını ödemeleri karta bağlayarak kampanyadan faydalanabilirler.
Kampanyaya, Tarım, İşletme, Business gibi ticari kartlar ve net kartlar dahil değildir.
Talimatlarınızı İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık, İletişim Merkezi ve Şubelerimiz aracılığıyla verebilirsiniz.
Kampanya müşteri bazlıdır.
1 Eylül 2016 öncesi kredi kartından verilmiş olan talimat iptal edilerek, yeniden talimat verilmesi durumunda kampanya kapsamı dışında tutulacaktır.
DenizBank A.Ş. MERSIS No: 0292008449600341
DenizBank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Her türlü bilgi için 4440800
DenizBank'tan kampanya ve fırsatlar ile ilgili bildirim almamak için almamak için IPTAL SMS yazıp 3280'e gönderin.


http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=3161-1c0b796949e4ba03d8ca2371c10e347f&title=deniz+bonustan+fatura+talimatlariniza+tam+100+tl+bonus!
E
7 yıl
1.2 TSİ Jetta Motor Arızası 9000 TL masraf
Merhaba arkadaşlar bizim birader geçen hafta gece geliyor arabayı otoparka park ediyor. Sabah araba çalışmıyor. MArş basıyor ama motor çalışmıyor. Ufak bişeydir düşüncesi ile yetkili servise çektiriyor. Şuanda yetkili servisten denilen şey triger zinciri sente atmış pistonalrı sübabpları yamultmuş. Araç 2011 Jetta 1,2 TSİ 55 bin km Garantisi yok. 2. sahibi.

Sizce ne yapmalı? Marka model tartışmalarına girmeden çözüm yolu önerenlere şimdiden teşekkürler. Doğuş Oto, VW Almanya vs şikayet etmekten çözüm çıkar mı? Araç şuanda İstanbul Avek serviste. Aracı ordan çıkarıp özel serviste yaptırmalı mıyız?

Edit:

27 Ağustos Son Durum

Aracı tam 1 ay sonra teslim aldık. Motor komple değişti. Toplam Masraf 17500 TL. Bize çıkan tutar 2500 TL. Doğuş oto, VW Almanya ile mail trafiği sonrası buraya kadar getirebildik. Aracın garantisi yoktu ama sağolsunlar iyi niyet kapsamına aldılar. ilk çıkan tutar 9300 TL idi. Araçta kronik arıza var bizim hatamız yok, tsi lerde zincir uzaması sente atmasına sebep oluyor diye Almanya ve doğuş otoya bildirince komple motor değişti. Merak edenler ve burayı okuyanlar için son durumu yazdım. Herkese teşekkürler...
E
8 yıl
Garanti Link Gold.com.tr’de %10 Bonus! Max: 50TL
Gold.com.tr’de %10 Bonus!

26 Nisan – 29 Mayıs 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan kullanıcılara, Gold.com.tr’de yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde %10 bonus hediye!

Kampanya 26 Nisan – 29 Mayıs 2014 tarihleri arasında Gold.com.tr’de yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonuslar 3 Haziran 2014 tarihinden itibaren kullanılabilecektir.
Kazanılan bonuslar 4 Temmuz 2014 tarihine kadar kullanılabilecek olup, bu tarih itibariyle kullanılmamış olan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Ticari Kartlar ve Money Visa kartlar dahildir.
Kampanyaya katılım 20.000 TL bonus bütçesi ile sınırlı olacaktır.
Kampanya sadecewww.gold.com.tr ‘den yapılan alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyaya ek kartlar, diğer banka Bonus Card'ları, Bonus Genç, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlar, American Express kartlar, Bonus Ticari Kartlar haricindeki ticari kartlar, sanal kartlar ve Paracard dahil değildir.
Kart hamili müşterileri, Facebook uygulaması üzerinden veya Twitter'da #garantilinkgold hashtag'ini kullanarak kampanyaya katılabileceklerdir.
Garanti Link uygulaması ile, Bonus Card’ınızı link.garanti.com.tr üzerinden Facebook ve Twitter hesaplarınızla, yalnızca cep telefonunuzu ve cep telefonunuza gelen doğrulama mesajını girerek Link’leyebilirsiniz.
Garanti Bankası kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://link.garanti.com.tr/application/garantilink/garantilinkcampaigndetail
E
9 yıl
Tutanak tutturmak istemeyen sürücü
Bugün kardeşimin duran arabasına minibusuyle yaşlı bir amca geri geri gelirken çarpmış ve daha sonra tutanak tutturmak istemiyorum demiş. Burada en fazla 100 Tl lik hasar var, benim trafik sigortam zamlanacak diyormus. Kardeşim de yetkili servise götürelim kaç paraysa yaptıralım, ona var mısın demiş. Oralı da olmamış. Oğlu gelmiş tartışma vs. Polisi aramış kardeşim, polis gelmiş ama bişey yapmamış. Aranızda tutanak tutacaksınız ben bişey yapamam demiş. Sonuçta kavga dövüş tutanak tutulmuş. Trafik sigortaları pahalılaşınca şimdi bir de bu çıktı, kaza yapıyorsun adamlar tutanak tutmam diyor şaka gibi. Bu gibi durumlarda ne yapmak lazım fikri olan var mı? Polis de tutmuyor tutanağı?

Diğer bir konu ise kaza anında karşı tarafın ehliyet, sigorta vs gibi şeylerin fotokopisine gerek var mı? Dağ basında bir yerde, ya da gece vakti kaza yaptık diyelim nereden bulacağız fotokopiciyi merak ediyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.